Рома Макс рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Осушувач повітря Yugo Smart 16, Замовлення №7507

Все гуд, товаром задоволений! Магазин рекомендую!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже вдячні Вам за відгук! Раді, що звернулись до нас.
Mykhailo L. рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Зволожувач повітря CH-3330EV JAVA, Замовлення №7514

Замовлення виконали швидко. Чек з гарантійним талоном поклали до замовлення. Роботою задоволений, рекомендую.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Михайло, дякуємо Вам за відгук та замовлення! Раді, що звернулись до нас!
Eduard Barabash рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Runde Dry AWH/M 80 V, Замовлення №32856

Гарний магазин, висококласні консультанти. По доставці, (відстрочка доставки, у зв'язку з незакінченим ремонтом), хлопці пішли назустріч. Дякую. Вашому магазину процвітання і багато гарних клієнтів.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Едуард, вдячні Вам за відгук та замовлення!
Николай рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Набір акумуляторного інструменту GTM 18V шурупокрут DSI18/80BL, болгарка AGC18/125BL, перфоратор RHC, Замовлення №1223

Доставка новой почтой была быстрой. Рекомендую
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже Вам вдячні за відгук та замовлення!
alvic рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Flach Dry AWH/M 50, Замовлення №№ нн

Придбав бойлер EWT Clima Flash Dry AWH/M 50 в цьому магазині. Можу однозначно рекомендувати. Все швидко та компетентно - від дзвінка, консультації та своєчасної доставки (ще і в квартиру занесли). Плюс додаткова знижка при оплаті на сайті. Сподіваюсь і бойлер в експлуатації буде добре себе погодити. Дякую на всі 100.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Раді, що звернулись саме до нас. Дякуємо за відгук та замовлення
Макс М рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Sensei Air master inverter SAC-09SKW/I, Кондиціонер, Замовлення №111

Дуже сподобалось, все чітко, швидко, професійно.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже Вам вдячні за відгук та замовлення!
myros рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Осушувач повітря TTK 30 E, Замовлення №накладна 508 від 06.11.20

оплата частинани від монобанку. доставка безкоштовна. відправили новою поштою через кілька годин після замовлення. дякую!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже Вам вдячні за відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
Світлана Швець рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat, Замовлення №Не пам’ятаю

Рекомендую цей магазин. Ціни дешевші ніж в інших магазинах. Єдине що - це наліпки та інструкція російською(
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Світлана, нам дуже приємно, що звернулись до нас та дякуємо за відгук! Ми гарантуємо, що вся техніка, яку ми продаємо завезена до України офіційно зі сплатою податків. Ми є офіційним дилером імпортера даної техніки і зі свого боку звернулись до постачальника з даним зауваженням.
Anna T рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Бензиновий генератор 6500 D-C (130932), Замовлення №7131

Гарний магазин, адекватна ціна на товар, швидка доставка, ввічливий персонал. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Анна, щиро вдячні за відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
Сергей рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Спліт-система GREE Smart R-32 GWH12QC-K6DNB6F, Замовлення №7115

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Сергій, щиро вдячні Вам за замовлення та відгук!