Maksym Tkachenko не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83)

на вашому сайтi написано що така цiна з такою гарантiєю, в реаліі це лише на 30 днiв
Юлия Куликова рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Apple iPhone 15 128 ГБ Blue, Замовлення №235867

Вперше завітали до цього магазину. Гарні ціни, приємне обслуговування. Рекомендую!
Svetulya рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №235866

Дякую за гарний сервіс та ціну!
Віка Сметаненко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Айфон 15 про мах , Замовлення №234890

Швидкість та якість обслуговування на найвищому рівні. Консультував продавець Артем, задоволена сервісом і телефон. Всім рекомендую. Я дійсно здійснювала покупку в магазині istore та залишила про них відгук. Підтвердження фото.
Eella23 рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63), Замовлення №231392

Магазин чудовий! Замовила он-лайн, в той ж день забрала. Хлопці чудові! Все мені перекинули! Допомогли відновити пароль! Тако ж скло наклеїли, чохол підібрали! Дуже ввічливі! Дуже вдячна!
Валентина Петришина рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 2020 512 ГБ Core M2 Space Gray MLXX3 + Додаткове гарантійне обслуговування, Замовлення №221635

Дуже дякую менеджеру Кирилу за оперативну і кваліфіковану роботу. Навіть трохи затримали його на роботі)) А потім ще й дистанційно допомагали з моїми питаннями щодо роботи на ноуті. Дуже дякую, рекомендую))
Наталия Черныш рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №228919

Купувала у січні для себе . Дуже задоволена .тепер купила для чоловіка на подарунок на день народження. Він в захваті . Я також дуже задоволена сервісом магазину - завжди привітно , якісно і швидко . У саме серденько
Катерина Михальчук рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Silver (MK2L3), Замовлення №233977

Дякую величезне за швидкість оформлення замовлення та консультацію в магазині від Олександра. Всім задоволена. Буду оформлювати покупки тут і надалі
Олег Бузунов не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Хотів купити: iPhone 11, Жахливий магазин

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Nataliia Kryvonos рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: MacBook Pro 14, Замовлення №№ 129365

Не вперше замовляю в iStore, і враження як завджи яскраве від покупки, також треба відмітити швидкий зв'язок менеджера, наявність товарів, швидка відправка.