Lef рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Fire-Maple FMS-X1

Замовив кілька днів тому туристичну інтегровану систему Fire-Maple FMS-X1. Перетелефонували не зразу, але коли майже вся країна без світла - це не проблема. Відправили швидко, вже отримав і протестував, ніяких проблем. Можу рекомендувати цей магазин.
Arsen Berdukaev не рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Arena Cobra Ultra Swipe clear shark gray, Замовлення №1453

Iskranau не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 червня 2022

Купив: Fire-Maple Aluminium Bowl (FMP-305)

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Купив товар, опис на сайті не відповідає тому, що по факту прийшло. Повернув товар, повернули гроші за товар, але гроші за доставку не потрібного мені товара не повертають, не відповідають. Опис на сайті досі не змінили.
Відповідь представника «Dive.ua»
Доброго дня! У Вашому замовленні було дві позиції. На складі сталася помилка і одна з них не відповідала замовленню. Цей товар, Ви надіслали назад і ми повернули Вам кошти. За доставку товару, котрий Ви залишили, сплачує клієнт згідно тарифів перевізника. Ще раз перепрошуємо за незручності!
panoles не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 травня 2022

Купив: Ніж Victorinox Spartan, Зелений, Ножі складані, Замовлення №1241

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Зробив замовлення 17.05.2022. Перерахував гроші (включно за доставку) на картку того ж дня. Сьогодні 19.05.2022 - замовлення не відправили. Зв'язувався сьогодні з іншого номеру, бо здогадався, що з того, що переписувався з ними по Viber не візьмуть слухавки. Сказали, що зв'яжуться зі мною. Звісно ніхто на зв'язок не вийшов. Крім підтримки Hotline ще є кіберполіція. Якщо Hotline не допоможе, то хлопці з кіберполіції точно змусять або повернути гроші, або відправити товар.
Відповідь представника «Dive.ua»
Доброго дня! Перепрошуємо за затримку Вашого замовлення! Нажаль, на складі стався пересорт і ми не змогли знайти потрібну модель товару. В зв'язку з цим, виникла затримка з відправленням аналогічної моделі інструменту. Ще раз приносимо свої вибачення за доставлені незручності та сподіваємось на Ваше розуміння ситуації що виникла. З повагою, магазин Dive
Прошу вибачення в магазину за те, що написав негативний відгук на емоціях, а Hotline зараз не дає можливості виправити, а тільки коментувати. Хочу сказати для покупців цього магазину, що товар я отримав! Моя проблема викликана була тим, що бізнесу зараз доводиться працювати в умовах війни, коли власникам потрібно зберегти життя не тільки своїх родин, а й родин своїх працівників. Асортимент складу за нормальних умов оновлюється комірниками. Зараз, під час війни, в компаніях по вищезазначеній причині працює обмежена кількість персоналу. Статус ножа на складі, який я замовив (з комуфляжними накладками), був "в наявності". Але насправді його не було і статус не був оновлений, бо через загрозу життю зараз люди не мають можливості їздити на роботу або й взагалі знаходяться далеко від місця свого постійного проживання. Зі мною зв'язався власник магазину і пояснив ситуацію. Асортимент було оновлено і мені було запропоновано обрати один із наявних кольорів. Я зупинився на чорному і ніж уже у мене. Дякую власнику і прошу вибачення за мій емоційний характер! Будьмо терплячими в цей тяжкий для України час і шануймо одне одного!
25 травня 2022 Відповісти
Богдан Данилюк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 грудня 2021

Купив: Маска для дайвінгу Aqua Lung Look 2

Замовив маску для підводного плавання і 2 діоптричні лінзи по -1.5. На пошті перевіряв не уважно, а вдома виявилось що одна з лінз -1. При тому наліпка на лінзі (зі слідами знімання) була -1.5. Коробки до цієї лінзи теж не було (мабуть з коробки не вийшло акуратно віддерти наліпку :)). Тобто це не випадково: замість того щоб просто сказати, що двох лінз по -1.5 немає в наявності мені поклали лінзу на -1 (без коробки) і наклеїли на неї наліпку -1.5.
Павел F рекомендує цей магазин
18 грудня 2021

Купив: Трубка Scubapro FUSION Dry

Покупка прошла без проблем
Я рекомендує цей магазин
17 вересня 2021

Купив: ласты, маски, Замовлення №6224

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Хочу поблагодарить за профессиональный подход и отличное обслуживание. Прекрасно проконсультировали, помогли определиться с выбором + задержались после работы. Хороший выбор и цены. Рекомендую
goshka_kartoshka не рекомендує цей магазин
20 квітня 2021

Хотів купити: Декомпрессиметр Suunto D-5 с USB

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Позвонил чтобы уточнить наличие декомпрессиметра, сотрудник магазина сказал, что проверит и перезвонит. Мне так никто и не перезвонил а цену на товар сразу же изменили с 16 тысяч до 20. Еще раз, цена после моего звонка выросла на 4 тысячи гривен! Данный магазин не соблюдает права покупателей и договор оферты. Я крайне не рекомендую этот магазин из-за их отношения к покупателям и законам Украины.
Oleg Iskiv рекомендує цей магазин
10 листопада 2020

Купив: Окуляри для плавання Arena CRUISER EVO JUNIOR, Замовлення №433

Замовив доньці окуляри Arena, після замовлення зі мною звязались і зробили відправку на протязі години, хороший магазин з великим асортиментом, і доступними адекватними цінами, рекомендую
Shuni не рекомендує цей магазин
22 серпня 2020

Хотів купити: Маска для підводного полювання Marlin Turbo

Ціна набагато вища ніж заявлена на hotline