Відгуки ITbox.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua - Сторінка 4

Відгуки покупців про інтернет магазин ITbox.ua

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
5.9 з 10
Вибрані 172 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

2092
5.7
5.9

• 30 травня 2022 р.

Заказала 2 штуки товара. Прислали подделку по цене оригинала. Поскольку качество существенно отличается, и искала именно оригинал, сразу же захотела вернуть. Дозвониться продавцу в разные дни не удалось, на звонки не отвечают.
Оформила жалобу в службу защиты прав потребителей, обычно они хорошо помогают разбираться с подобным нарушением законов.
Покупать здесь что-либо категорически не рекомендую!

Відповідь представника «ITbox.ua»

Шкода отримати такий відгук, адже ми намагаємося надавати детальну інформацію про товари на сайті. Ви замовили неоригінальний товар, а саме ремінець до фітнес браслета Armorstandart (для Xiaomi Mi Band), про що зазначено і в назві продукції. При виникненні питань наші консультанти надають відповіді за вказаним на сайті телефоном. Бажаємо скорого вирішення питання повернення товару.

Браслет для часов mi Band

• 27 травня 2022 р.
відвантаження

Купляв у цьому магазині з 2016го року, до цього не було таких прикрих випадків. Оплатив товар карткою ще 18го травня, обіцяли відправити через 6 днів. 24го травня повідомили, що поставщик підвів та скасували замовлення, але вже через 3 дні товар у наявності по новій ціні. На додачу мені вже 4 дні розблоковуються кошти, якими я так і не скористався.

Висновок: магазин цілеспрямовано затягував продаж товару, не хотіли продати по аткуальній на той час ціні. НЕ рекомендую щось у них купляти по розгорнути

Відповідь представника «ITbox.ua»

Вибачте за таку ситуацію. Товару не виявилося у постачальника і кошти було розблоковано одразу. На жаль через збій системи постачальника товар повторно помилково показувався в наявності. Зміна ціни визначена автоматичним розрахунком і, навіть, по "новій" ціні товару не було. Ми працюємо над недопущенням подібних ситуацій. Зараз проводиться перевірка щодо наявності продукції та її ціни. Шкода за витрачений на очікування час та незручності.

Samsung T7 Touch 1 TB Black (MU-PC1T0K/WW)

• 26 травня 2022 р.

Пытался приобрести товар через данный интернет-магазин, путём перечисления денежных средств на расчетный счет Продавца. Оформил заявку на сайте ITbox.ua и получил счет от ТОВ "Приватинвест", согласно информации указанной в счете №4818579 от 31.03.2022г., он действителен для оплаты в течение 3-х дней и оплата по нему поступила Продавцу 02.04.2022г. (копия платежки прилагается), в период его срока действия. Согласно информации в заявке №4818579, товар должен был быть отправленным в течение 2-5 розгорнути

Відповідь представника «ITbox.ua»

Вибачте за описане. Відправка вашого замовлення була помилково скасована в результаті технічного збою. Ми вживаємо заходів для недопущення подібного. Для вирішення ситуації з вами зв'яжеться наш співробітник. Шкода за всі незручності.

Материнская плата ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II

• 26 травня 2022 р.

Второй раз покупаю в этом магазине... все прошло отлично, к одной из самых низких цен на товар добавилась еще и возможность заплатить почти на 200грн бонусами с первой покупки (+ около 125грн бонусов за эту будет). Заказал в субботу, перезвонили в течении часа... все остальное - так же без проблем прошло.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про наш інтернет-магазин. Раді забезпечувати якісне обслуговування й сподіваємося бачити вас знову серед наших клієнтів.

Накопичувач SSD M.2 2280 1TB SN570 WD (WDS100T3B0C)

• 23 травня 2022 р.

Постійний клієнт з 2010 року. Все добре. Часто безкоштовна доставка.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Дякуємо за позитивний відгук і ваш вибір на користь ITbox. Ми цінуємо наших клієнтів і тому працюємо над постійним покращенням нашого обслуговування.

SSD M.2 2280 1TB ADATA (ALEG-740-1TCS)

• 23 травня 2022 р.

Все как всегда - отлично.
Отдельное спасибо пункту выдачи: на проспекте Оболонском 47/42, ТЦ Оазис.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку ІТbox. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.

Pyramida MH 60 GR

• 21 травня 2022 р.
відвантаження

Плохой магазин. Не могут просто сказать, что товара нет на складе, промывали неделю мозги, потом сказали что будет возврат средств. Спустя месяц ни денег, ни зарядки.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Шкода за завдані незручності. На жаль інформацію на сайті було оновлено з запізненням, товару не виявилося в наявності. Резервування коштів відмінено, про що вам було повідомлено. Бажаємо швидшого вирішення питання з банком.

Зарядное устройство XoKo QC-100 1 USB Qualcom 3.0 3.5A Red (QC-100- (QC-100-RD)

• 18 травня 2022 р.

ITbox.ua - хороший магазин, продають оригінальні товари, швидка доставка. Приємна опція в магазині кеш-бек за покупки і безкоштовна доставка у їхні відділення. Рекомендую для покупки.

Відповідь представника «ITbox.ua»

Дякуємо за позитивний вичерпний відгук про наш магазин в цілому й програму лояльності зокрема. Раді продовжити співпрацю.

Батарея універсальна Ttec PowerSlim Duo 10000mAh, USB Type-C, USB Type A, 2A, Black

• 17 травня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Заказывал духи Armand Basi L'Eau Pour Homme тестер 125 мл, прислали самую дешевую подделку которой цена 100грн, запах вообще ничем не похож на оригинал, как простой одеколон запах спирта и приторный, позвонил в поддержку попросил вернуть деньги, сотрудники врут что это оригинал ! И это я выдумываю и якобы композиция поменялась при транспортировке это полная чушь, больше никогда тут заказывать не буду

Відповідь представника «ITbox.ua»

Шкода, що покупка товару викликала питання до його якості. Ми налаштовані на довготривале співробітництво й реалізуємо тільки сертифіковану продукцію. Прагнемо до постійного покращення обслуговування й не надаємо клієнтам завідомо неправдивої інформації.

Туалетна вода Armand Basi L\\\'Eau Pour Homme тестер 125 мл (8427395907295)

• 14 травня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

При первой настройке обнаружилось, что камера не поворачивается по горизонтали.
Вернул в сервисный центр ITBox, далее камеру передали в оф сервисный центр 14 Апреля. Прошел месяц, нет никакой информации о состоянии ремонта или возврате средств!!!

Відповідь представника «ITbox.ua»

Вибачте за описану ситуацію. Ми працюємо над покращенням зворотнього зв'язку по заявкам сервісного центру. Для отримання експертного висновку товар було відправлено до авторизованого сервісного центру. Відповідь на наш запит очікуємо 17 травня. Шкода за завдані незручності й пов'язані з цим витрати часу.

Камера видеонаблюдения TP-Link Tapo-C210