Тетяна Мельничук рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Блендер Gorenje HBC804QW, Замовлення № 5897310

Замовляла Блендер Gorenje HBC804QW. Відправили в той же день. Все працює. Задоволена. Рекомендую.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Намагаємося виконувати замовлення в найкоротші терміни.
Лара Комарова рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Коструктор Лего Дупло*Візит до лікаря*, Замовлення №5894387

Хороший магазин, подобається обслуговування
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку й вибір ITbox для покупок.
Дякую, чекатиму на обіцяний бонус. з задоволенням буду у вас купувати ще
17 січня 2024 Відповісти
Vit_Os2 рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Навушники HyperX Cloud Alpha Wireless Black (4P5D4AA), Замовлення №10-5891493

Час від часу купую в цьому магазині. Ніяких нарікань. Все швидко оформлене і відправлене. Навушники, як навушники. Нові. Працюють.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про наш інтернет-магазин. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
Alexander535 рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Корпус Cougar Duoface Pro RGB White (CGR-5AD1W-RGB), Замовлення №10-5888924

Замочив корпус ввечорі, наступного дня товар було доставлено кур'єром. Якістю товару та сервісу дуже задоволений
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук. Намагаємося забезпечувати найкращі враження від покупок у ITbox.
Railman не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 січня 2024

Купив: Deepcool GAMMAXX 300, Замовлення №5823976

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за такий досвід покупки. По вашому зверненню погоджено повернення. Ми приймаємо всі зауваження по роботі для покращення нашого обслуговування. Шкода за витрачений час і завдані незручності.
андрей назаренко не рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Модуль пам\'яті для комп\'ютера DDR3 8GB 1600 MHz Dato (DT8G3DLDND16), Замовлення №5863347

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Купив два иодулі памяті,один був з дефектами,відправив назад ,7 днів не чутки не звісти поки сам не почав дзвонити,після дзвінківзапропонували замінити,замінили скоріше за все на ту саму не робочу,або прислали ще одну таку,за такі гроші не хочу собі псувати нерви,але цьому магазині нічого більше купувати не буду
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за описане. Намагаємося швидше опрацьовувати сервісні звернення наших клієнтів. Просимо з розумінням поставитися до вимушених затрат часу. У разі заміни товару надсилається тільки новий товар. Рекомендуємо не залишати цю ситуацію й звернутися до сервісного центру ще раз. Прагнемо з'ясувати описане й вирішити всі питання.
Aleksandr Pukhalsky рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Корпус Vinga Gladius, Замовлення №5884015

Купували корпус Vinga Gladius. Товар повністю відповідає опису. Попри вихідний день оператор ITbox швидко вийшов на зв'зок і в цей же день через пів години відвантажили товар. Рекомендую. Сервіс на висоті.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про нашу роботу. Цінуємо час наших клієнтів і прагнемо якнайшвидше виконувати замовлення.
Oleksandr не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Жорсткий диск ADATA HD720 2 TB Blue (AHD720-2TU31-CBL), Замовлення №№ 5842306

Робив замовлення данного HDD 15.12.2023 Саме в цей період не працював Київстар, не міг зайти у власний кабінет. Тому зробив замовлення зателефонувавши консультанту з іншго номеру. При замовленні вказав свій зареєстрований номер. Бонусні кошти ненарахували, хоча замовлення відображається в моїх покупках! В данному магазині купувати більше бажання не маю!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода за таку ситуацію. Згідно програми лояльності бонуси нараховуються тільки за умови оформлення замовлення через особистий кабінет на сайті. Детальніше з умовами можна ознайомитися на сайті ITbox у розділі "Бонуси".
От саме тому, подальші покупки, здійснюватиму у магазинах з більш лояльною для покупців системою.
8 січня 2024 Відповісти
Tarsheva рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Kermi FKO 22 300x600, Замовлення №34543

Заказывал батареи на дом Kermi FKO 22 300x600 цена соответвовала заказу 4059 грн за шт, забрал на следующий день, рекомендую всё четко
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про досвід покупки в нашому інтернет-магазині й рекомендації.
Анатолий рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Омлетніца Saturn ST-EC1136, Замовлення №5871835

Все чудово рекомендую
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи й рекомендації.