Сава Влад рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Apple iPhone 13 Pro Max 128 ГБ Б/У (Sierra Blue) Відмінний стан, Замовлення №#225082

Купив свій перший айфон. Дуже задоволений ним:) Все пряцює,все файно Обслуговування на вищому рівні
Vlad Hrytsayuk рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №213604

Покупкою задоволений! Консультант магазину допоміг з вибором та оформленням замовлення. Ціни на той час в iStore були одні з найнижчих на ринку, до того ж мені зробили знижку, невелику, але приємно. Телефон доставили швидко, не дивлячись на те, що також клеїли захисне скло. Магазин рекомендую!
Роман Антонічук рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №223590

Дякую магазину за якісну консультацію , допомогу в підборі iPhone , допомогу в налаштуваннях телефону . Якість просто бомба , все швидко та найвищому рівні.
Kris tina рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №223114

Обрала магазин iStore, і не пожалкувала. Приємне відношення до покупця, товар за потреби в наявності, будь-яка консультація стосовно товару: легко, просто і вічливо. Товар відповідає характеристиці на сайті, найприємніші ціни по Україні) Дякую співробітникам iStore, в цьому випадку менеджеру Денису)
Nataliia2 рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №223059

Покупкою задоволена. Все на вищому рівні.
Сергей Сергеевич рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №223001

Рекомендую магазин. Гарно оцінили старий телефон
inGrava рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №221961

Швидко обробили замовлення, сервіс на високому рівні. Рекомендую
Iryna Tymchenko рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №218729

Придбала даний телефон в магазині на Олімпійській і залишилася більш ніж задоволеною цією покупкою) По-перше, в магазині працюють чудові консультанти, які із задоволенням відповіли на всі запитання з приводу даної моделі та приділили достатньо уваги та часу. По-друге, сам телефон перевищив усі очікування - чудова камера, приємний на дотик, крутий колір і швидка робота системи. Ціна виправдовує себе на 100% Загалом, задоволена покупкою в iStore і із радістю повернусь до них і ще раз)
Vladix рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 64GB Black (MGJ53/MGH63), Замовлення №220977

Обирав вживаний телефон на подарунок, дуже сподобався магазин в ТЦ Олімпійський, великий вибір, приємні ціни. Все супер!
Customer рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: WIWU Skin Pro II PU Leather Sleeve for MacBook Air 13.6, Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Замовлення №123639