dfreeezer не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Светильник ELM MIRA S- 30 6500К з датчиком (26-0106), Замовлення №5958130

Ruslan Meabers[GM] рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Опрыскиватель Forte ОП-10 (10л.), Замовлення №6015356

Дуже задоволений цим інтернет магазином, адекватна ціна, сервіс, все на вищому рівні, рекомендую!
ОiB рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Змінні касети Gillette Fusion5 Power 4 шт., Замовлення № 6014581

Владислав Красножон не рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Патч-корд , Патч-корд kingda paush 4500, Патч-корд PAUT3700, Замовлення №6013094

На упаковке ратч-корд указанный один товар в упаковке оказался патч-корд совсем другой, более низкого качества. Как можно доверять такому интернет-магазину
Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода за описаний випадок. Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. Незважаючи на можливі зміни інформація на пакуванні має відповідати товару. В будь-якому разі попередній огляд замовлення дозволяє нашим клієнтам прийняти остаточне рішення щодо покупки. Намагаємося якнайшвидше вирішувати питання по замовленнях наших покупців.
Radist рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Плоскогубцы , Замовлення №6007312

Выбрал плоскогубцы и заказал их на сайте магазина. Подтверждение пришло в обещанный срок и я купил их в пункте выдачи Киев, проспект Соборности-2/1. Обслужили меня вежливо и культурно. Удачи вашей команде и побольше вам покупателей.
Kostia0005 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Ноутбук 255 G9 (8A646EA), Замовлення №5998131

sergserg777 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Туалетний папір Grite Ecological Plius 3 шари 24 рулони, Замовлення №№ 6003124

Добрый день. Обслуживанием остался доволен. Товар приехал раньше заявленного срока. Рекомендую данный интернет-магазин.
Олекса Миколайович рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: пневмопістолет для компресора, Замовлення №5976527

miroslav ribak рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: @C6TQuMxBBpLzYd, Замовлення №@C6TQuMxBBpLzYd

Завжди користуюся послугами даного інтернет-магазину і завжди задоволений обслуговуванням. Так тримати !
piglet рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Видеокарта ASUS GeForce RTX4070 SUPER 12Gb DUAL, Замовлення №5985108

Делаю уже вторую покупку(прошлый раз корпус брал года 2 назад, прикреплю скриншот тоже, а то отзыв забыл оставить), все прошло гуд. Поймал сочную акцию на видяшку с бесплатной доставкой + мышка в подарок, цена была самая низкая из всех магазинов, на которых указано что они офф партнеры асус. Покупкой доволен, сижу кайфую, правда пришлось в скором времени докупить 5800x3d, ибо мой 4650g для этой видяшки был явно слабоват.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про покупку в нашому інтернет-магазині. Цінуємо довіру до ITbox і пропонуємо цікаві й вигідні рішення для наших клієнтів.