Александр Балух рекомендує цей магазин

Купив: BANZAI 80DIRON20 E-ANODE VH, Замовлення №2491

Слава Україні!
Тетяна Нагорна рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний ModEco Ceramic (GCV 5047 16D C21 TS2R), Замовлення №4905

Дуже вдячна менеджеру Андрію,купляю в цьому магазині не перший раз.Як завжди дуже швидкий сервіс,зробила замовлення і через 10 хв.мені перезвонили.Через 1 годину приїхала і забрала водонагрівач.Дякую.Особливо вдячна Андрію!
Anton Matviichuk рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Trend 6000, Замовлення №29

Товар був в наявності "тут та зараз" і вже був готовий до видачі коли приїхав. Дуже зручне розташування для самовивозу, товар можна отримати прямо "в багажник".
Відповідь представника «BigStore»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук.
Андрей Азаров рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Бойлер Electrolux EWH 30 Formax DL , Замовлення №2950

Работа сотрудников магазина понравилась. Позвонил, заказал, через 30 минут приехал к ним и забрал заказ. Всё было сделано оперативно.
Відповідь представника «BigStore»
Добрий день! Дякуєм Вам за відгук.
Максим рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Tesy Anticalc Slim (GCV 5035 16D B14 TBRC)

Добрий вечір, сьогодні замовив бойлер Tesy Anticalc Slim (GCV 5035 16D B14 TBRC) в даному магазині і вже через дві години забрав його зі складу. Сервісом задоволений, роботою менеджерів також. Ціна приємно здивувала... Даного продавця раджу однозначно!
Olga Kroshetetska рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Tesy BiLight (GCV 8044 15 B11 TSR), Замовлення №2949

Замовляли в даному магазині бойлер Tesy BiLight (GCV 8044 15 B11 TSR) . Вже встановили і залишились задоволені замовленням. Товар якісний, в повній комплектації, без пошкоджень. Ціна дуже приємна, на порядок нижча ніж у великих і відомих конкурентів. Менеджер чіткий і адекватний, швидко зв’язався і оформив замовлення, купували самовивозом – то він коректно зкоординував як проїхати до складу. Даного продавця раджу однозначно!
Дарья Радченко рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Tesy Anticalc (GCV 5044 16D B14 TBR)

Чудовий магазин. Менеджер швидко відповів на усі мої запитання та відправили на наступний день моє замовлення. Водонагрівачем задоволена, ціна-якість та ще із сухим теном. Рекомендую магазин!
Відповідь представника «BigStore»
Слава Україні!!! Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно!
xyli gan рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Tesy Anticalc (GCV 5044 16D B14 TBR)

Хороший магазин. Ціна на сайті відповідає дійсності. Товар був замовлений увечері, а на наступний день уже було доставлено в передмістя. Документація і гарантійний талон з проставленими печатками в наявності. Думаю що в подальшому буду співпрацювати з даним магазином. Рекомендую.
Відповідь представника «BigStore»
Слава Україні!!! Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно!
vovantik68 не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Roda Spectrum 50 V, Замовлення №3727

Товар есть на сайте, заказываешь, перезванивает и говорят что только закончился и предлагают другой, в два раза дороже.
Відповідь представника «BigStore»
Добрый вечер, да к сожалению такое случается, в стране война и с поставками товара сейчас огромная проблема. Вы оставили заказ через сайт а перед вами оставили заказ по телефону и система еще не успела обновится. Вы выбрали водонагреватель за 4799 грн. я Вам предложил лучше вариант но он стоит 6100 грн. и в данный момент это самый доступный вариант с сухими тэнами. Еще раз извините что так произошло.
Victor Sinkevych не рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Хотів купити: бойлер, Замовлення №3680

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зробив замовлення. Прийшов лист товар зарезервований,але не перетелефонували. Через шість годин сам перетелефонував, дізнався товару немає.Чому система підтвердила бронювання?
Відповідь представника «BigStore»
Доброго вечора ми з України. Діло в тому що залишки зі складу система підтягує не тільки з нашого складу а і з складу постачальника. У постачальника був в наявності Ваш товар но він був пошкоджений. Просимо вибачення за незручності.