Кеt рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: телевізор samsung QE55Q60CAUXXH, Прально-сушильна машина автоматична WD80K52E0AW, Телевізор UE32T5372, Замовлення №000125774

Замовляла прально-сушильну машину , та два телевізори! Все було в наявності... Присутні швидка доставка та занос техніки... Ціна відповідає вказаній, дійсні акційні знижки.. Все супер ! Рекомендую !
Відповідь представника «FoRoom»
Кеt, добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок та високу оцінку нашої роботи. Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам лише позитивні емоції!
Oleksandr Spriahailo рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Капсульна кавоварка еспресо Nespresso Inissia EN 80.B, Замовлення №000119917

Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, Олександр! Дякуємо Вам за приємний відгук та рекомендації. З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову!
Armen89 не рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Фритюрница Esperanza Falafel 3L, Замовлення №5L1RFUT

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Замовив фрітюр ще 23 лютого. Пообіцяли очікувати тиждень, вже 14 березня, замовлення обробляється. Зателефонував на лінію, сказили це інший менеджер займається, він зателефонує. Ніхто не телефонує, бо мабуть їм клієнти не потрібні. З усіх магазинів де я замовляв обладнання цей найгірший.
Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, Armen89! З Вами вже зв"язався наш менеджер для подальшого врегулювання даного питання. Сподіваємось на Ваше розуміння і будемо вдячні за відмітку, що Ваша проблема була вирішена
Анатолій Опалько рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Сушильная машина Samsung DV90BBA245AWUA, Замовлення №000124206

Дуже задоволені сервісом магазину. Купували сушильну машину, доставка була НП, то ж трохи хвилювалися). Але дарма, товар прийшов в цілості, в заводському упакуванні. Окрема подяка представнику магазину Андрію за детальну консультацію та якісне обслуговування. Будемо купувати ще)
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо, Анатолій! Ми Вам щиро вдячні за теплі слова та рекомендації. Ми завжди раді старатись для Вас! Нехай покупка служить довгі роки та приносить користь!
ViktorBo рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Adler AD 7038, Замовлення №000123855

Відповідь представника «FoRoom»
Доброго дня, ViktorBo! Вдячні за високу оцінку нашої роботи! Бажаємо отримувати тільки позитивні емоції від покупок в нашому магазині.
Emma Tan рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Пральна машина Beko WUE6512XWW, Замовлення №000123863

Покупкою задоволена
Відповідь представника «FoRoom»
Emma Tan, доброго дня! Дякуємо Вам за приємний відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову!
Андрей Кирилюк рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Телевізор LG 43UQ75006LF, Замовлення №000125073

Замовляв телевізор телевізор LG 43UQ75006LF саме в цьому магазині, бо сподобалася ціна)) все пройшло чудово, доставка без затримання. все працює
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день, шановний клієнте! Дякуємо за зворотній зв'язок. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
serg serg рекомендує цей магазин

Купив: Аэрогриль xiaomi, Замовлення №000125116

Не первый раз беру в этом магазине)). Как всегда на высоте! Спс!!!
Відповідь представника «FoRoom»
serg serg, Вітаєм! Завжди Вам раді. Щиро вдячні за високу оцінку нашої роботи, будемо і надалі старатись для Вас.
Александр Хохлов рекомендує цей магазин

Купив: Пароочисник SC 3 EasyFix (1.513-124.0), Замовлення №000125039

Гарне обслуговування, вчасна доставка, актуальна ціна
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день, Олександр! Завжди раді старатись для Вас. Нехай покупки в нашому магазині приносять тільки позитивні емоції. До нових зустрічей!
Альона Холод рекомендує цей магазин

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV25EX00E, Замовлення №000120355

Дякую менеджеру Андрію, замовлення оформив вчасно, приємний у спілкуванні.Буду рекомендувати ваш магазин!
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо, Альона! Щиро вдячні за Ваш відгук та рекомендації. Ми з нетерпінням будемо чекати Вас знову у нашому магазині.