Анастасія27 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон iPhone 13 128GB Pink (MLPH3), Замовлення №591713

Ябкодрузі привіт) Робила вперше у Вас покупку, яка була для мене маленькою мрією до якої вдалось дійти? Дуже вдячна за швидкий підбір та пораду щодо телефону, усіх характеристик, плюсів та мінусів тих чи інших моделей. Також за рекомендацію скла, все швидко та чітко:) Неодноразово повертатимусь до Ваших послуг!!!
Макс Михайлюк не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 1TB White Titanium (MU7H3), Замовлення №584277

Купленный телефон пришёл с царапиной постоянно перезагружается При возврате тебе относятся как к убогому Забрали на диагностику, подтвердили брак на следующий день, теперь отправляют ещё куда-то на 10 дней. Хотя купленная гарантия предполагает замену на новый телефон. Подарок на ДР не удался, именниника без настроения, путешествие из-за телефона отменено. Компенсации даже не предлагали. За замену на телефон другого цвета просят доплату
Відповідь представника «Ябко»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, передана нашим фахівцям для детального розгляду. Служба турботи зв'яжеться із Вами для уточення інформації та надання зворотнього зв'язку. З повагою, команда Ябко.
МОНАХ ОТШЕЛЬНИК рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Смартфон Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №45627

Все хорошо, смартфон пришел через два дня, вежливо выдали, работает
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Дякуємо за приємні слова про нашу роботу та ваш чудовий відгук! Звертайтеся, якщо будуть інші питання чи виникне потреба в допомозі. Будемо раді співпрацювати і надалі :) З повагою, команда ЯБКО.
PLAGIAT PLAGIAT рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 256GB Blue (MTP93), Замовлення №50545

Купляли через сайт з дівчиною в Ябко новий IPhone 15, менеджери швидко зв'язалися з нами і проконсультували нас. Ми вагалися ще яку модель вибрати, але менеджер провів для нас якісне порівняння, окремо за це дякую. Сайтом легко користуватися, вся інформація на ньому відповідає дійсності. Після замовлення на наступний день дівчина вже забрала свій телефон. Зараз все дуже подобається. Будемо замовляти тут ще.
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам неймовірно приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою нового iPhone 15 в нашому магазині! Ми раді, що Ви з дівчиною оцінили простоту використання сайту та швидкість доставки. Ми будемо й надалі працювати над тим, щоб кожен покупець у нашому магазині залишався задоволеним. Дякуємо Вам за те, що Ви поділилися своїм досвідом! З повагою, Команда Ябко
Іван Михайлів рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Apple iPad Pro 11 2022, 128GB, Silver, Wi-Fi (M2) (MNXE3), Замовлення №4538

Замовляв онлайн на подарунок дівчині, гарна якість обслуговування, передзвонили буквально через 2 хв після оформлення, вагався між різними моделями, менеджер провів мені повну консультацію і під наші потреби ми разом підібрали саме цей девайс. Отримав в обіцяний день, няких зауважень до сервісу немає.
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині! Ваші слова про роботу наших менеджерів та сервісу нас дуже надихають Ми будемо й надалі працювати над тим, щоб кожен покупець у нашому магазині залишався задоволеним. Дякуємо Вам за те, що Ви поділилися своїм досвідом! З повагою, Команда Ябко
Богдан Слободянюк рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №50493

Моє знайомство з інтернет-магазином ЯБКО залишило мене вкрай задоволеним. Придбавши iPhone 15 Pro White Titanium, я отримав продукт відмінної якості, який повністю відповідає опису на сайті. Доставка пройшла оперативно і без жодних проблем, а обслуговування клієнтів виявилося дуже привітним та професійним як на сайті, так і в магазині. Віддаю свою рекомендацію магазину ЯБКО.
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за Ваш чудовий відгук! Ми раді що вам усе сподобалось при покупці в нашому інтернет - магазині. Ваші слова нас дуже тішать і надихають! Ми будемо й надалі працювати над тим, щоб кожен покупець у нашому магазині залишався задоволеним та відчував себе особливим! Дякуємо Вам за те, що Ви поділилися своїм досвідом покупки! З повагою, Команда Ябко
Ігор Устрицький рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Iphone 13, Замовлення №1416

Хороша робота ! 16 березня зробив замовлення на сайті, через хотлайн, і вже після обіду отримав товар в магазині. Вмовляння на додаткові аксесуари та гарантію були занадто назойливими, але не вплинули на загальну оцінку. Раджу магазин.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені роботою нашого магазину! Ми раді, що ви змогли швидко та зручно оформити замовлення на сайті та отримати товар у магазині без затримок. Ми цінуємо Ваші зауваження та будемо працювати над тим, щоб покращити наш сервіс. Для нас важливо щоб наші клієнти відчували себе комфортно під час покупки, та отримували лише те, що їм дійсно потрібно. Дякуємо Вам за те, що Ви поділилися своїм досвідом! З повагою, Команда Ябко
13fox не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: Ноутбук MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX33)

Артем Антонов рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Starlight Alpine Loop - Small (MQEY3/MQFQ3), Замовлення №575127

Покупал для жены на др , быстро отправили новой почтой. Получил в срок. Жена довольна подарком, магазин рекомендую ! Единственное чек сбрасывают в вайбер.
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині! Ми раді, що Ваш подарунок припав до душі Вашій дружині. Ще раз дякуємо Вам за Ваш відгук та за те, що Ви довіряєте нам! З повагою, Команда Ябко
Mariana1111 рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Apple iPad Pro 11 2022, 128GB, Silver, Wi-Fi (M2) (MNXE3), Замовлення №500538

Після відвідання магазину і придбання iPad Pro 11 я лише можу поділитися позитивними враженнями. Обслуговування було відмінним, персонал допоміг вибрати потрібну модель та відповів на всі питання. Магазин мав широкий вибір аксесуарів та інших продуктів, що дозволило мені знайти все необхідне на одному місці. Особливою перевагою було можливість переглянути демонстраційні зразки перед покупкою. В цілому, мій досвід відвідування магазину позитивний , і я з радістю рекомендую його іншим клієнтам.
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам неймовірно приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині! Ваші слова про роботу наших менеджерів та сервісу нас дуже тішать. Ми раді, що Ви оцінили підбір девайсу, який відповідає Вашим потребам та своєчасну доставку. Ми будемо й надалі працювати над тим, щоб кожен покупець у нашому магазині залишався задоволеним. Дякуємо Вам за те, що Ви поділилися своїм досвідом! З повагою, Команда Ябко