Barmaley 15 рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Корпус Asus ProArt PA602 Tempered Glass без БП, Замовлення №125744

Сработали четко и быстро раньше всех
Представник магазину «MegaBiT»
Доброго дня Barmaley)! Дуже вдячні за відгук. Завжди раді допомогти! Звертайтесь)
12 березня 2024 Відповісти
Юра Цуркан рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: SSD накопичувач P220 512 GB (P220S512G25), Замовлення №124642

Накопичувач дуже сподобався,працює добре, працівники порадили саме цей і я їм вдячний.Обслуговування швидке , професійне.Дуже задоволений магазином.
Представник магазину «MegaBiT»
Доброго дня Юрій! Дуже вдячні за відгук. Звертайтесь) Завжди раді допомогти!
17 січня 2024 Відповісти
Olegodessa рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Archer C64, Замовлення №124410

Магазин сподобався гарним сepвiсом,роутер менi хлопцi порадили,i я вдячний бо вiн працюе без зауважень
Представник магазину «MegaBiT»
Доброго дня Олег. Дуже вдячні за відгук. Завжди раді допомогти!
11 січня 2024 Відповісти
Olegodessa відповів на коментар MegaBiT
Буду рекомендувати вас друзям
11 січня 2024 Відповісти
alexandroid рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Ноутбук Aspire 3 A315-35-P557 Pure Silver (NX.A6LEU.02A), Замовлення №124585

Рекомендую магазин, професійні менеджери, швидка доставка, підтримка. Купляю вже не вперше, кожен раз всім задоволені.
Представник магазину «MegaBiT»
Доброго дня.. дуже дякуемо за відгук.. Звертайтесь, завжди раді допомогти)
22 грудня 2023 Відповісти
Єлизавета Рєзнік рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Комп\'ютер, Замовлення №124449

Дуже дякую магазину MegaBit за зібраний комп'ютер. Всі характеристики відповідають дійсності, дуже добре працює. Сервіс на вищому рівні. Буду звертатись ще у разі необхідності.
Представник магазину «MegaBiT»
Єлизавета доброго дня! Дуже дякую за відгук, для нас найголовніше щоб наші клієнти залишалися задоволені нашою технікою та нашою роботою. Завжди звертайтеся, з Повагою MegaBiT.
20 грудня 2023 Відповісти
Евгений Политовский рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Процессор Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz/4MB s1200, Замовлення №122446

Сдал ЦП, купленный в данном магазине, на диагностику и гарантию, вернули ЦП с дефектами, но я в итоге выяснил что испортили проц на предыдущем сервисе куда я сдавал системник на диагностику, похоже что брак именно в процессоре, но меня лишил гарантии Express Service, и плюс они неверно указали причину поломки - материнка, так как с материнкой все ок. Поэтому к мегабиту нет претензии по поводу испорченного ЦП, но похоже что всё-таки брак был именно в ЦП, спасибо что решили разобраться в этом!
Представник магазину «MegaBiT»
Євгене добрий день! Ми дуже раді, що допомогли з'ясувати ситуацію і справедливість перемогла! Завжди звертайтесь, Мегабіт допоможе якщо що) З наступаючим Вас. Миру та Добра!
27 грудня 2023 Відповісти
Alex рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: LogicPower LPM 12 - 20 AH

Все супер, товар був в наявності, ціна актуальна. Швидко зв'язалися та швидко відправили. Дякую магазину за чудовий сервіс.
Кирилл Карнышов рекомендує цей магазин
12 лютого 2022

Купив: GIGABYTE RTX 3070 Gaming OC 8GB LHR rev 2.0, Замовлення №113237

Крайне рекомендую, пользуюсь их услугами уже больше 10 лет! Всегда у них обновляю комплектующие или прохожу сервис. Никогда не было никаких накладок, подскажут, посоветуют, помогут. И с этой видеокартой все отлично, как всегда - доволен как слон :) Пришлось поискать-подождать ее, т.к. дефицит, но потом доставили быстро, за пару дней. Работает исправно и без нареканий.
Anastasia Romanenko рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: https://megabit.od.ua/ru/product/23839/kuler-dlya-korpusa-aerocool-frost-12-pwm-frgb-4718009158085

Заказывала у Megabit во второй раз, было приятным общение с представителем магазина, который помог определиться с выбором, была организована быстрая доставка, порадовали цены в данном магазине. Заказ пришёл в течении суток. Данным магазином осталась довольна и могу его рекомендовать.
Arsen Krainyuk рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Смартфон Redmi 10 4/64GB Sea Blue, Замовлення №113127

Сподобалося: сервісна підтримка

Обслуживание хорошее. Подбирали по параметрам и цене. Я доволен.