Наталія Сторожук рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: спліт-система Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (GOLD) GEN VI CH-S09FTXAL2-GD, Замовлення №7357

Володимир Татарін рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL CH-S18FTXAL2-WP, Замовлення №058

Чудовий магазин з гарний обслуговуванням, лояльний менеджер допоміг з обміном товару (бо будівельники помилились з діаметром труб, через це не підійшла модель), все було швидко та без зайвих заморочок. Товар відповідає якості, все на вищому рівні!
Сергій Панило рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Cooper&Hunter SUPREME (White) CH-S12FTXAM2S-WP, Замовлення №325

Супер. Замовив. Сплатив. За годину відправили. Вартість відправки дуже адекватна. Товар легальний, відслідковується у виробника.
Влад Волков рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: спліт-система Cooper&Hunter Vital CH-S07FTXF-NG, спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S09FTXF2-NG, Замовлення №CH-09-07

Yury Kirilyuk рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Roomer Smart 25, Замовлення №11111111

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Все дуже добре. Ціни та наявність актуальні. Ввічливий працівник, зробив мені гарну пропозицію, від якої я не відмовився, швидка і безкоштовна доставка. Осушувач прийшов в оригінальній упаковці, без якихось пошкоджень. Мені все сподобалось. Можу сміло рекомендувати цей магазин.
Aleksanderrr рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Roomer Smart 12, Замовлення №031

Менеджер магазина оперативно связался по поводу оформления заказа. Предложили бесплатную доставку в качестве дополнительного бонуса к скидке на товар, которая действовала на тот момент на сайте магазина. Товар отправили оперативно. Покупкой и обслуживанием доволен.
Таня Хамстер (MysteriousFuture) рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Водонагрівач OCEAN CUBE RZF50D-4, ET+DT (сухий тен) 50л, Замовлення №7096

Хотіла купити один бойлер, але так як його не було в наявності порадили інший. Все швидко оформили і відправили. Все супер
Сергей Пелих рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: MPPT Контроллер модель S3-60A V118, Замовлення №airclimate - Заказ 6845

Дякую Менеджеру Олександру! Все оформив приїхало бистро!
Aseq рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: спліт-система Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-BT25VG/MUZ-BT25VG, Замовлення №6877

Спасибо,Александру за оперативное обслуживание,все понравилось.Магазин работает напрямую с официальным дистрибьютером.Обслуживание вежливое,технически грамотное.Магазин рекомендую.
Виктория Андрушой рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: спліт-система AUX ASW/AS-H12FFR3DI, Замовлення №74

Купували по акції в магазині Air Climate pro! Задоволені товаром та обслуговуванням у магазині.