Elena Zhaura рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Чохол на iPhone 14 pro брендовий , Замовлення №2311309246

Замовила чохол , який знайшла тільки в цьому магазині , замовила , зі мною відразу зв?язалися підтвердили наявність , товар треба було очікувати від 10 до 20 робочих днів , прийшло раніше всього за 10 днів , як в заявлено на сайті доставка НП була безкоштовна , отримала дуже гарної якості в коробці, дякую за виконане замовлення ?
Відповідь представника «Іван Чохол»
Elena, дякуємо за Ваш відгук, будемо раді бачити Вас у лавах наших постійних клієнтів, гарного дня!
Moone рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Чохол silicone case для iphone 14 pro max iris , Замовлення №235711

Задоволена роботою магазину та якістю товару. Замовлення було готове до видачі на наступний день. Нарікань немає. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «Іван Чохол»
Moone, дякуємо за відгук! Користуйтесь у задовлення!
Каріна Ярмолюк не рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Чехол для наушников Upex для Apple AirPods Slim, Замовлення №214903

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Іван Чохол»
Доброго дня, пані Каріна :) Щось у вас не так з налаштуваннями передачі кольору на моніторі. Ось посилання на товар, який Ви замовили (можете порівняти артикул). Скоріше за все, у Вас лишиться так само рожевий колір на комп'ютері, але можете ще спробувати відкрити посилання з телефону: https://ivan-chehol.ua/ru/chexol-dlya-naushnikov-upex-dlya-apple-airpods-slim-series-nectarine-up78513-kupit Інші користувачі також можуть залишити свій вердикт, який колір вони бачать на фото: рожевий чи помаранчевий. P.S. Прослухали телефонні розмови з Вами, зелений колір Ви також назвали сірим. Очевидно, що у Вас специфічні налаштування зображення на моніторі. Також хочу зауважити, що, згідно з публічною офертою, яку Ви приймаєте, оформлюючи замовлення на нашому сайті (є спеціальна "галочка" у кошику), ми (Продавець) не несемо відповідальності за відмінності кольору на екрані гаджету Покупця. У покупця є право зробити повернення, якщо товар не був у використанні протягом 14-ти днів, не рахуючи день отримання замовлення на пошті.
Звичайно, це у мене проблеми і з зором і налаштуваннями ноута (різко стали), а от останнє фото, яке я третім приклала з чату з вашим консультантом (з айфона 14 приклала, там якість відмінна), який стверджує, що то у вас рожевий чохол, який мені пропонували на заміну. Якщо у вас такий підхід до роботи - це ваші проблеми я просто з вами більше не буду зв'язуватися. Ваш кнсультатнт навіть не закінчив зі мною розмову - просто перестав відповідати... В мене немає на меті скандалити, але мене обурює, коли ви не вмієте вирішити проблему з клієнтом, а замість того, щоб зв'язатися зі мною особисто і закінчити цю розмову - ви тут виписуєте в свій захист коментарі.... класний менеджмент...
6 березня 2023 Відповісти
SV SV рекомендує цей магазин
14 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh Black (PPXJ060101), Замовлення №207404

Дякуємо за відгук!
Анастасія Савченко не рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Чохол-трансформер , Замовлення №20400310570759

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Іван Чохол»
Анастасіє, вітаю! Хочу доповнити Ваш відгук фото товару, який Ви нам надіслали на повернення, зі «збереженням товарного вигляду». Чохол виконано з міцного полікарбонату, має стандартні кнопки регуляції звуку. Чохол підходить під 99% стекол, але, на жаль, не під Ваше, за що магазин не несе відповідальності, адже воно не було придбано в нашому магазині. Хочу зауважити, що ми хотіли зробити для Вас подарунок у вигляді захисного скла, щоб Ви змогли використовувати чохол + не витрачати час на обмін. Повернення опрацьовуються до 14 робочих днів. При умові, якби чохол дійсно «тільки приміряли» на ньому не було б слідів експлуатації. Отримавши товар в подібному вигляді магазин відмовив у поверненні коштів, але максимально швидко готові відправити товар назад, щоб їм продовжували користуватись.
Viktoriia Polivkina не рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Хотів купити: Силіконовий чохол на телефон

Жахливий магазин. Не відповідають, кажуть перевірять інформацію і не телефонують 3 години. Коли ти у часи війни намагаєшся увійти в положення всіх, але це за рамками!!! 5 робочих днів не відправили товар. Попросили передоплату (не зрозуміло, але ладно). На 5 день змогли додзвонитися, кажуть в наявності немає. А кожен день кормили завтраками, типу сьогодні 100% відправимо!!! Найгірший магазин, який я зустрічала!!!! Не купуйте тут нічого. Вибачень 0.
Відповідь представника «Іван Чохол»
Вікторія, вітаю! Напишіть нам номер Вашого замовлення чи номер телефону, на який було здійснено замовлення, ми обов'язково перевіримо інформацію. На жаль, за даним ім'ям та прізвищем замовлень в нашому магазині немає. Будемо чекати на лист від Вас на нашу пошту: hello@ivan-chehol.ua
Oleg Gladkov не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Лампа светодиодная Baseus Magnetic Stepless Dimming PRO White (DGXC-02), Замовлення №2212085472

Прислали не ту лампу що я замовляв, дзвонив на лінію - постійно зкидають. Вдалось зв’язатись через телеграм. Сказали відправити їм неправильну лампу назад, вони перевірять і відправлять ту що я замовляв. В підсумку вони забрали лампу и нічого назад не відправляють. Зв’язатись неможливо, в телеграм перестали відповідати. Товар оплачений в повному обсязі. В підсумку не грошей, не товару. Нікому не раджу зв’язуватись з цим магазином.
Відповідь представника «Іван Чохол»
Олег, Вітаю! На жаль, наш магазин дійсно допустив помилку при комплектації Вашого замовлення. Дуже шкода, але спрацював людський фактор і комплектувальник поклав інший товар. Звернення від Вас отримали 10 грудня. Ми отримали повернення 12 грудня. А опрацювали 14-го грудня. Судячи з того, що даний відгук було написано 12 грудня, Ви очікували 2 дні. Це цілком адекватний термін очікування обміну чи повернення. Розумію, що хотілось би швидше, але, на жаль, в умовах постійного відключення світла це неможливо. Саме через це Ви інколи не змогли зв‘язатись з нами. Звичайно, Вам повернули гроші одразу.
pich не рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: Чехол для наушников Upex для Apple AirPods Pro Slim Series Stone (UP79114), Замовлення №2211292685

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Делали заказ на сайте (Код товара:79114). Товар оплатил, перезвонили и сказали, что в наличии нет. Предложили выбрать другой и пропали. Связаться по номерам указанным на сайте ними невозможно. Вижу в комментариях, что я не один такой и у люди попали в аналогичную ситуацию. Не рекомендую там заказывать.
Artem Romanenko не рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Хотів купити: Портативний зарядний пристрій Baseus Magnetic Wireless Charging 6000 mAh with USB-C to USB-C 0.5m Ca, Замовлення №2211243316

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Dmytro Chernetskyi рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy AirCar Jump Starter 10000mAh Black (CGNL02, Замовлення №195131

Прочитав коментарі, але ризикнув), Не дуже швидко відповідають на запитання, але відправили вчасно, (трохи тиску з мого боку, (коли?, швидше!) Доставлено вчасно, все ок.