Відгуки FullDom | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин FullDom

Магазин тимчасово не розміщує товари на hotline
Вибрані 6 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 25 квітня 2022 р.

Цена при переходе на сайт магаза выросла с 5100 на 5800грн (более 10%)

Відповідь представника «FullDom»

Доброго дня, так ціни на сайті і в прайс-агрегаторах можуть відрізнятися. Оновлення цін на Хотлайні відбувається 2 рази на добу, актуальна ціна на сайті.

ЕЛДОМ 72268WDG Slim 80

• 22 квітня 2022 р.

Товара на складе в Киеве нет. Условия оплаты не соответствуют заявленным, те невозможно расчитаться при получении товара курьером (заявлена курьерская доставка по Киеву и пригороду). Такой вариант доставки отсутствует, но заявлен. Оплату хотят 100% предоплату плюс доставку из Хмельницкого. Манят низкой ценой, но купить невозможно. Почитала другие отзывы - такая же проблема.

Відповідь представника «FullDom»

Доброго дня!!! Так, даного товару не було в наявності в Києві. Існують ще покупці, які знаходяться в регіонах України, тому ці пропозиції на сайті є. Ми не можемо обмежувати чи якось відрізняти наших покупців, робимо все можливе для того, щоб на сайті була актуальна інформація. Ми робимо привабливі ціни на свої залишки та їх кількість за привабливими цінами обмежена.

Пральна машина автоматична Prime Technics PWT 61207 DIV

• 29 грудня 2021 р.

Товара по факту нет в наличии, но на сайте он есть. После подтверждения отсутствия товара на складе (сказали, что его нет даже в стране) вместо того, чтобы деактивировать объявление на сайте меняют его цену в большую сторону и он продолжает там оставаться. Сделал повторный заказ и жду, что скажут на этот раз.

Відповідь представника «FullDom»

Доброго дня!!! Так, даного товару вже не було в наявності. Ми робимо все можливе для того, щоб на сайті була актуальна інформація, та на жаль не можемо оновлювати її кожну хвилину. Ми робимо привабливі ціни на свої залишки та їх кількість за привабливими цінами обмежена. Інформація на сайті оновлюється 3 рази на добу -
зранку, обід, вечір... Приносимо свої вибачення за цей прикрий випадок та працюємо над тим, щоб залишки та актуальність інфо транслювалися частіше.

Стиральная машина Haier HWD120-B1558U

• 21 грудня 2021 р.

Магазин хороший, могу только порекомендовать, товар официальный, гарантийный
Немного дороговата доставка по сравнению с другими магазинами, но это зависит от автотранспорта, на это можно не обращать внимание
Спасибо

WTM85251BY

• 15 вересня 2021 р.

Звонил 2 раза, товара никогда нет в наличии. Сладкая цена, но наличие не соответствует

Відповідь представника «FullDom»

Доброго дня!!! Так , даного товару вже не було в наявності. Ми робимо все можливе для того ,щоб на сайті була актуальна інформація, та на жаль не можемо оновлювати її кожну хвилину.Ми робимо привабливі ціни на свої залишки та їх кількість за привабливими цінами обмежена . Інформація на сайті оновлюється 3 рази на добу -
зранку , обід, вечір... Приносимо свої вибачення за цей прикрий випадок та працюємо над тим, щоб залишки та актуальність інфо транслювалися частіше.

Electrolux EWH 80 Gladius 2.0 Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний

• 7 вересня 2021 р.

НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Замовив товар, не зміг забрати вчасно, попросив ще перенести строки -- відмовили. Але найголовніше, самі пообіцяли що я зможу замовити цей товар по тій же ціні. У результаті через декілька днів ціну підняли і кажуть, що вони ні в чому не винні, а все це "сірий вовк" ...
Я готовий був оплатити товар онлайн, частково або навіть повністю але мені пообіцяли, що я зможу зробити нове замовлення по тій же ціні.
Запропонували мені в замін Вестфроста якийсь китайський Вентолюкс, а розгорнути

Відповідь представника «FullDom»

Доброго дня!!! Ви замовили товар , товар був під Вас зарезервований. Протягом тижня Ви не змогли його забрати чи оплатити і він був реалізований. Інша поставка була вже за іншою ціною. Ми не можемо довго тримати резерви , тому рекомендуємо вчасно забирати свій замовленний товар.

Vestfrost IHV 15