Alexey рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: М\'ясорубка Zelmer ZMM9803B, Замовлення №1154

Доброго дня! Тільки найкращі враження від замовлення! Рекомендую магазин.
Відповідь представника «ТЕПЛОДВІР»
Щиро дякуємо за теплі слова !
Ігор Безко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 грудня 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Midea D80-20ED2(D)

Агата Бравская рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Котел газовий стандартний Demrad ADONIS B-24, Замовлення №264758078

Ціна актуальна в наявності був на складі ,рекомендую !
Pavlo Chumachenko не рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Хотів купити: Котел газовий стандартний Pulsar D 240 Fi

Роман не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Хотів купити: Ariston CLAS ONE 24 RDC

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Котла немає в навності, а на сайті пише що є
Відповідь представника «ТЕПЛОДВІР»
Доброго дня, нам дуже шкода, що так вийшло
Denis не рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Ariston ABSE VLS PRO R 80, Замовлення №207323917

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Шукали саме бойлер який вироблено в Китаї. На сайті при замовлені вказано Виробник - Китай. При доставці коробка була ціла без дефектів, що не викликало підозр. По факту бойлер в середені битий з вмятинами. Ще й виробник россія. Підтримка по телефону не прийнятна та хамська, розмовляють принципово російською. Міняти відмовились по низці причин.
Dmitry не рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Хотів купити: Котел газовий стандартний Ariston CARES X 24 CF

Відмінили замовлення просто так, а уже після повторного зателефонували і сказали, що немає в наявності.
Segelo не рекомендує цей магазин
7 вересня 2021

Хотів купити: Котел газовий стандартний Protherm Пантера 25 KOV, Замовлення №164807538

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Tigrik-007 рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Котел электрический Protherm Скат 12KE/14 Подробнее: https://teplodvor.com.ua/p1224566144-kotel-elek

Все швидко організували, ціна осталась не змінною на момент заказу на сайті вечером у неділю, хоча по факту на момент видачі на наступний день, на сайті ціна вже піднялась. Віддали на складі дуже швидко, котел оглянув на зовнішні пошкодження, все ок. Короб відкривали при мені, питань не виникало. Я задоволений що замовив тут. Про сам котел зможу відгукнутись після монтажу )
Neox не рекомендує цей магазин
16 липня 2020

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston SG1 80 V (3201501), Замовлення №000046133

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «ТЕПЛОДВІР»
Так, дійсно, послуги Нової Пошти не дешеві. І йдеться не тільки про доставки з пункту А в пункт Б, а ще й про додаткові і (часто) обов’язкові послуги. Так, в правилах перевезення ТОВ Нова Пошта п.3 Перевезення вантажів є умови, що великі, об’ємні і з випнутими частинами вантажі упаковують ДОДАТКОВО в палетні борти, якщо не вміщається вантаж в палетні борти, то такі відправки підлягають ОБОВ’ЯЗКОВОМУ обрешетуванню. Послуги і вартість ТК Нової Пошти наша компанія не регулює так само, як Ви, тобто - ми такі самі клієнти, як і Ви. Стосовно виконання умов замовлення ми Вас не підвели: Ви обрали оплатити товар на карту по передоплаті (100%) і отримавши Ваші кошти - ми відправили Вам Ваше замовлення у встановлений термін, без затримки. Непередбачуваних обставин не виникло і зв'язуватись додатково причин не було.