Валентина Сліпченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2024

Хотів купити: Телевізор TCL 65C805

Відповідь представника «SmartMag»
Просимо вибачення за ситуацію, що склалася, передали на склад постачальника ТТН у середу ввечері, обіцяли відправити в четвер, але чомусь не відправили. Сьогодні в обід товар вже був на НП, але ви вже відмовилися.
Передоплату повернули
2 лютого 2024 Відповісти
Вікторія20 рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №1038

lika3890 рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: 3D-принтер Creality Ender-3 V3 KE, Замовлення №1054

Відправили наложкою 27.01, отримала пакунок 28.01. Вміст посилки відповідав моєму замовленню. Оформлювала розстрочку від монобанку.
Ольга Бурима рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 256 GB, Замовлення №723

ціну на сайті вказали вірну, по телефону менеджер підтвердив наявність, оформлення зайняло декілька хвилин, отримала товар наступного дня
Сергей Шишков рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Монітор AOC C24G2U/BK, Замовлення №47949

Хороший магазин. Покупка пройшла як звичайно це буває - швидко зв'язались, відправили і через день чи два отримав. Здається в п'ятницю замовив, в неділю забрав. Ціна найкраща. Все гуд, рекомендую.
Кікоть О рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №141

Все добре, станцію отримав, станція нова і справна. Дякую.
Светлана Дробицкая рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Sony DualSense Cosmic Red (9828297), Замовлення №631

Відвантаження товару день в день. Купую далеко не вперше, тому оплату завжди роблю одразу на карту продавцю. Дуже крутий магазин з крутими продавцями!
Віталій не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201), Замовлення №48031

Представник магазину «SmartMag»
Добрий день. Від імені адміністрації магазину просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Наш менеджер незабаром з вами зв'яжеться для вирішення цієї проблеми.
24 січня 2024 Відповісти
Наталія Яковенко рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Silver (WH1000XM5S.CE7), Замовлення №137

Навушники замовляла по телефону, в особливій консультації не потребувала, бо заздалегіть знала, що хочу. По прибуттю в магазин поспілкувалася з продавцем і оформила всі документи. Магазин залишив найкращі враження. Довіра з першої покупки.
Roman101 рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Мікрофон студійний Audio-Technica AT2020, Замовлення №126

Купував тут мікрофон студійний Audio-Technica AT2020- продавець допоміг мені все правильно підключити і налаштувати мікрофон. Скоро три тиждні як він в мене працює і поки все нормально. Я задоволений, дякую.