DYOS рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: GOODYEAR EfficientGrip 2 SUV 255/65 R17 114H XL, Замовлення №56973

Купую другий раз в цьому магазині і купую безготівково з ПДВ. Всі інші продавці на ринку по факту добавляють 20% ПДВ на ціну з сайтів, тут різниця склала 33грн на коливанні курсу за вихідні і це похвально. Зручне розташування! Всі заявленні характеристики відповідають дійсності. Рекомендую.
АлексЯ не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Зимові шини I'Zen KW31 (185/65R15 92R), Замовлення №54757

Юрий Калиниченко не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Хотів купити: Шины

Заказал шины подтвердили наличие и цену, потом через 4 часа оказалось, что нету.
AndriiGggg не рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Хотів купити: Зимові шини BLIZZAK LM-80 EVO (225/65R17 102H)

товару не було в наявності, хоча на сайті була вказана кількість з запасом
KyzjaTV рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Шини Premiori ViaMaggiore 205/55 R16 91T, Замовлення №43347

Дякую магазину! Я замовив автошини з доставкою перевізником в моє місто, і з оплатою у відділенні перевізника. Від замовлення до отримання все пройшло бездоганно! Та ще й шини мені запропонували свіжі, тільки но з печі. ОКШині всього найкращого! Удачі! Тримаймося і переможемо! Бувайте.
Відповідь представника «OkShina.com»
Дякую за відгук! разом до перемоги
eshporta рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Michelin Primacy 4 Plus 225x55 R18, Замовлення №40769

Все добре, рекомендую
Олег Мансуров рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: зимние шины Matador 205/60/R16, Замовлення №40841

Всё очень быстро и качественно
Plastilin рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Літні шини Premiorri Solazo (185/65R14 86H), Замовлення №40381

Замовив літні шини Premiorri Solazo (185/65R14 86H) в магазині OkShina. Не дуже підійшла вартість. Співробітники запропонували більш дешеві варіанти. Після недовгих консультацій щодо аналогів пішли назустріч і зробили невеличку знижку. Приїхав на шиномонтаж у вказаний строк. Шини вже були на місці. Перевзули автомобіль. Дякую і рекомендую цей магазин.
Вадим Бомбер рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Goodyear EAGLE SPORT TZ 225/55 R17, Замовлення №40010

Дякую працівникам магазину! Робив замовлення через сайт на літню резину. Зв’язались швидко, доставка за день. Під час отримання виникла проблема з отриманням. Працівники магазину вирішили її за півгодини. Рекомендую.
SNIK22 не рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Хотів купити: Barum Polaris 5 185/65/R15, Замовлення №38369

Відповідь представника «OkShina.com»
Доброго дня, дякуємо за відгук. У зв'язку з війною, на жаль, у нас є помилки, тому що ми втратили частину персоналу та техніку, які воюють у ЗСУ та ТрОб і наші машини, які возять гуманітарну допомогу, у зв'язку з цим одна шина відрізнялася країною виробництва. Що стосується наших співробітників – у нас усі патріоти України! Менеджер з яким Ви вели діалог, переселенець із Криму і він один із перших відчув агресію РФ ще з 2014 року. Знаходження його в Києві, далеко від рідного дому, напевно, це і є любов до України! Щодо української мови, у Криму завжди спілкувалися російською мовою, відповідно в освітах майже не викладали українську мову. Щоб уникнути свого дискомфорту, він спілкувався з Вами російською, хоча на прохання він перейшов на українську мову. Ми проти конфліктів та непорозумінь, тим більше у теперішній час. Закликаємо до співпраці. Слава Україні!!!
На сайті магазину - лише один відгук, але з оцінкою "відмінно". Написав свій правдивий відгук на сайті - модератори не пропускають другий день, схоже негативні відгуки там просто блокуються.
12 травня 2022 Відповісти