Віталій не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201), Замовлення №48031

Представник магазину «SmartMag»
Добрий день. Від імені адміністрації магазину просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Наш менеджер незабаром з вами зв'яжеться для вирішення цієї проблеми.
24 січня 2024 Відповісти
Наталія Яковенко рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Silver (WH1000XM5S.CE7), Замовлення №137

Навушники замовляла по телефону, в особливій консультації не потребувала, бо заздалегіть знала, що хочу. По прибуттю в магазин поспілкувалася з продавцем і оформила всі документи. Магазин залишив найкращі враження. Довіра з першої покупки.
Roman101 рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Мікрофон студійний Audio-Technica AT2020, Замовлення №126

Купував тут мікрофон студійний Audio-Technica AT2020- продавець допоміг мені все правильно підключити і налаштувати мікрофон. Скоро три тиждні як він в мене працює і поки все нормально. Я задоволений, дякую.
Христина рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: БФП Epson L6290 (C11CJ60404, C11CJ60406), Замовлення №15425

Отримали принтер одразу на офіс в оговорені строки.
Ruslana1709 рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Suunto 9 G1 BARO BLACK (SS050019000), Замовлення №15342

Не дуже полюбляю покупки через інтернет, але тут пройшло без казусів. Покупала у магазині з доставкою на відділення НП, брала смарт-годинник Suunto 9 G1 BARO BLACK (SS050019000). Відправку зробили день в день, але потім я вже переадресовувала її курьєром від НП до свого офісу. Все пройшло ідеально - швидко і без зайвого.
Павел рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Монітор LG 27MD5KL-B, HMUB2, Замовлення №15354

Купив в этом магазине монитор. По совету выбрал лыжу, хотя заглядывался на самсунг, выбор оказался в точку. Доставили курьером без проблем в тот же день. Установил, проверил - все ок.
Tetiana Kuruchyk рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: БФП Epson EcoTank ET-8550, Замовлення №15380

Однозначна рекомендація - швидко, чітко, без негативу! Навіть не очікувала такого апарату за таку ціну. Величезне дякую продавцеві за влучну пораду звернути увагу на БФП Epson EcoTank ET-8550!
a.vldmrvch не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE65QN800C, Замовлення №НФНФ-015453

Представник магазину «SmartMag»
Добрий день. Наш консультант вам пояснив, що товар без заводської упаковки не підлягає поверненню, обслуговування за гарантією можливе лише за наявності заводського пакування, як мінімум для транспортування пристрою. Ці правила прописані на нашому сайті у розділі - https://smartmag.biz.ua/polzovatelskoe-soglashenie/. В результаті в обслуговуванні вам ніхто не відмовляв, але для цього необхідно дотримуватися правил, прописаних в угоді користувача, які є в будь-якому магазині.
10 січня 2024 Відповісти
Viktoria21 рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Стилус Lenovo Active Pen 3 2023 Grey , Стилус Lenovo Active Pen 3 2023 Grey (ZG38C04479), Замовлення №15410

Стилус купувала під замовлення від іменинниці, тому по магазинах шукала тільки найкращу ціну. В Смарт Маг ціна виявилася найменшою і наявність підтвердили. Стилус доставили наступного дня. Коробка, документи, комплект оригінальний. Я задоволена.
Paul не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Хотів купити: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Bosch BCS711EXT

Замовив в цьому магазині пилосос, оплатив, грощі зразу зняло. Написало що замовлення успішне і протягом годин мені зателефонують. Ніхто не зателефонував, подзвонив сам, де дівчина дуже неприязно сказала що треба ще на складі взнати чи є той товар. Як виявилось товару нема грощі повернули зразу. Дуже неприязне обслуговування, не достовірна інфоррмація, згаяний час. Не раджу цей магазин..