Sergey Melnik рекомендує цей магазин

Купив: Sharp SJ-EX820F2WH, Замовлення №000126196

Купили холодильник Sharp SJ-EX820F2WH. Всім задоволені
Відповідь представника «FoRoom»
Сергій, добрий день! Ми щиро дякуємо за приємний відгук. Нехай покупка радує Вас!
Анастасія Гугля рекомендує цей магазин

Купив: Соковитискач центробіжний Kenwood JE850, Замовлення №ICBCFBX

Відповідь представника «FoRoom»
Анастасія, добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Дмитрий Басистый рекомендує цей магазин

Купив: Соковитискач центробіжний Kenwood JE850, Замовлення №2309

Товар був замовлений онлайн, все доставлено в строк. Замовлений товар дуже сподобався, працює без нарікань. Магазин спрацював на відмінно
Відповідь представника «FoRoom»
Дмитро, добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
vandalman рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор TCL 55C805, Замовлення №1A3FLUN

Приобрёл телевизор TCL 55C805. Получил в срок, сервис хорош и отзывчив. Благодарю за честность и точность исполнения заказа в срок, даже в не лёгкое нынешнее время. Проверил на работоспособность, пока всё хорошо. Магазин рекомендую...
Відповідь представника «FoRoom»
vandalman вітаємо! Дякуємо, що обрали наш Інтернет-магазин! Раді старатись для Вас!
Алена Юрьева рекомендує цей магазин

Купив: Bosch BWD421PRO, Замовлення №000126162

Пиловсмок отримала, все ок. Чудовий магазин, рекомендую. Консультант ввічливий, доставка швидка.
Відповідь представника «FoRoom»
Алена Юрьева, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову!
Roman Kuliyev рекомендує цей магазин

Купив: Варильна поверхня газова Beko HILG64225S, Замовлення №000123036

Beko hilg64225s
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день! Дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Раді старатись для Вас!
Aндрій Білик рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Кущоріз Lider ERN450, Замовлення №000126464

Дякую магазину. Кущорізом задоволений.
Відповідь представника «FoRoom»
Андрій, вітаємо! Ми вдячні Вам за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Ruihor рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Тонометр Braun ExactFIT 5 Connect BUA6350, Замовлення №9FPMHZK

Своєчасно отримав товар, термін доставки був вказаний більший ніж у інших магазинах, але ціна була дуже приємною. Воно того варто. Дуже задоволений!
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Ми вдячні Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала довгі роки!
КористувачМ рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Соковижималка шнекова BOSCH MESM731M, Замовлення №000126439

Дуже задоволена замовленням. Товар прийшов належно запакований, працюючий. Буду замовляти ще на вашому сайті!
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Вдячні за відгук та з нетерпінням чекаємо на нову зустріч!
Саша Терновой рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Автопилосос, Замовлення №000125770

Дякую все сподобалось
Відповідь представника «FoRoom»
Саша, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)