Lera Barcelona рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Інверторний газобензиновий генератор K?nner&S?hnen KS 2100iG SK, Замовлення №000127034

Дякую, все було дуже оперативно Товаром задоволені та ще і отримали знижку Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!
Павел Дегтярев рекомендує цей магазин

Купив: Кавомашина автоматична Bosch CTL636EB6, Замовлення №000127093

Все красиво- наличие, цена, доставка
Annatrojan рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина LG F2J3HS2W, Замовлення №000126977

Вже 3й товар купую у цьому магазині. Ціна приваблива, доставка своєчасна до квартири. Гарантія офіційна. Рекомендую
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Дякуємо за відгук. Раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Ольга Фещенко рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8101S9, Замовлення №000125645

Доброго дня Купували холодильник Samsung RS66A8101S9. Компанії FoRoom хочу подякувати за чудову роботу, так як нас доставка була в іншу область компанія оформила нам повну доставку до дверей, і занесли товар в будинок. Ціна товару не змінилась від заявленої на сайті. Повний розрахунок відбувся після доставки товару, Дякую компанії FoRoom за чудову роботу!
Відповідь представника «FoRoom»
Ольга, добрий день! Дякуємо за відгук. Раді старатись для Вас!
Олександр Зінов'єв рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool ART 9811 SF2, Замовлення №000126511

Не зважаючи на те, що ціна в цьому магазині була найнижча на ринку для "контужених" зробили відчутну знижку. За це окрема подяка від ЗСУ. Доставили набагато раніше обіцяного граничного терміну доставки. Занесли в квартиру. Холодильник в неторканій упаковці, всі документи в наявності. Приємно мати справу.
Відповідь представника «FoRoom»
Олександр, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки!
Юлія Дубойська рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K, Замовлення №000124794

Дякую за чудовий сервіс і допомогу. Рекомендую. Менеджеру Андрію спасибі!
Відповідь представника «FoRoom»
Юлія, вітаємо! Дякуємо за приємний відгук! Ми завжди раді старатись для Вас!
vladnaidenn рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE65S90C, Замовлення №126533

Чудовий магазин, чудовий менеджер, дууууже багато допомогли з питаннями, все привезли вчасно, все відповідає дійсності!
Відповідь представника «FoRoom»
vladnaidenn, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
Володимир Власюк рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична LG F2J6HG0W, Замовлення №000125860

Відповідь представника «FoRoom»
Володимир, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупки в нашому Інтернет-магазині приносили Вам тільки позитивні емоції!
ualeonid рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Makita DUC101Z01, Замовлення № 000126499

здійснюю покупки в цьому магазині не перший раз. Все чудово, купив саме те що хотів, товар привезли без передплат. Ціна нижча ніж у других магазинах. Рекомендую
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день! Ми щиро дякуємо за приємний відгук. Нехай покупка радує Вас !
Христина М рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Духовка електрична Gorenje BO6727E03WG, Замовлення №000126098

Надзвичайно задоволена покупкою в даному магазині. Консультанти надзвичайно професійні, в потрібні терміни, відповідно до обіцяного та в комфортний для мене час доставили товар, який по моїй вині не підійшов по розміру. Однак, магазин з легкістю змінив замовлення, вчасно доставили інший, при цьому я мала постійний супровід та готовність задовольнити вимоги клієнта. Рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «FoRoom»
Христина, добрий день! Ми дякуємо за відгук та зворотній зв"язок. Завжди раді старатись для Вас та з нетерпінням будемо чекати на Вас знову!