Tonyagir не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Холодильник Самсунг RB41R7847SR, Замовлення №13639

Дд. При експлуатації (дата покупки 25.06.2020) на жаль поламався пластик на направляючих в мороз.камері, видно внутрішню обшивку. Сервіс Самсунг готові провести діагностику,щоб встановити чи є заводський брак. БУДЬ ЛАСКА,продавець,вийдіть на зв'язок, САЙТ НЕ ПРАЦЮЄ,ВКАЗАНІ КОНТАКТИ НА ТОВАРНОМУ ЧЕКУ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НА ДЗВІНКИ. БЕЗ ВАС НЕМОЖЛИВЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. ДУЖЕ ЧЕКАЄМО НА ВІДПОВІДЬ,ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ.
Цензор не рекомендує цей магазин
25 квітня 2022

Хотів купити: ЕЛДОМ 72268WDG Slim 80

Цена при переходе на сайт магаза выросла с 5100 на 5800грн (более 10%)
Відповідь представника «FullDom»
Доброго дня, так ціни на сайті і в прайс-агрегаторах можуть відрізнятися. Оновлення цін на Хотлайні відбувається 2 рази на добу, актуальна ціна на сайті.
2 рази на добу це мало??? скільки ж разів на добу у вас переоцінка
17 вересня 2022 Відповісти
Kateryna Yaroshkevych не рекомендує цей магазин
22 квітня 2022

Хотів купити: Пральна машина автоматична Prime Technics PWT 61207 DIV

Товара на складе в Киеве нет. Условия оплаты не соответствуют заявленным, те невозможно расчитаться при получении товара курьером (заявлена курьерская доставка по Киеву и пригороду). Такой вариант доставки отсутствует, но заявлен. Оплату хотят 100% предоплату плюс доставку из Хмельницкого. Манят низкой ценой, но купить невозможно. Почитала другие отзывы - такая же проблема.
Відповідь представника «FullDom»
Доброго дня!!! Так, даного товару не було в наявності в Києві. Існують ще покупці, які знаходяться в регіонах України, тому ці пропозиції на сайті є. Ми не можемо обмежувати чи якось відрізняти наших покупців, робимо все можливе для того, щоб на сайті була актуальна інформація. Ми робимо привабливі ціни на свої залишки та їх кількість за привабливими цінами обмежена. Приносимо свої вибачення за цей прикрий випадок та працюємо над тим, щоб залишки та актуальність інфо транслювалися частіше.
Григорий Терещенко не рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Хотів купити: Стиральная машина Haier HWD120-B1558U

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Товара по факту нет в наличии, но на сайте он есть. После подтверждения отсутствия товара на складе (сказали, что его нет даже в стране) вместо того, чтобы деактивировать объявление на сайте меняют его цену в большую сторону и он продолжает там оставаться. Сделал повторный заказ и жду, что скажут на этот раз.
Відповідь представника «FullDom»
Доброго дня!!! Так, даного товару вже не було в наявності. Ми робимо все можливе для того, щоб на сайті була актуальна інформація, та на жаль не можемо оновлювати її кожну хвилину. Ми робимо привабливі ціни на свої залишки та їх кількість за привабливими цінами обмежена. Інформація на сайті оновлюється 3 рази на добу - зранку, обід, вечір... Приносимо свої вибачення за цей прикрий випадок та працюємо над тим, щоб залишки та актуальність інфо транслювалися частіше.
Представник магазину «FullDom»
Доброго дня!!! Для збільшення асортимету товара ми користуємось не тільки своїми залишками, а ще використовуємо прайси постачальників. І не завжди прайси партнерів відповідають наявністю товару ,яка вказана. Ми намагаємося обирати кращих партнерів, щоб інформація на сайті була актуальною. Вибачте, що не змогли Вам допомогти.
22 січня 2022 Відповісти
Влад рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: WTM85251BY

Магазин хороший, могу только порекомендовать, товар официальный, гарантийный Немного дороговата доставка по сравнению с другими магазинами, но это зависит от автотранспорта, на это можно не обращать внимание Спасибо
Nikolay3082 не рекомендує цей магазин
15 вересня 2021

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 80 Gladius 2.0

Звонил 2 раза, товара никогда нет в наличии. Сладкая цена, но наличие не соответствует
Відповідь представника «FullDom»
Доброго дня!!! Так , даного товару вже не було в наявності. Ми робимо все можливе для того ,щоб на сайті була актуальна інформація, та на жаль не можемо оновлювати її кожну хвилину.Ми робимо привабливі ціни на свої залишки та їх кількість за привабливими цінами обмежена . Інформація на сайті оновлюється 3 рази на добу - зранку , обід, вечір... Приносимо свої вибачення за цей прикрий випадок та працюємо над тим, щоб залишки та актуальність інфо транслювалися частіше.
Z P не рекомендує цей магазин
7 вересня 2021

Хотів купити: Vestfrost IHV 15

Відповідь представника «FullDom»
Доброго дня!!! Ви замовили товар , товар був під Вас зарезервований. Протягом тижня Ви не змогли його забрати чи оплатити і він був реалізований. Інша поставка була вже за іншою ціною. Ми не можемо довго тримати резерви , тому рекомендуємо вчасно забирати свій замовленний товар.
Дмитрий Сидорчук рекомендує цей магазин
10 серпня 2021

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN49XW306, Духовка електрична Bosch HBJ517YB0R, Посудомийна машина Siemens SR61IX05KE, Замовлення №22729

Все на вищому рівні. Подзвонив, надали ціни і наявність. Все було. Отримав на вайбер підтвердження. Це було в п'ятницю. В понеділок привезли. Хлопці все занесли, холодильник в ручну. Рекомендую.
Koka Red не рекомендує цей магазин
2 серпня 2021

Хотів купити: INTERLINE HIV 348 SPT BA

без предоплаты не работают
Відповідь представника «FullDom»
Доброго дня!!! Весь товар, який замовляється з доставкою перевізниками в регіони, відправляється з мінімальною оплатою в розмірі вартості перевезення. Ця інформація вказана на сайті, читайте уважніше.
Neskvik Neskvik не рекомендує цей магазин
17 червня 2021

Хотів купити: Телевизор Lg 50up7700

Магазин выставил очень заманчиваю стоимость на телевизор. Хотел заказать. А по факту, "Вы знаете их уже нет в наличии со вчерашнего дня" Вопрос, зачем тогда ее продавать!?
Відповідь представника «FullDom»
Доброго дня!!! Ви робили замовлення 17,06,21 на LG 50UP77006LB. Так , даного товару вже не було в наявності. Ми робимо все можливе для того ,щоб на сайті була актуальна інформація, та на жаль не можемо оновлювати її кожну хвилину.Ми робимо привабливі ціни на свої залишки та їх кількість за привабливими цінами обмежена і телевізор замовив інший покупець, тому ми змушені були Вам відмовити в замовленні. Інформація на сайті оновлюється 3 рази на добу - зранку , обід, вечір... Приносимо свої вибачення за цей прикрий випадок та працюємо над тим, щоб залишки та актуальність інфо транслювалися частіше...