Ю В рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Ноутбук TUF Gaming A17 FA707RM (FA707RM-ES73), Замовлення №28539

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все прошло хорошо,ноут получил.все как заявлено в описании.
Відповідь представника «Noteboochek»
Дякуємо за ваш відгук. Нехай всі ваші покупки в нашому магазині приносять вам лише позитивні емоції.
Oleks1 рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: комбінований фільтр Smart Air Purifier 4 Filter (M16R-FLP-GL), Замовлення №72909

Aleksa рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Lenovo Thinkbook X1 Yoga Gen6, Замовлення №27720

Ноутбук получил довольно быстро. Обычно ноутбуки, привезённые из заграницы, продают просто так, без киррилической раскладки. Поэтому клиентам приходится делать лазерную гравировку самостоятельно, за свой счёт. А в этом магазине сделали сразу и бесплано. В общем, рекомендую магазин
В M рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Ноутбук Q540VJ (Q540VJ-I93050) , Замовлення №27473

Купив даний ноутбук по безготівковому розрахунку ( тому фіскальний чек не обов'язково). Видаткова накладна є. Відправили в день замовлення. Отримав абсолютно новий ноутбук в оригінальній упаковці. При першому включенні потрібна регістрація, та доступ в інтернет. В моєму випадку замовленням та роботою магазина задоволений.
Відповідь представника «Noteboochek»
Oleh D не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Хотів купити: GIGABYTE Aero 17 Silver (AERO_17_XE5-73RU744JP)

На сайті заявлено що товар є, по факту - немає
Евгений Соболев не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

Ціна на сайті відрізняється
Yuriy_321 рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ZenBook Q410VA (Q410VA-EVO.I5512), Замовлення №26894

`Замовляв ноутбук - він тут виявився найдешевшим там де дають гарантію (від магазину). Швидко перетелефонували та розібралися у деталях. Чек та гарантію вклали у посилку. Сплачував повну суму, хоча можно було лише 500 грн, як передоплату, бо, ноутбук перевіряється і звісно розрізається заводська пломба. Відправили в день зарахування коштів. Упакували в додаткову коробку з додатковою амортизацією плівкою. Прийшло в ідеальному стані. Магазин рекомендую.
Vyacheslav “Vaclav_dev” Ryzhkov рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Ноутбук TUF Gaming A15 FA507RR (FA507RR-HN024W), Замовлення №26830

Бажаного товару не виявилось, але хлопці з магазину швидко підсказали інший і навіть кращий ще не за всі гроші світу ще й на скидці. Товар приїхав вчасно, візуальних і функціональних проблем та пошкоджень не мав. Буду і далі використовувати цей магазин.
Відповідь представника «Noteboochek»
keglya не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Хотів купити: Викрутка з комплектом біт / стрижнів Ratchet 8 in 1 (JLLSD01XH/DZN4004CN)

Позвонили, сказали, что нет в наличии, хотя я мониторил этот товар в течение недели. После звонка уже убрали товар с сайта (и цена увеличилась в 2 раза). Ещё из минусов - после подтверждения оформления заказа не пришло письмо с номером заказа или чем-либо ещё на почту, и смс также не было. Для чего тогда указывать почту при оформлении?
orkosam не рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Хотів купити: Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3)

Ціна змінилась на вищу