Nataliia Kryvonos рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: MacBook Pro 14, Замовлення №№ 129365

Не вперше замовляю в iStore, і враження як завджи яскраве від покупки, також треба відмітити швидкий зв'язок менеджера, наявність товарів, швидка відправка.
Сергей «.» Хльмонюк рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №232267

Дуже задоволений магазином , чудовий персонал , Велике Дякую менеджеру Денису за допомогу та консультацію
Orfo86 рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Захисне скло Eclat на iPhone 12, Чохол накладка Alabay, Замовлення №0152

Гарний сервіс, все поміняли, вичистиш телефон до нового стану. Дуже задоволений. Рекомендую
Анна Колесник рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 1TB White Titanium (MU7H3), Замовлення №227182

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

В мене майже вся техніка Apple саме з магазину istore. Проблем ніколи не було - товар якісний, новий. Все працює. Останнє замовлення мені допомогав оформлювати менеджер Кирило - на всі питання відповідав, додаткові фото присилав. Все добре. З мінусів те що, при переказі коштів на карту цей магазин бере великий відсоток з суми, тому що дають номер рахунка карти ФОП, а не р/р. Це мені не сподобалось - чому клієнти повинні сплачувати відсотки за їхню картку.
Светлана Максимюк рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3), Замовлення №231190

Все сподобалось. Швидка доставка, дуже зручно.
Кристина Струцкая рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black (MQ9P3), Замовлення №231245

Гарне обслуговування , допомогли обрати та все зробили як треба
Елена Д рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №229688

Забирала замовлення з магазину на Бочука. Чудове обслуговувааня, ввічливий компетентний персонал. Це не перша покупка в цьому магазині. Рекомендую!
Наталия Савчук рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Телефон iPhone 15 128 ГБ Pink SHJMQLMQGF 3 .Зарядний пристрій Apple 20W USB -C Rower Adapter, Замовлення №226500

Купувала телефон в магазині за адресою, пр Павла Тичини 1В (Сільвер Бриз ).Замовлення оформили швидко. Особливе дякую консультанту Євгену ,дуже приємний, доброзичливий, кваліфікований працівник. Який швидко оформив замовлення, переніс дані з старого телефону на новий ,наклеїв якісно скло, також розповів про телефон та його можливості , відповів на всі питання ,які мене цікавили. Магазин залишив тільки позитивні емоції ,можу сміливо рекомендувати цей магазин.
Roman Petrenko рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3), Захисне скло для телефону NEU Chatel Corning Gorila Glass Full Cover 2.5D for iPhone 13/13 Pro Black (NEU25D6121B), Замовлення №229410

Чудовий сервіс і низькі ціни. Купую не вперше. Магазин рекомендую.
EgorExel рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Кабель Lightning Apple USB-C to Lightning Cable 1m (MM0A3), Замовлення №218007

Давно купую в цьому магазині та можу порадити. Гарний асортимент аксесуарів, доступні ціні та чудова якість продукту. Останнім купив кабель, користуюсь нарікань нема