Марина Ісак рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Варильна поверхня Whirlpool WS Q2160 NE, Варильна поверхня електрична WS Q2160 NE, Замовлення №000121090

Замовляла на FoRoom варильну поверхню Whirlpool і правда дуже задоволена. Якісний сервіс - оперативний та професійний підхід до роботи. Дякую консультанту Андрієві за співпрацю. Звертатимусь ще. Без сумнівів раджу замовляти товари в цьому магазині.
Roman Firman рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Сушильна машина ELECTROLUX EW7H458BP, Замовлення №000122006

Ірина456 рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Принтер HP M140WE (7MD72E), Замовлення №000121634

Замовляли Принтер HP M140WE (7MD72E) для дому! Дякуємо менеджеру Андрію за детальне роз?яснення, щодо обраного товару. А також за супровід при налаштуванні. Доставка відбулася в зазначені терміни. Рекомендую!!!
Оленая рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Пральна машина Electrolux EW6S426BUI, Пральна машина автоматична EW6S426BUI, Замовлення №000122338

Дуже задоволена працею менеджера, поважно вислухав мої побажання, дав розумні рекомендації. Усі дії були коректно виконані. Пральну машину експлуатую 5й день кожного дня, наразі немає ніяких зауважень. Рекомендую !
Татьяна Алексеева рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Кавомолка Bosch TSM6AO14R , Замовлення №000122344

Швидко зв'язалися, чемний продавець, товаром задоволена
Наталья Ус рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: прально-сушильна машина LG F2DV5S8S0., прально-сушильна машинуа LG F2DV5S8S0., Пральна машина автоматична F2DV5S8S0, Замовлення №122250

Придбала прально-сушильну машину LG F2DV5S8S0. Покупкою та обслуговуванням цілком задоволена. Доставили вчасно, як і обіцяли. Дякую магазину. Вже спробувала. Недоліків не виявила.
Nazar Yanchynskyi рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: *Кавомашина Saeco Aulika Evo Top High Speed ??Cappuccino*, Замовлення №000122226

Виктор Матвиюк рекомендує цей магазин

Купив: Мультипіч Philips HD9257/80, Замовлення №000122273

Доброго дня. Вдячність менеджеру,за оперативно складене замовлення,допомогу в підборі мульти печі і швидку доставку. Магазин топ
busya1980 рекомендує цей магазин

Купив: Тостер Philips Daily Collection HD2582/00, Замовлення №№000120959

Дуже задоволена як покупкою в магазині,так і сервісом самого магазину) Окрема подяка саме менеджеру Анатолію за співпрацю)) Уважний,ввічливий,позитивний)) Бажаю процвітання магазину,вдячних покупців і якнайбільше вдалих продажів) Сервіс дійсно заслуговує найвищої оцінки!))
Nikita Shevchenko рекомендує цей магазин

Купив: Пароочисник SC 2 EasyFix (1.512-063.0), Замовлення №122164