Lesya Pekarchuk рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Екофлоу міні , Замовлення №000123146

Швидко відреагували,коректне спілкування,зацікавлені продати якісний товар-щодо магазину/менеджера Щодо якості товару ще не маємо відгуків,сподіваємось на позитивні
Шипило Ірина рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Посудомийна машина DW-08T2(S), Замовлення №000122633

Все сподобалось. Товар був доставлений вчасно, привезли додому, ціна за доставку адекватна.
Наталия Лахно рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична ECT644BCSC, Замовлення №000123002

Купувала варильну поверхню. Менеджер Андрій швидко вийшов на зв?язок, ми домовилися про терміни доставки. Доставка була здійснена вчасно, дуже адекватна ціна товару, на відміну від інших магазинів. Все сподобалося все ок ?
Константин Люльков рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Вбудований холодильник Electrolux LNS9TD19S, Замовлення №000122259

Їхав довго, але так і казали, зараз практично все везуть з закордону, в наявності мало товару в усіх магазинах.
Игорь Пшеничний рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Духова шафа Електролюкс ЕОЕ7С31, Замовлення №000122435

Вибрав модель духової шафи, порадився з фахівцями магазину, домовились. В термін привезли. Встановив , все працює. Не було інструкції на зрозумілій мові, менеджер швидко виправив ситуацію. Всім причетним вдячний???
Alex Savosh не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Хотів купити: Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 251 SB

Відповідь представника «FoRoom»
Доброго вечора Alex зазначте будь ласка ваш номер замовлення. щоб ми могли зв'язатися з вами для вирішення ситуації. Попередньо дякуємо.
Номер замовлення: 123013. Телефон навіть залишив записи дзвінків всіх розмов ваших операторів. Полегшу вам роботу напишу коли перший дзвінок був зі словами:" ми готові відправляти" : 21.01.24 11:54
23 січня 2024 Відповісти
Sergeynaz рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Витяжка вбудована ERA C BL/A/72, Замовлення №000122569

Дуже приємний продавець, швидко домовились про покупку та швидко відправили. Магазин рекомендую! Ще раз велике дякую
Ольга Твардовская рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Телевізор UE43CU7172, Замовлення №000122685

Консультант Андрій, розповім мені все про товар на вищому рівні!
Олександр Степанченко рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Пральна машина Whirlpool AWE 6080, Замовлення №000122623

Доставка вiдбулася в зазначений термiн. Магазином задоволений. Рекомендую.
Ars44 рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815), Замовлення №000121987

Вдячний продавцю. Доставка у зазначений термін, мультиків сподобалась!