Styrman рекомендує цей магазин

Купив: Перехідник USB-C to USB-A ColorWay (CW-AD-CA), Замовлення №5948677

Покупкою задоволений. Все пройшло чудово.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про наше обслуговування. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.
Сергій Рассамахін рекомендує цей магазин

Купив: Накопичувач SSD 2.5\' 1TB NS100 Lexar (LNS100-1TRB), Замовлення №5945758

Швидко, вчасно, бонуси...
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за вичерпний відгук про нашу роботу. Раді продовжити співпрацю.
Dread Sh рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення № 10-5947485

Все сподобалось. Багато разів щось купувала в цьому магазині
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку й вибір ITbox для покупок. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
Константин Бойко рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Корпус Vinga Tomcat, Замовлення №10-5941467

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш інтернет-магазин.
L1NDXN рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Клавіатура Keychron V1 84 Key QMK Gateron G PRO Brown Hot-Swap RGB Knob Frosted Black (V1C3_KEYCHRON), Замовлення №10-5938330

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Килимок для миші Gembird MP-GEL-BLACK, Замовлення №5914467

Доброго времени суток всем! Не первый раз приобретаю в магазине itbox.ua различные мелочи для ПК и не только. Работой магазина и персонала доволен. Отправляют ребята быстро, цены соответствуют заявленным на сайте. В магазине имеется определенная система скидок, которая поможет немного сэкономить на итоговой сумме заказа. К сотрудничеству магазин однозначно рекомендован
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про досвід замовлень у нашому інтернет-магазині, програму лояльності, обслуговування. Працюємо на забезпечення гарних вражень від покупок у ITbox.
Олександр рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C64, Замовлення №105928715

Дуже швидко. Гарні бонусні знижки.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про нашу доставку, програму лояльності. Раді продовжити співпрацю.
Vladimir Kobalt не рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Trust Gemi RGB black USB, Колонки для комп'ютера Trust Gemi RGB black USB (22948), Замовлення №5904587

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода, що виникли питання по товару. Упаковка може відрізнятися залежно від партії без попередження зі сторони виробника. Заявлені на сайті характеристики самого товару залишилися без змін, вказані вірно. Прагнемо забезпечувати тільки кращі враження від співпраці.
Юрий рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Акумулятор до електроінструменту Einhell набор PXC Starter Kit 18V 2.5 Ah + ЗП (4512097), Шуруповерт Einhell TE-CD 18/40 Li BL (без АКБ та ЗП) (4513997), Замовлення №10-5924857

Купую в цьому магазині вже багато років, завжди повертаюсь перевірити чи раптом нема якихось класних акцій. Дуже подобається оперативність відправки товару, якість пакування відправлень і додаткова турбота про збереження упаковки.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук і вибір ITbox для покупок. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
digin рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Блок питания Vinga 750W, Замовлення №№ 5922914

Покупал компьютерный блок питания Vinga 750W. Все прошло быстро, удобно, так, как и должно быть. Да еще, благодаря бонусам, дешевле вышло. Не первый раз пользуюсь услугами этого магазина. Ни разу неудобств не возникало. Рекомендую. Покупал в ITbox, получал в магазине Brain (партнер по доставке ITbox).
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук про досвід замовлень у нашому інтернет-магазині, програму лояльності. Цінуємо ваш вибір на користь ITbox.