nz270859 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 жовтня 2023

Купив: Пазл Вечер в Провансе, Замовлення №20450778394312

Замовляла пазл в магазині. Якістю, доставкою задоволена. Разом з покупкою були вложені 3 знижки на 10,50грн і безкоштовна доставка. При наступному замовленні 2 пазл, ввела номери флаєрів і одержала відповідь, що вони не дійсні. Не приємно. Тепер не хочеться у Вас замовляти.
Дякую. Питання вирішені. Буду співпрацювати з TooToo та робити замовлення.
17 жовтня 2023 Відповісти
Александра Мысак рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Fancy Рожева міль, Замовлення №4673

Замовляла м'яку іграшку (рожева міль), передзвонили швидко, надіслали замовлення теж дуже швидко. Іграшка саме така яку я шукала. Дуже задоволена обслуговуванням і вцілому магазином. Буду замовляти ще.
Відповідь представника «TooToo»
Дякуємо, за відгук. Будемо вас чекати в нашому магазині знов)
Anton Yaroshko рекомендує цей магазин
24 травня 2020

Купив: Економічна гра Hasbro Монополия Классическая версия, обновленная укр (C1009)

Купляв гру "Монополія", українську версію. Вийшло значно дешевше ніж пропонували у всіх інших магазинах, та ще й знижку за самовивіз зробили. Крім того, в магазині була в наявності вже оновлена версія з виправленими помилками. Єдиний незначний мінус - було нелегко знайти пункт самовивозу, адже вивіски там не було, однак мені по телефону роз'яснили, як туди потрапити. P.S. Відгук пишу вже через певний, досить тривалий час після покупки.
andrew_101design рекомендує цей магазин
11 вересня 2018

Купив: М'яка іграшка Fancy Кот Глазастик (GLK0)

Хороші ціни, товар чудовий, дякую!
Alekseenko рекомендує цей магазин
17 липня 2018

Купив: Дитяча каталка ТехноК Квадроцикл-каталка (4111)

Відповідь представника «TooToo»
Спасибо за такую высокую оценку нашей работы! Наша команда и дальше будет стараться приносить радость Вам и Вашим деткам. Счастье детей всегда на первом месте. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине! С уважением, Интернет-магазин tootoo.com.ua