olesa17 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Електросамокат SmartGO S8 PRO SG-0085, Замовлення №500499

Вирішила купувати тут, та й взагалі обрала цей магазин, бо моя сестра тут постійно купує колеса своїм дітям та собі. Дйсно, магазин виправдав всі мої очікування, особливо консультант. Тепер я теж буду рекомендувати The Smart своїм друзям.
FLUGG99 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Самокат SmartGO SG-1095, Замовлення №500461

Все добре. Отримав товар в оговорені строки .
Dimad рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Електросамокат SmartGO S8 PRO, Замовлення №500492

Неочікувано для себе отримав величезне задоволення від спілкуванням з продавцем магазину і від самої покупки. Електросамокат чудовий, такий як і хотів. Дякую! Успіхів вам!
Оксана0909 рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: SmartGO SG-0858 самокат, Замовлення №500498

Позитивна покупка з очікуваним результатом. Залюбки рекомендуватиму цей магазин і за потреби звернусь сюди ще.
Karineks рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: SmartGO SG-0858 самокат електро, Замовлення №500496

Подарок куплен и я довольна, осталось дождаться дня рождения и вручить его. Продавец как всегда на высоте. В этот раз только доставка немного подкачала, но это издержки почты, а не магазина.
Виктор Хохол рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Міні Робот PRO (Білий) MX-79301, Замовлення №500479

Купував у The Smart не вперше, оплату зробив одразу на карту магазину, отримав товар на Новій Пошті. Магазин відпрацював навідмінно і не підвів мене. Окреме дякую за консультацію. Думаю ще зустрінемось найближчим часом, бо у вас реально найкращий сервіс.
Назар Новохацький рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: генератор бензиновий 3кВт, Замовлення №500485

Усім задоволений. Магазин рекомендую!
Настя Ждан рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Генератор на бензині 3000W, Замовлення №500488

Генератор суперовий, дякую продавцеві за пораду. Бо мені і справді не потрібен більший. Буду точно вас рекомендувати, бо ви дійсн допомагаєте обрати те що потрібно, а не продаєте те що дорожче ))
Vlad рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: генератор бензин 3кВт, Замовлення №500482

Сюди потрапив випадково, сподобалась ціна. Швидко зателефонували, все докладно пояснили, швидко відправили.Зауважень по роботі магазину в мене немає.Купував бензиновий генератор
Максим4441 рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Міні Робот MI-52170 Білий, Замовлення №500473

Якщо ще буде потрібна подібна річ, то точно куплю її тут. З прийдешніми святами вас!