Constantine Romanchuk (CRPHOTO) не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Хотів купити: Dell U4320Q, Замовлення №Dell U4320Q

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Зайшов на сайт. Бачу є рострочка монобанку (що має бути безпроцентною за умовами банку), заповнюю поля - а сумма платежів вже не 4988 грн в мес а 5486 грн. Що є обманом магазину на його сайті. І хамовиті відповіді менеджерів тут - це як показник відношення до клієнтів.
DmytroMyronenko рекомендує цей магазин
20 лютого 2022

Купив: Монитор 27, Замовлення №3455

Дуже дякую магазину за надзвукову швидкість доставки. Не дивлячись на те що вони не працюють у вихідні змогли зробити вийняток і відправили у субботу. Шукав монітор подешевше і у них дійсно найнижча ціна яку мені вдалося знайти і вона відповідає дійсності. Дуже дякую за сервіс та оперативність. Надалі буду купляти тут і рекомендуватиму друзям.
Відповідь представника «Power Up»
Спасибо большое !
Едуард Качур рекомендує цей магазин
5 лютого 2022

Купив: Dell S3422DWG, Замовлення №3407

Успішно замовив монітор, і зміг забрати наступного дня. Монітор знаходиться на офіційній гарантії Dell за сервісним номером. Езкемпляр трапився в ідеальному стані, без битих пікселів.
Mogikanin рекомендує цей магазин
18 грудня 2021

Купив: Монитор 34, Замовлення №3203

Заказал монитор 34 дюйма - в данном магазине была самая лучшая цена и я переживал, что гарантия будет неофициальная, в магазине заверили , что все официально, но я все равно проверил при получении на Новой Почте - звонок подтвердил, что монитор официал. Монитор был мне выслан в день заказа, получил я его очень быстро. Всем доволен, оставляю заслуженный позитивный отзыв.
f18 рекомендує цей магазин
30 липня 2021

Купив: Монитор 34, Замовлення №27800

Сопровождение от момента заказа, до момента погрузки монитора в машину (помогли донести, проверили своей! програмой пиксели) Мне понравилось - Спасибо ребята!
Виолетта K рекомендує цей магазин
21 травня 2020

Купив: Десктоп PowerUp #42 (150040), Замовлення №1532

Хороший магазин, хороший ассортимент. Заказ отправили в тот же день.