tamuki не рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Хотів купити: Котел газовий стандартний Immergas NIKE Star 24 4 E

Звертались в магазин з приводу покупки котла, на сайті вказано що товар є в наявності, після дзвінка в магазин - що нема. Попросили менеджера порекомендувати щось схожої цінової категорії з мідним теплообмінником. Спочатку менеджер порадив котел на 10 тис грн дорожчий, а потім варіант з чавунниимнеіржавіючою сталлю, наче це мідний. Коли їм вказали на невідповідність, сказали що "Ну, помилились". відверта некомпетентність співробітників
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Доброго дня! Просимо вибачення за те, що дійсно не вчасно актуалізували залишки по товару, що Вас цікавив. Вам запропонували котли із тих позицій, що є в наявності. Перший варіант Вас не влаштував по ціні (з мідним теплообмінником), другий - по характеристикам (менеджер намагався підібрати товар за ціною і не закцентував, що там інший теплообмінник). Нам шкода, що ми не змогли задовольнити Ваш запит. На цьому наче питання мало бути закрито. Але Ви продовжуєте писати і дзвонити з обуренням, що менеджер скинув моделі, які не відповідають Вашим вимогам. Ми відповіли, що це єдине, що є в наявності у нас зараз. Ми розуміємо, що Ви витратили свій час і незадоволені. Ми зробили висновки і будемо намагатись більш прискіпливо обирати альтернативні варіанти. Повірте, не так легко працювати у воєнний час. Бажаєм Вам міцного здоров’я і хай це буде найбільшою неприємністю у Вашому житті.
Пропонувати товар. який є на складі, навіть якщо він не підходить під початкові запити клієнта - то не є сервіс, то є намагання впарити залишики, попри все. Якщо Ви так сильно ображені на те, що Вам вказали недоліки у Вашій роботі - то вибачте, але працюйте краще, і навчіть менеджерів вибачатсь за помилки.
19 квітня 2023 Відповісти
Представник магазину «CLIMAGROUP» відповів на коментар tamuki
перед Вами вибачились, при тому неодноразово.
19 квітня 2023 Відповісти
Фраза Вашого працівника була: "Ну, помилились". В своій відповіді вище, Ви вказали, що працівник просто не закцентував увагу, що котел не відповідає потрібним вимогам. Розберіться, будь ласка. у себе в компанії, що саме це було. Ну, помилились, чи ну, не закцентували.
К.И.М. рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Electrolux EAFR-100T white, Замовлення №6808

Рекомендую. Інформація на сайті відповідає дійсності
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дякуємо за відгук та замовлення!
Thomas рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 DRYver, Замовлення №120

Замовив бойлер у цьому магазині. Заплатив карткою – отримав знижку 5%. Безкоштовна доставка! І ще, дякую цьому магазину за вирішення деяких труднощів з мого боку! На рахунок товару – все супер! Упаковка хороша, все працює! Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дякуємо за відгук! Раді, що звернулись саме до нас!
Mark Kvitko рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: зволожуючий фільтр Cooper&Hunter Фильтр для очистителя воздуха CH-3330Ev Java, Замовлення №6798

Все швидко і чесно, гарна ціна!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Марк, дуже вдячні за відгук!
Алексей Не скажу рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-3330EV JAVA, Замовлення №22215227350

Быстро связались, в тот же день отправили, все как договаривались
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Олексій, щиро вдячні Вам за відгук!
Олекандр_2170 рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор GTM DK2500iA, Замовлення №6741

Дуже оперативно все відправили! Замовлення в 10:40 ТТН в додатку нової пошти відслідковувалося в 11:35! Магазин рекомендую!!!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Олександр, раді, що залишились задоволені роботою нашого магазину! Дякуємо за відгук та замовлення!
Олександр Трацюк рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: CH-S09FTXAL-FB, Спліт-система Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (FULL BLACK) CH-S09FTXAL-FB, Замовлення №6737

Крутий магазин, все супер, рекомендую!!!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Олександр, раді, що звернулись саме до нас! Дуже вдячні за відгук!
Сергій Соловей рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Купив: Шумоглушник SLF-150, Замовлення №6675

Зв?залися і відправили швидко. Товар якісний. Рекомендую до співпраці
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Сергій, дуже вдячні Вам за відгук та замовлення!
Павел Басанец рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-PH2240W COMO, Замовлення №1333

Посылку отправили быстро, девайс в порядке, все ок.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Павло, раді, що звернулись до нас! Дякуємо за відгук!
Dmitry Denisov рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Фільтр CH-3330Ev, Замовлення №6604

Дуже оперативно все зробили. Гарний магазин!!! Товар відмінної якості.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дмитро, дуже вдячні Вам за відгук!