Новак Оксана не рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Хотів купити: Варильна поверхня газова KERNAU KGH 4345 T CI B

Коли зателефонувала то виявилося що опис повністю відрізняється товару - варочна поверхня не зі скла і взагалі її немає і конфорка не турбо, для чого взагалі писати якщо її немає?
Spiderman1970 рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Витяжка Gunter&Hauer BRITA 60 , Замовлення №14779

Хочу подякувати представнику інтернет-магазину Яні за професійну консультацію, клієнтоорієнтоване відношення та якісний товар. Витяжка супер - і візуально, і технічно. Жодних питань чи нарікань до роботи магазину - Яна оперативно відреагувала на запит, надала додаткову знижку, оформила всі документи, організувала оперативну доставку. І все це напередодні новорічних свят та ще в умовах війни. Ще раз дякую за професійне ставлення і придбаний товар!
Відповідь представника «Кухня»
Дякуємо Валерій за Ваш відгук ! Звертайтесь, завжди раді допомогти у підборі техніки і проконсультувати по кожному товару який представлений у нас на сайті.
kilav не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Варильна поверхня газова Hansa BHKW330500

Цей товар, на всіх сайтах, у даному магазині значиться як у наявності. Так от його нема...
Volodymyr Zbarazhskyi рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Мийка Granado LEON grafito, Змішувач Granado BADALONA grafito. Дозатор Granado REDONDO grafito, Замовлення №14672

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Шукав мийку Franke grafit, ціна на хотлайн була нижчою за решту пропозицій, але їх зняли з виробництва і ніде не було, тільки з цього магазину запропонували іншої фірми, але ту саму модель, допомогли підібрати змішувач та дозатор, домовились про сверління додаткового отвору в мийці під дозатор, і що трохи важче знайшли витяжку що найкраще підходить. Проплатив 100%, отримав через 1 день витяжку і через 2 дні решту товару. На кожному товарі зробили знижку від ціни сайту. Рекомендую.
Відповідь представника «Кухня»
Доброго дня, Володимир ! Дякуємо за Ваш відгук ! Було приємно з Вами працювати ! Звертайтесь з радістю підберемо техніку і сантехніку і проконсультуємо по кожному товару представленому в нашому магазині.
petr1962 не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Хотів купити: Кухонна витяжка

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Ціна на товар в рази вища, ніж вказано на сайті підприємства. Тому і скарг та негативних відгуків більш ніж треба. Не рекомендую такого продавця.
Відповідь представника «Кухня»
Доброго дня, petr1962! Дякуємо за Ваш відгук ! Але у нас на сайті ціни актуальні і до того ми робим знижку на куожному товарі не залежно від того скільки позицій замовив покупець. Можливо цієї позиції яку Ви питали не було, але вибачте на даний час не тільки наш магазин не встигає оновлювати прайси (не достатньо часу коли є світло і інтернет)
Жора Украинцев не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Хотів купити: Духовой шкаф HANSA BOES681621. Варочная поверхность HANSA BHGI63112035. Вытяжка Granado Vivares 603, Замовлення №14232

Не сподобалося: оформлення замовлення

Глас народа - глас божий. Нужно было сразу перед заказом посмотреть отзывы на сайте интернет магазина "Кухня". Я посмотрел после того, как меня не обслужили и нахамили. Так вот, мой диагноз подтверждается - из 5 отзывов, все негативные. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЭТОТ МАГАЗИН
Відповідь представника «Кухня»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук !!! Якщо Вам не сподобалось як Вас ***обслужили и нахамили*** Вибачте. Але знижку на варильну поверхню і на витяжку ми Вам зробили від заявленої ціни на сайті в 250 грн на кожній позиції... ми не вважаєм що це хамство. Мабуть Вам не сподобалось що не було в наявності духової шафи, за це вибачаємся, але це не від нас залежить (поставки в Україну) Гарного дня!!! Слава Україні !!!
Arthur1974 не рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Хотів купити: Варочная поверхность Minola MI 3044 GBL, Замовлення №13209

Почитал комментарии здесь и видел, что магазин не предоставляет правдивую информацию, но надеялся, что мне повезёт. Но нет. Оказалось товара у них нет в наличии, если и появится, то цена будет выше, и ничего аналогичного предложить не смогли.
Святослав Герасименко не рекомендує цей магазин
27 червня 2022

Хотів купити: Вытяжка Perfelli DNS 6743 B 1100 WH LED Strip

Цей магазин просто заспамив Хотлайн. Намагався придбати витяжку - фільтри постійно вивидять на нього, і то в наявності немає, то ціна інша. Три спроби - і у відповідь пропозиції у Вайбер по зовсім іншим товарам. На моє зауваження повної невідповідності асортименту представленому на сайті реальній пропозиції - консультант лайкнула моє зауваження у Вайбер (дивіться скрін переписки)
Відповідь представника «Кухня»
Дякуємо Святослав за Ваш відгук. По перше. Ви запитали про одну витяжку ZIRTAL ALNO 60 WH, якої дійсно не було в наявності. І наш менеджер запропонував Вам підібрати витяжку по вашим потребам і побажанням. По друге: "То ціна інша" на всі варіанти які Вам запропонували давалась скидка в розмірі -200-300 грн., від ціни на сайті. Ми вважаємо то приємна ** інша ціна** По третє.Так не завжди встигаєш оновлювати прайси постачальників (якщо Він не один, а п'ятнадцять). На жаль на даний час техніка в Україну майже не завозиться і в любу хвилину може закінчиться товар. Тому не завжди те що Ви бачите на сайті в наявності співпадає з залишками на складі. В четверте. Лайк на Ваше зауваження, то був не для Вас, а для консультанта, тому що потратила годину свого часу на те щоб підібрати Вам витяжку по вашим потребам. Більшість магазинів якщо немає товару на сайті не пропонують альтернативу. Вдалих покупок. З повагою інтернет-магазин *Кухня*
Я б порадив вам не огризатися і ставити сумнівного посилу лайки, а привести пропозицію у відповідність наявності. Пропонувати по кілька варіантів замість обраного у вас час є, а підтримувати актуальність немає... У інших магазинів це виходить. У вас 5!! відгуків і жоден не говорить про відповідність наявності. Хочу звернути увагу Хотлайн на вас - оскільки, складається враження, що ви умисне застосовуєте такий підхід аби у першу чергу звернулися саме до вас, а там уже пропонуєте і як вийде... Можете подякувати за витрачений на вас час! Розвивайтеся!
28 червня 2022 Відповісти
andriy не рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Хотів купити: Витяжка пласка Perfelli PL 5442 BR LED

Втяжка снята с производства, но магазин ее рекламирует. При попытке заказать (в телефонном режиме) получил отказ.
Vlad187 не рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Хотів купити: minola finero srz 57310

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Магазин прислал битую мойку, которую я конечно же не принял на почте. Виноватым в этом конечно же оказался я так как не правильно отказался от возврата на почте. Это вообще мои проблемы? Я еще час простоял в очереди за такими же "бизнесменами" которые свои 10000 посылок отправляют. Контролируйте правильную упаковку, проверяйте товар перед отправкой. После чего магазин отказывается отправлять новую как какому-то нежелательному клиенту. Отношение ужасное, поищите лучше нормальный магазин
Відповідь представника «Кухня»
Спасибі Владислав, за Ваш відгук. Але не зрозуміло в чому Ви виноваті ? Мийку Вам відправили наложеним платежем. І до Вас ніяких питань не було, крім того щоб сфотографувати **битую мойку** як Ви кажете .... Вибачте , але нержавіюча сталь ніяк не може бути битою.... -Може бути, заводський брак -Може бути, сильно затягнули обрешітку( на новій пошті ) і т.п...... Вибачте, ще раз, за те що попросили Вас сфотографувати брак мийки