Ivan Marusyk не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Хотів купити: PHILIPS S1332/41, Замовлення №33774

відсутність товару, хотя при замовленні ніякої інформації не було, можна тільки замовити і через 10 робочих днів буде, жаль потраченого часу
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! У нас на сайті вказані терміни фото ми прикріпимо, також менеджер Вас про це повідомив, не можливо увесь асортимент мати в наявності на складі, тому вважаємо Ваш відгук безпідставним. Дякуємо команда Frogs !
В описі товару немає інформації, що його потрібно замовляти, робіть вірно опи, а терміни відправки зовсім інші ніж Ви описували, вчіться працювати з клієнтами, а не грубити
30 листопада 2021 Відповісти
Представник магазину «FROGS»
Термін відправки вказані на сайті зеленим по білому) можливо Ви не звернули увагу ? Ми цінуємо Наших клієнтів і завжди йдемо їм на зустріч в любому питанні. Ми вміємо працювати з усіма адекватними клієнтами, так як уся інформація висвітлена на сайті, тому ми не приймаємо до уваги Ваш відгук і будемо його оскаржувати. Дякую з повагою команда FROGS!
30 листопада 2021 Відповісти
dmytro_ не рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Хотів купити: Велотренажер магнітний One Fitness RW3011 Black/Orange

Недійсне посилання на товар. Як так?))
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Нажаль у нас виникла технічна помилка ( таке буває. Ми можемо Вам його продати в ціні зазначеній на Хотлайн One Fitness RW3011 Black/Orange - 3825грн. усе актуально але нажаль стався збій у нас на сайті ( З повагою команда FROGS !
Mila Lavrenuk рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Blanco LATO (stal)

Купила в магазине frogs по совету моего знакомого. Магазин понравился тем, что у них цены ниже чем у крупных магазинов. А купила я дозатор. Пришел в хорошем состоянии. Рекомендую
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо Вам нам дуже-дуже приємно ! З повагою команда FROGS !
Shuni не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2021

Хотів купити: Кавомолка електрична eldom MK150

Хотел купить кофемолку, но в наличии не было. Сказали перезвонят в течении 10 дней. Но...
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Ми уже взялись за вирішення Вашого питання протягом години з Вами зв'яжеться наш менеджер по базі видно що 10 днів ще не пройшло, тому з Вами ще не звязались, ми обовязково вирішимо вашу проблему. Дякую З повагою команда FROGS !
Iryna1303 рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Купив: Philips-SAECO AULIKA TOP HSC V2 ANTRACYT

Замовив кавоварку для власного бізнесу. Прийшла у той же день зі складу. Посилка надійно упакована. Все на місці, ніяких подряпин або побитостей. Рекомендую!
Відповідь представника «FROGS»
Дорого дня ! Дякую нехай Ваш бізнес процвітає і готує Вашим клієнтам найсмачніші каву ! З повагою команда FROGS !
Maks_Mar рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Купив: Саундбар LG SN10Y

Спасибо магазину за отличный сервис и оперативность. Рекомендую!
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо Вам нам дуже-дуже приємно ! З повагою команда FROGS !
Vitaliy_Belyi рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: Праска з парою Braun TexStyle 7 TS785ESTP

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Отличный утюг за свои деньги. Рекомендую магазин и буду заказывать еще.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо від Вам звертайтесь ! З повагою команда FROGS !
Keyt не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 вересня 2021

Купив: Хлібопічка

Дооовго чекала на замовлення. Дівчина мененджер запевнила, що чекати прийдеться 10 днів і, магазин оформить і гарантію і чек, але це не правда! Замовлення виконувалось 20 днів((. Ні чека ні оформленого гарантійного талона я НЕ отримала. НЕ раджу цей магазин.
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Ми перевірили Ваше замовлення, дійсно Ваш товар затримався, замовлення було здійснено 06.09.2021, а отримали Ви його 24.09.2021 це біля 20 днів ) Чек і гарантійний талон наш кур'єр уже відправив Вам, не вклали помилково, але якщо б Ви нам зателефонували ми без проблем його до відправили, нам дуже шкода що Ви залишили не приємні емоції від купівлі у Нас (( Ми виправимо наші помилки і будемо уважніші, і на наступне замовлення обов'язково зробимо Вам знижку ). З повагою команда FROGS !
Проблему вирішено‼️Документи на товар я отримала(але чек все таки без печатки‼️). Це не порадувало((. Так що я не можу почванитись чеком з печаткою, як інші покупці.
28 вересня 2021 Відповісти
Анастасия Панова рекомендує цей магазин
24 вересня 2021

Купив: AL-KO COMBI CARE 38P 1

Купила аератор на приблизно 10-15% дешевше ніж в інших магазинах, спасибі магазину за заощадженні кошти
Відповідь представника «FROGS»
Дякуємо Вам що купили у нас ! З повагою команда FROGS !
Вита 1990 рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Купив: Стільчик для годування Lionelo Linn Plus Beige (LO-LINN PLUS BEIGE)

Купила коляску на приблизно 10-15% дешевше ніж в інших магазинах, спасибі магазину за заощадженні кошти
Відповідь представника «FROGS»
Доброго дня ! Дякуємо Вам, ми раді що Вам усе сподобалось ! З повагою команда FROGS !