Julia Strizh рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: HyperX Pulsefire Haste USB Black (HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA) , Миша HyperX Pulsefire Haste USB Black (HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA) , Замовлення №Замовлення #7243

Купляли геймерську мишу. Якість гарна, менеджер відразу передзвонив, доставка швидка і безкоштовна. Покупкою задоволені.
Таня Таня рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB Black (HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA), Замовлення №7128

Дуже класний магазин, все швидко. Не одразу дозвонилися, але звонили і замовлення не відміняли, відправили одразу після того, як зв‘язався менеджер. Дуже задоволена
Ivan Muzyka рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste USB Black (HMSH1-A-BK/G, 4P5P9AA), Замовлення №6969

Быстро и качественно

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A22 5G SM-A226B 4/128GB Gray

bvl69 рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: SSD 2.5, Замовлення №13545

Купляв ссд накопичувач самсунг. Все пройшо добре. Магазин рекомендую!
Евгений Ткаченко рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: HyperX quadcast hx-micqc-bk

Робив замовлення на сайті, обладнання привезли нове та без нарікань, рекомендую
Volodymyr Demko рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Микрофон HyperX Quadcast S (HMIQ1S-XX-RG/G), Замовлення №32067

Ярослав Бурий рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Мышь Razer Basilisk V3 USB Black (RZ01-04000100-R3M1)

Замовляв Razer Basilisk V3 все прийшло швидко і добре запаковано. Дякую, задоволений покупкою в даному магазині :)