Aleksandr Pukhalsky рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Корпус Vinga Gladius, Замовлення №5884015

Купували корпус Vinga Gladius. Товар повністю відповідає опису. Попри вихідний день оператор ITbox швидко вийшов на зв'зок і в цей же день через пів години відвантажили товар. Рекомендую. Сервіс на висоті.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про нашу роботу. Цінуємо час наших клієнтів і прагнемо якнайшвидше виконувати замовлення.
Oleksandr не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Жорсткий диск ADATA HD720 2 TB Blue (AHD720-2TU31-CBL), Замовлення №№ 5842306

Робив замовлення данного HDD 15.12.2023 Саме в цей період не працював Київстар, не міг зайти у власний кабінет. Тому зробив замовлення зателефонувавши консультанту з іншго номеру. При замовленні вказав свій зареєстрований номер. Бонусні кошти ненарахували, хоча замовлення відображається в моїх покупках! В данному магазині купувати більше бажання не маю!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода за таку ситуацію. Згідно програми лояльності бонуси нараховуються тільки за умови оформлення замовлення через особистий кабінет на сайті. Детальніше з умовами можна ознайомитися на сайті ITbox у розділі "Бонуси".
От саме тому, подальші покупки, здійснюватиму у магазинах з більш лояльною для покупців системою.
8 січня 2024 Відповісти
Tarsheva рекомендує цей магазин

Купив: Kermi FKO 22 300x600, Замовлення №34543

Заказывал батареи на дом Kermi FKO 22 300x600 цена соответвовала заказу 4059 грн за шт, забрал на следующий день, рекомендую всё четко
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про досвід покупки в нашому інтернет-магазині й рекомендації.
Анатолий рекомендує цей магазин

Купив: Омлетніца Saturn ST-EC1136, Замовлення №5871835

Все чудово рекомендую
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи й рекомендації.
Mykhailo не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 січня 2024

Хотів купити: Світлодіодна стрічка Govee RGBIC Basic Wi-Fi + Bluetooth LED Strip Light With Protective Coating 10м

потібно бути готовим до того, що замовлений товар можуть загубити по дорозі до точки видачі в свій же магазин, потім кілька днів телефонувати і розказувати як його посилено шукають, а після цього, через 2 тижні, просто скасувати замовлення аргументувавши тим, що так і не знайшли і вже ніде не можуть знайти такого товару... (тим часом в інших магазинах позиція є в вільному продажу, але за час "пошуків" ціна на нього вже всюди підвищилась)
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за таку ситуацію та всі пов'язані незручності. Намагаємося скоріше вирішувати питання наших клієнтів, забезпечуючи кращі враження від співпраці. Шкода за витрачений на очікування час.
не без власної наполеглевості, але проблему вдалось вирішити: після скасування замовлення товар знайшовся (сподіваюсь, що це все ж таки співпадіння :)) і через кол-центр вдалось його замовити і придбати по "старій ціні". Ще до того, як товар знайшовся, магазин нарахував деяку кількість бонусів в якості "компенсації незручностей".
5 січня 2024 Відповісти
Анатолий рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Навушники Defender FreeMotion B585 Bluetooth LED Green (63588), Замовлення №10-5871566

Зробив купівлю у цьому магазині не вперше. Все як завжди на високому рівні. Цей випадок особливий, так як навушники, які обрала для себе дитина, були потрібні саме на новий рік. Вдячний працівникам магазину ITbox, які це зрозуміли і замовлення, яке було оформлене в обід 30.12, вже прибуло у відділення 31.12 в Ужгороді. Дитячім радощам не було меж. А hotline завжди зручний для пошуку :))
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і довіру до ITbox. Намагаємося забезпечувати найкращі враження від покупок у нашому інтернет-магазині.
Рома Стеблевец рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Миша Bloody W90 Max USB Panda White, Килимок для миші HATOR Tonn Evo XXL (HTP-041), Миша Bloody B140N, Замовлення №10-5870306

Давно знайомий з магазином ITbox. Інколи замовляю тут товари і завжди залишаюсь задоволений у виборі цього магазину. Однозначно, рекомендую.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і вибір ITbox для покупок. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
Rocking Son рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Телевізор, смартфон, принтер..., Замовлення №10-5687311

Купив багато чого у цьому магазині, жодних проблем не було, все відповідало опису, ціни адекватні, є знижки на товари, надаються документи, офіційна гарантія. Був заводський брак в смартфоні,- замінили на новий. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук про досвід замовлень у нашому інтернет-магазині, сервісне обслуговування. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.
andrij 3713 рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Флешка Mibrand 8 GB Hawk Silver (MI2.0/HA8M1S), Замовлення №5859531

Гарний магазин з гарними цінами
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
Купував Клавіатуру Hator Starfall RGB Green switch. Найкраща ціна в Україні та відмінний сервіс. Рекомендую!
28 грудня 2023 Відповісти
Юлия Горгула не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 грудня 2023

Купив: Підгузки Huggies Ultra Comfort 3 (5-9 кг) M-Pack 156 шт , Замовлення №5852676

Отримала лише половину замовлення. Не рекомендую замовляти на поштомат (через неуважність працівників). Не бачу тут оцінку магазину у переліку питань, я поставила би 2 з 5. Ще чомусь розділили одне замовлення на дві накладних нової пошти, через що неможливо зрозуміти правильність надісланого товару, бо товари були доставлені у різний час.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за такий досвід співпраці. Намагаємося якнайшвидше виправити ситуацію. Шкода за всі завдані незручності й час очікування. Сподіваємося ще мати можливість змінити враження від ITbox на краще.