SkyNetLPY не рекомендує цей магазин
6 липня 2020

Хотів купити: Акумуляторний (електричний) обприскувач Foresta BS-16М (79059000)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Спілкування з менеджером прошло добре, але наявність товару вказана неправильно, менеджер знав, що товару немає і не буде. Товар в каталогах Хотлайн так і значиться в наявності, хоча вже достеменно відомо, що товару немає.
Відповідь представника «2PR»
Товар в каталозі Хотлайн стоїть зі стандартною відміткою "Під замовлення", оскільки його в наявності немає. До карантину, якщо товару не було в наявності, стояв статус "Під замовлення" і людина дзвонила, що їй потрібний цей товар, ми його замовляли в постачальника, який привозив вказаний продукт з-за кордону. Зараз ситуація, на жаль, змінилася. Товару, який виробляють поза межами України ми вже довгий час отримати не можемо, через те, що закриті кордони через пандемію. Коли телефонували, менеджер відповів, що товару зараз в наявності немає, і хоча стоїть відмітка "Під замовлення" замовити цей товар на даний момент не можемо, оскільки під час карантину є проблема з кордоном і товару, на превеликий жаль, вже довгий час немає ні в нашого постачальника, ні в інших продавців. Клієнта це обурило.
Не потрібно пояснювати мені як у вас працює логістика і закупка. Товар навіть зараз висить в каталозі, в стані під замовлення. Якщо ви не можете виконати замовлення, то не анонсуйте що товар у вашому каталозі, а якщо анонсуєте то прийміть замовлення і сповістіть строки виконання. А то так будь що можна показувати під замовлення. Наприклад iPhone 3GS. А що суто теоретично він десь на складах ще є. Не заводьте в оману покупців. Це залишає дуже неприємне враження і небажання зробити покупку саме у вас.
9 липня 2020 Відповісти
Enotik0507 рекомендує цей магазин
2 жовтня 2019

Купив: Шурупокрут Metabo PowerMaxx BS (600079550)

Спасибо магазину. Перезвонили уточнили и все быстро отправили. При заказе больше 1000 грн. доставка бесплатно.
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Вам все сподобалось
Сергей рекомендує цей магазин
22 червня 2019

Купив: Акумуляторний (електричний) обприскувач Marolex Profession P12T 12L (P12T)

покупал в этом магазине польский опрыскиватель, который не смог найти дома, в местных магазинах - сделка прошла успешно, порадовала цена(580 гр , в то время как в другом магазине такой был на 200 гр дороже)
Відповідь представника «2PR»
Щиро дякуємо за Ваш відгук!