elloud не рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Хотів купити: Ноутбук MateBook D 15 (BohrD-WDI9A, 53013AWC)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На сайті ніде не вказано про часткову передплату у розмірі 10%. Під час замовлення менеджер це вказав як обов'язкову умову і повідомив про відсутність точок видачі у Львові (на сайті вказано - щодо можливості отримання у Львові - проконсультуйтеся у продавця), тож ця опція не можлива.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня так дійсно на сайті завдаток на ноутбуки, ми цю інформацію уже надали щоб її вказали. На рахунок отримання у Львові на жаль на даний момент послуга не доступна, тільки зворотній платіж Новою Поштою про яку Вам повідомив менеджер. Дякую з повагою команда FROGS !
Андрій Лисенко рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU), Замовлення №845

Відповідь представника «FROGS»
Дякуємо за гарний відгук ! З повагою командна FROGS !
Олександр не рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Хотів купити: Ріжкова Кавоварка Sage Bambino PLUS SES500BTR

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Спочатку взяли 10% передоплати, а потім сказали що товару немає в наявності.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня взяли завдаток так як товар був під замовлення з закордону, підвів постачальник на жаль ( але ми оперативно повідомили Вас про його відсутність і повернули завдаток. Дякуємо з повагою магазин FROGS !
Андрій Завальний не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Хотів купити: генератор K?nner & S?hnen KS 3100i S

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! На генератори у день тисячі кліків і замовлень, дуже багато клієнтів в пошуку генераторів замовляють їх у 10 різних місцях і коли до нас надходить їх замовлення кажуть "А ми уже купили", тому ми беремо завдатки тільки на генератори ні на що більше. Ми запропонували Вам виставити рахунок ФОП це і є документ з яким ви можете звернутись у служу прав покупців це по перше, по друге це Ваше право не платити і Ви можете просто відмовитись і все. В неділю ми не працюємо час роботи магазину вказаний на сайті. Тому Ваш відгук безпідставний, ви бачите одну сторону, але якщо б ми не брали завдатки ми б в кінці залишились з сотнями генераторів на складі які не забрали клієнти.
Доброго дня! По-перше, дякую що знайшли можливість поспілкуватись. Звичайно приємніше було щоб перетелефонували, тоді принаймні у Вас з’явився покупець). По-друге, добре, що Ви обізнані із Законом України «Про захист прав споживачів» але рекомендую почитати ще статтю 700 Цивільного кодексу України, а саме «Продавець зобов'язаний надати покупцеві необхідну і достовірну інформацію про товар, що пропонується до продажу». Повторюся: інформації про 10% предоплати на Вашому сайті не було, тому саме у цьому полягає порушення прав покупців у Вашому магазині. Крім того, товар який Ви пропонували був відсутній і про це також жодної інформації. По-третє, сподіваюсь, що Ваш магазин намагається допомогти Українцям перезимувати тому зазначте на сайті інформацію про попередню оплату товару (стаття 706 Цивільного кодексу) та те, що товар за попереднім замовлення інакше рано чи пізно настане відповідальність за Законом України «Про захист прав споживачів». Ну і нарешті, по-четверте, відгук не безпідставний він дозволяє іншим покупцям оцінити магазин, а самому магазину стати кращим або зникнути. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
14 листопада 2022 Відповісти
Я Ваш відгук читав, і саме завдяки Вашому відгуку зрозумів , що якщо товара не буде , то хоч гроші повернуть, тому дякую !
22 грудня 2022 Відповісти
Але про передоплату треба попререджувати на сайті, це треба виправити магазину
22 грудня 2022 Відповісти
Тетяна Корнійчук не рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Хотів купити: cушка Zelmer ZFD 1005

На сайті інформація, що товар навіть відправлять сьогодні, а насправді товару немає в наявності. Хотілося б мати актуальну інформацію і не витрачати даремно час. Покупців це точно не додасть.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня, остання штука продалась у суботу, не встигли оновити дані ( так як сьогодні понеділок, ціни і наявність оновлюється автоматично після 15год. На жаль таке буває. Вибачте за незручності.
Igor41 рекомендує цей магазин
10 квітня 2022

Купив: Bosch MFQ4070, Замовлення №34948

Ціни супер. Замовляли Міксер. Виготовлено в Словенії. Товар прийшов в повній комплектації та відмінному стані. Але є декілька моментів: жодних документів; вся упаковка від співробітників Нової Пошти! Ну і звісно Нова Пошта постаралась та збільшила упаковку в 2,5 рази! А реальну вагу в 4 рази до 7 кг!!! В результаті космічна доставка маленького міксера в розмірі 178 грн!
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня. Нажаль у зв'язку з війною наші менеджери працюють віддалено, рахунок і гарантійний талон по запиту клієнта ми відправляємо на будь-який месенджер або електронну адресу. Зверніться до нас і менеджер Вам надасть усі потрібні документи. Дякую за покупку ! З повагою команда Frogs !
Можна попросити номер вашого менеджера у Вайбері? Дякую.
11 квітня 2022 Відповісти
Дмитрий Евтушенко рекомендує цей магазин
4 квітня 2022

Купив: AirPods Pro

Заказывал на сайте наушники, AirPods Pro. Цена была самая привлекательная. Заказал в субботу, в воскресенье ребята отправили Новой почтой. Было немного сомнение, оригинал ли отправят, так как цена была одной из самых низких, но все четко, 100% оригинал, правда чека никакого нет. Спасибо за оперативную работу, несмотря на войну в стране:(
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня Дмитро ! Дякуємо Вам що знайшли час і залишили відгук, мирного неба Вам ! З повагою команда Frogs !
Точно оригинал? Проверили ? Вот думаю тоже где купить...
12 травня 2022 Відповісти
Точно, я после них еще AirPods 3 купил
12 травня 2022 Відповісти
Станислав Шаронин рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Купив: Посудомоечная машина Bosch SMS 4HTI33E, Замовлення №33914

Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Станислав дякуємо Вам що знайшли час і написали відгук. Веселих Вам свят і Різдва ! З повагою команда Frogs !
Olenочка не рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: Mesko MS 6004, Замовлення №33830

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Після отримання товару не можу дозвонитись, на автовідповідач просила зателефонувати-відповіді немає. На повідомлення нема реакції. Час іде тому відправила сама товар, так він і знаходиться на пошті.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Час роботи вказаний на сайті, також ми не працюємо у Державні свята, у інший час наш кол-центр працює по графіку. Дякую з повагою команда Frogs !
Паша рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Метеостанція SWS 51 B, Замовлення №33945

Незважаючи на час очікування поставки, ціни дуже привабливі. Рекомендую.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо Вам що знайшли час і написали відгук. Веселих Вам свят і Різдва ! З повагою команда Frogs !