Toshuk Toshuk рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128GB LTE Storm Grey (ZAAN0015UA), Замовлення №1971

Дуже організовані, відповідальні і приємні люди. Будем техніку тільки у них купувати. Ціни адекватні, сервіс - шикарний. Оплачували повністю на на карту. Документи надають. Доставили замовлення - навіть швидше ніж домовлялися)
Natalya Kamenieva рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Tefal OptiGrill+ GC716 , Замовлення №48763

Продавец відправив товар через 2 дні, все в наследному стані, але чеку немає. Телефонувала, скинули на електронну адресу, сподіваюсь якщо буде гарантійний випадок, то цього папірця вистачить для звернення
Dqwerty рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony Inzone H9 White (WHG900NW.CE7), Замовлення №2074

Хороший відповідальний продавець. Декілька років купляє саме у нього, один раз натрапляла на виробничий брак - гроші повернули одразу і без проблем. Чудовий піхід до бізнесу. Раджу всім тут купувати! Купила навушники з мікрофоном Sony Inzone H9 White (WHG900NW.CE7)
Tonia рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №1605

Шикарные наушники, отличная производительность и характеристики в целом, особенно басы. Продавец быстро вышел на связь, обговорили сроки и условия доставки, а так же оплаты. Все было доставлено в срок, все документы в наличии, упаковка целая в заводской пленке.
Inyskaaa рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 256GB Silver (MK2P3), Замовлення №Номер замовлення 1649

Якось навіть дивно бачити таку ціну на планшет Apple iPad 10.2 2021, напередодні була у простому магазині і там вона була значно вища. Спочатку я думала, що то помилка, але по телефону її підтвердили. Потім я думала, що приїде якийсь брак чи бу товар, але ні, планшет приїхав запакований у заводську плівку з гарантійним талоном і повним комплектом. Дуже круто, що ще хоч десь залишились адекватні ціни)
misel рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №1702

Завдяки пошуку на хотлайн натрапив саме на SmartMAG де була сама приємна на той час ціна на навушники Marshall Major IV Black. Зідзвонилася з продавцем за декілька хвилин, за секунду оформились. Через два дні мої навушники були вже у мене. До цього дня в мене з ним немає ніяких проблем. сподіваюсь так буде і надалі.
Wqxesss рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium with Black Band (010-02541-10, Замовлення №1357

На днях забрала замовлення із магазину. Просторий магазин з гарним вибором. Дякую за якісно виконане замовлення.
Miroslava Panchenko рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45-R97Q (NX.A83EX.00L), Замовлення №1303

Дуже професійний персонал, надшвидка доставка. Дякую!
Annajjk рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Watch S1 Active Moon White (BHR5381GL), Замовлення №1279

годинник забрала з пошти на наступний день, упаковка оригінальна, годинник робочий та новий, є гарантія
Чорний Андрій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K2008KRM) - (1 шт), Замовлення №47666

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «SmartMag»
Доброго дня. Вибачаємось, була затримка від сервісного центру. Сьогодні зробили вам повернення коштів.
Кошти повернули
6 лютого 2024 Відповісти