Olex Zakharchuk рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Кулер для процессора Be quiet! Dark Rock 4, Замовлення №5918205

товар гарної якості і в наявності , ціна відповідає заявленій , гарне обслуговування !
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про наше обслуговування. Раді продовжити співпрацю.
Locus рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX1650 4096Mb D6 VENTUS XS OC (GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV3), Замовлення №5746349

Купляю в цьому магазині вдруге, все подобається, рекомендую.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про наш інтернет-магазин. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
Чек побачив у кабінеті через деякий час. Дуже вам дякую, буду купляти у вас ще з задоволенням.
2 лютого 2024 Відповісти
Оксана Щербакова рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Блоковий конструктор LEGO DUPLO Большая коробка с кубиками (10914), Замовлення №10-5914897

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Замовлення робила в інтернет магазині. До цього цей конструктор замовляла на інших сайтах багато разів і кожного разу не відправили. Тут у суботу замовила, на слідуючий день вже отримала. Сам конструктор неймовірний, як і магазин! Дякую!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.
Sergiy372 рекомендує цей магазин

Купив: Реле напруги REAL-EL VR-107P, white (EL122300008) , Замовлення №5912673

Дуже гарний магазин. Швидко зв'язались, ціна є актуальною, оперативно відправили.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Цінуємо довіру й час наших клієнтів.
AVIANOSEC рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Мобільний телефон Xiaomi Poco M5s 8/256GB Grey (1009367), Замовлення №5909784

Вже близько десяти років користуюсь цим магазином, нарікань немає. За цей час було 4 гарантійні випадки. Завжди вирішували на мою користь, обмінювали на новий, за моїм вибором, з наданих варіантів товару. Доставка теж завжди без проблем. Бонусна програма, бонуси зберігаються три роки, в деяких магазинах місяць, часто купуєш товар зі знижкою до 20%, за бонуси. Чек та гар. талон завжди можна скачати у особистому кабінеті.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про досвід замовлень у нашому інтернет-магазині, програму лояльності, сервісне обслуговування. Намагаємося забезпечувати найкращі враження від покупок.
Alexalexalex1 не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Біговел Trybike TBS-2-GRN-VIN

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за такий досвід співпраці. Ціни на товари можуть змінюватися протягом дня, тому на час розмови зі співробітником вас вірно проінформували щодо доцільності переоформлення замовлення. На жаль через два дні, на момент оформлення другого замовлення, ціна була вже іншою, про що й зазначено у відгуку. Ми перевіряємо, чи не було допущено помилок по вашій ситуації для вжиття відповідних дій. Прагнемо покращувати наше обслуговування.
Значить в вас далеко не кращі ціни, як мені здавалося)) і всеодно ваш співробітник писав, що узнає, чи можна не відміняти замовлення, але мені так ніхто і не зателефонував. Тож маю повне право вважати сервіс поганим. Добре, що не стала чекати і одразу замовила в іншому місці с гарною ціною і прекрасним сервісом
30 січня 2024 Відповісти
Bonyface рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Дата кабель USB 2.0 AM/AF 0.5m PowerPlant (KD00AS1210), Замовлення №№ 10-5908457

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox.
Александр Мороз рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: склянка Delonghi Набор стаканов Creamy Collection Cappuccino 190 мл 2 шт (DLSC311), Замовлення №5906550

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи.
Олександр Ольховський не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Карта пам'яті SanDisk 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Extreme (SDSQXAV-256G-GN6MN), Замовлення №5900818

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за такий випадок. Через помилку співробітника показувався невірний статус виконання замовлення, що призвело в підсумку до затримки доставки. Ми вживаємо заходів для недопущення подібного. Шкода за вимушену тривалість очікування замовлення. Сподіваємося мати можливість змінити враження від співпраці на краще.
Олег Зима рекомендує цей магазин

Купив: Адаптер STLab HDMI - VGA Black (U-990 PRO BTC), Замовлення №10-5908194

Брал у itbox пк 5 лет назад, полетела видеокарта и переходник, заменил и работает дальше норм. Отправили переходник быстро, с учетом того что на сайте оплата не проходила пошли на встречу и перевели оплату через новую почту. Пришло быстро. Спасибо.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук про досвід сервісного обслуговування. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.