Руслан П рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: БФП Epson EcoTank L3211 (C11CJ68402), Замовлення №2111

У листопаді придбав принтер Epson EcoTank L3211, забирав зі складу в магазині м.Чернівці. Кажу хлопцям, через тиждень чорна п'ятниця! Дали знижку. Дякую. Магазин рекомендую ;)
Евгения Мясникова рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: HyperX Cloud II Gun Metal (KHX-HSCP-GM), Замовлення №#7355

Безкоштовна доставка дійсно є! Коробка прийшла цілою, а навушники дійсно оригінальні незважаючи на ціну яка була нижче ніж у решта продавців. Рекомендую:)
Aleksandr Chervenko рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Корпус Zalman N4 Black, Замовлення №7139

Корпус отправили быстро, пришёл без каких либо повреждений, царапин и т. п. За относительно невысокую цену вы получаете отличный вариант среднестатистического современного корпуса. Рекомендую!
katan4 рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX Quadcast (HX-MICQC-BK), Замовлення №незнаю((

спустя полтора месяца все работает, коробка пришла целая, не побитая, рекомендую
Kristinka Polishchuk рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX Quadcast (HX-MICQC-BK), Замовлення №7801

Mr. Alancoy рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX Quadcast (HX-MICQC-BK), Замовлення №#7770

Магазин рекомендую. Сайт зручний, замовлення опрацювали майже зразу і відправили в той же день. До товару також питань нема, все прийшло в найкрайщому вигляді. Покупкою повністю задоволений, якщо буде можливість то 100% буду купляти ще в цьому магазині.
greatvova рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 512GB Green (MNFA3), Замовлення №8008

Зашов, замовив, отримав. Найнижча ціна на телефон на хотлайн. Колір, характеристики співпадають. Телефон абсолютно новий, не активований. Магазин ще і оплатив доставку Новою Поштою і відправив в день замовлення.
Максим Шаповал рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB Black (HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA), Замовлення №220127196

Дуже гарна ціна на товари, рекомендую!
Валерия Пащенко рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB Black (HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA), Замовлення №7165

Магазин порадував найнижчою ціною та оперативністю при відправці. Вже за декілька днів отримала товар. Девайс бездоганний, поки що жодних недоліків, сподіваюся, так буде і надалі. Дякую за професіоналізм, успіхів у бізнесі.
vittorio рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB Black (HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA), Замовлення №6974

Все круто, быстро, лучшие цены на рынке. Рекомендую!