Александр Заяц не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: Шини Nokian Hakka Green 3

Замовив шини Nokian Hakka Green 3 в магазині Nokian Tyres. Перепитав кілька разів рік випуску і країну виробника. Повідомили при замовленні, що будуть шини 2022 року. Виробник Фінляндія. Приїхав через усе місто а на складі по цій ціні зарезервовано 2021 рік виробник Росія! Попросив книгу скарг та пропозицій, дуже довго шукали. Потім мені зателефонували і почали наїзд в грубій формі і пропонувати знижку за російський товар.
Відповідь представника «Nokiantyres.pro»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Наш інтернет-магазин не має ніякого відношення до описаного Вами непорозуміння, що трапилось на партнерській точці видачі замовлень. З повагою, магазин Nokiantyres.pro.
Алексей Гаврилко рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: Nokian Nordman SX3 185/65 R15 88H, Замовлення №62505525

Ціна актуальна, відправили відразу, рекомендую
Роман Головач рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Шины нокиан

Работоспособный коллектив
Aler рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Купив: Зимові шиповані шини Nokian Tyres Nordman 8 (195/65R15 95T), Замовлення №61367777

Купил тут зимнюю резину Резина свежая отправили быстро
Виталий рекомендує цей магазин
7 червня 2021

Купив: Зимові шиповані шини Nokian Tyres Hakka Green 3 (195/65R15 95H)

Rusland рекомендує цей магазин
8 березня 2021

Купив: Зимові шиповані шини Nokian Tyres Nordman RS2 (185/65R14 90R)

Единственное неудобство - разбитые дороги. Локация для всех - не заезжай е за шлагбаум. Точка - справа от него. Сервис - на уровне. Главный плюс - возможность рассчитаться картой. Резина - свежая. УЖЕ после написания отзыва увидел, что это идёт им в минус. Пацаны все - Ок.
Артур Будыка рекомендує цей магазин
15 грудня 2020

Купив: Зимові шиповані шини Nokian Tyres Nordman RS2 (205/60R16 96R)

Привіт всім. Купив для Лансер 10 2.0 зимові шини нокіан нордман рс2 2020 року у листопаді , дата виготовленея 43 тиждень 20 року ( тапки свіжі) це круто.
Alex Bielik рекомендує цей магазин
12 грудня 2020

Купив: Зимові шиповані шини Nokian Tyres Nordman RS2 (185/60R15 88R), Замовлення №60209937

Не первый раз покупаю тут резину и очень доволен. Перезвонили через 5 мин после заказа на сайте, через 1,5 часа уже переобувался. Прошлый раз резина была под заказ, при этом не нужно платить за доставку из другого города и цена резины почти минимальная по рынку.
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)
Тимур Марченко не рекомендує цей магазин
19 листопада 2020

Купив: Зимові шиповані шини Nokian Tyres Nordman RS2 SUV (225/65R17 106R), Замовлення №60179361

Не сподобалося: видача товару на складі, сервісна підтримка

Забирал шини около 2 часов, очередь больше 40 человек, ждать на улице в мороз, теперь лечусь..
Відповідь представника «Nokiantyres.pro»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за завдані незручності. Ми провели оптимізацію робочих процесів, що дозволить уникнути подібних випадків в майбутньому. З повагою, Nokiantyres.pro
Serge Ost рекомендує цей магазин
17 листопада 2020

Купив: Зимові шиповані шини Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 (195/65R15 95R), Замовлення №60138829

Оформил заказ, перезвонили и согласовали дату/время выдачи, приехал и оперативно выдали шины даже не смотря на то что у ребят на складе уже закончился рабочий день. Спасибо! Рекомендую.