Ігор 777 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 грудня 2022

Купив: Bosch TWK 7203

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: оформлення замовлення

Andrii Ninichuk не рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Хотів купити: Робот-пылесос с влажной уборкой MiJia Mi Robot Vacuum Mop Pro 26199

Описание товара не полное, говорят уценка так как витринный вариант, а на самом деле состояние как будто он полы в магазине пылесосил. Его цена в таком состоянии 3500 не больше.
Роман Раз рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Замовлення №173045044

Відповіли досить швидко, і чітко по ділу, навіть доброго дня не встиг побажати :) оплата та доставка пройшли нормально. Дякую.
Галина Левко рекомендує цей магазин
11 серпня 2021

Купив: Електром\'ясорубка Zelmer ZMM 4045B, Замовлення №161433227

Рекомендую! Приємні люди, доставка з Луцька в Рівне на другий день, все працює! Вчасно, гарно пояснюють!
dr0 рекомендує цей магазин
14 травня 2021

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

The_Beatles не рекомендує цей магазин
17 грудня 2020

Хотів купити: Кавомолка електрична Bosch TSM6A014R

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Через приховані платежі та непрозору вартість доставки немає сенсу у низькій ціні, що вказана на сайті. Менеджер не компетентний. Не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «i-Buy»
Доброго дня! Що ви маєте на увазі про приховані платежі? Вартість доставки диктує не магазин, а поштовий оператор! Ваше право не рекомендувати наш магазин! Дякуємо за відгук!!!
Vas86 рекомендує цей магазин
4 листопада 2020

Купив: Тостер Bosch TAT 3A014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Покупкою дуже задоволений! Ціна відповідала дійсності. Отримав своє замовлення швидко і без проблем. Рекомендую даний магазин! Купуватиму ще!
iamvoland не рекомендує цей магазин
11 серпня 2020

Хотів купити: БФП Epson Workforce WF-2630 (C11CE36201)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Цена очень красивая, потому что в наличии товара просто нету.
Відповідь представника «i-Buy»
Відправили альтернативну модель.
Haydenko не рекомендує цей магазин
22 березня 2020

Купив: Робот пилосос iRobot Roomba 960

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару

1945 рекомендує цей магазин
13 березня 2020

Купив: Миксер Bosh 3030, Замовлення №103387408

Впервые заказывал в интернет магазине расположенном не в моем городе. Плюсы: 1) Цена соответствует указанной 2) Перезвонили через 10мин 3) Выслали на следующий день. Минус: Не обнаружено. Вывод: идеальная работа интернет магазина.