Відгуки 8A.in.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин 8A.in.ua

Вибрані 2 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 24 вересня 2021 р.
повернення товару

Замовляв в цьому магазині дві ідентичні тв-приставки. З першою не було ніяких проблем, працює добре. Коли отримав другу, то дізнався, що не дивлячись на інформацію з наліпки на корпусі "2/16 gb", приставка фактично на 1/8 гігабайтів. Продавець запропонував заміну або повернення приставки і мене б це цілком влаштувало, але продавець в повідомленні про повернення зазначив, що сплата за доставку лежить на ПОКУПЦЕВІ. Тобто я фактично отримав неналежний, інший товар, мова йде навіть не про випадок розгорнути

Відповідь представника «8A.in.ua»

Доброго дня Олександр. Ви завжди можете звернутися в наш кол центр для вирішення подібних нюансів, ми відкриті і завжди зробимо так, щоб клієнт залишився задоволений. Також ми компенсуємо кошти за доставку

X96 mini 2/16

• 6 серпня 2021 р.

Замовляв на 8a.in.ua тв бокс X96 Max Plus 4/32. А відправили 2/16!!!!!
Бачу багато людей обманюють саме таким способом, судячи з попередніх відгуків. Надіються на те, що людина не обізнана, та не розбирається в подібних пристроях.
Впевнений що магазин 8a.in.ua знає про обман покупців, судячи з ціни.
Тв бокс брав на подарунок, та вже знаходиться в іншому місті.
Дуже "прекрасний" вийшов подарунок дякуючи магазину 8a.in.ua. "Чудово" себе відчуваєш коли іменинник відправляє тобі фото з не тим розгорнути

Відповідь представника «8A.in.ua»

Номер замовлення: 20236