Minna Lory не рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Xiaomi Enchen Cordless Automatic Hair Curler E4, Замовлення №2802053738-1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день. По данному товару інших скарг клієнтів ми не отримували. Блок дійсно не йде в комплектні, як і плівка на заводському пакуванні, але в інструкції яка йде разом з товаром вказано, що номінальна напруга для зарядки цього пристрою - 3.7 V. Зі свого боку відправляємо товар на повторну експертизу в сервісний центр. Після отримання відповіді СЦ Вас проінформуємо. Приносимо вибачення за незручності.
Навіщо ви обманюєте, якщо ВАШ менеджер під час прийняття заявки повідомив, що є три скарги і вже одне повернення коштів по цьому товару!!!! Розмова з оператом записується, то навіщо вводити в оману. По-друге навіть на вашому сайті де є опис товару ні про про яку \"номінальну напругу для зарядки цього пристрою - 3.7 V\" НЕВКАЗАНО: https://auchan.ua/plojka-avtomatichna-xiaomi-enchen-cordless-automatic-hair-curler-e4-1405211/. Де тут вказівки, що товар потребує СПЕЦЕФІЧНОГО блоку зарядки який не стандартний і що саме смішне НЕ ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТАЦІЮ! Ви просто порушуєте закон \"Про права споживачів\" і товар я вам повернула, а кошти мені ніхто і НЕ збирається повертати уже кілька тжнів. ЦЕЙ ВІДГУК більше для наступних покупців, як пересторогога, що компанія не є чесною: пришлють товар неякісний, бракований, недоукомплектований (ще й можливо який уже був повернений) і не сподівайтесь на адекватне ставлення і можливість повернення коштів.
16 березня 2024 Відповісти
Доречі, НЕ вважайте громадян України такими безграмотними: зарядні блоки 3.7 V ідуть для радіоприймачів/ліхтариків і НЕ має шнура з type-c . А у даного товару саме такий розйом для зарядки!
16 березня 2024 Відповісти
Дмитро З не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2023

Хотів купити: Саундбар JBL Cinema SB 120 Black (JBLSB120BLKEP)

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день. Щиро дякуємо за такий чесний фідбек! Звісно, нам дуже прикро за саме такий досвід із нашим брендом. Ми й справді мали технічні складнощі, які були виправлені. Тож ваші емоції цілком прийнятні та небезпідставні. ми сподіваємось наступний Ваш досвід з сайтом Ашан Україна буде більш приємним
Юрій Лещук не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: товар ашан

Замовив товар через інтернет та оплатив. Забрати товар можна було тільки в пунктах видачі Ашан. Один з них був в м. Києві по просп. Соборності 17, приміщення 101-2. Як пізніше виявилось це закрита територія комфорт таун. Потрапити до пункта видачі без перепустки неможливо, а фахівці Ашан відмовились давати перепуску. Ітог: Ашан запропонував мені просто відмовитись від замовленого товару що я і зробив. Але гроші Ашан ще не повернув. Це перший і останній раз коли я буду щось в них замовляти.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день. Нам прикро за такий Ваш досвід. При замовленні, в кошику, при виборі магазину видачі з переліку, вказано які магазини тільки для мешканців. Це стосується магазинів формату Pick Up Point, що знаходяться в закритих ЖК. Дякуємо за відгук
deleter777 не рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Хотів купити: КОНСТРУКТОР LEGO CLASSIC БАЗОВА ПЛАСТИНА СІРОГО КОЛЬОРУ (11024), КОНСТРУКТОР LEGO MARVEL РОБОБРОНЯ ТАНОСА (76242), КОНСТРУКТОР LEGO MINECRAFT ПАСТКА КРІПЕРА (21177), КОНСТРУКТОР LEGO STAR WARS БОЙОВИЙ НАБІР СНІГОВИХ ШТУРМОВИКІВ (75320), КОНСТРУКТОР LEGO SUPER HEROES MARVEL АТАКА НА НОВИЙ АСГАРД 159 ДЕТАЛЕЙ (76207), Блоковий конструктор LEGO Super Heroes Лабораторія Шурі (76212)

Відповідь представника «Ашан»
Шановний клієнт! Дуже дякуємо Вам, що обрали саме наш сервіс! Нам дуже шкода, що ви мали неприємний досвід при замовленні на нашому сайті. Вибачте за незручності.
Senior Advisor не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Хотів купити: Автотримач XoKo RM-C70 Flat Magnetic Space Gray

Два тижні з моменту оплати товару. То чекайте, товар на дальньому складі, то за 3-5 днів отримаєте, то товар збирається, комплектується, то замовлення обробляється. У результаті, через два тижні, самі нишком скасували замовлення. Замовлення скасували, але гроші поки що не повернули. Очевидно погіршення роботи магазину. Раніше так не було.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте за незручності, які виникли у Вас із замовленням. Ваша думка дуже важлива для нас. Якщо у Вас є додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію за номером 0 800 300 551 або у чат-бот AuchanUA. З повагою, команда Ашан.
Ghost700 рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Клавіатура ASUS TUF Gaming K1 USB Black Ru (90MP01X0-BKRA00), Замовлення №802999381

Я був постійним клієнтом магазина Ашан і робив часто там замовлення, проблем не було. Замовив 07.11.2023 клавіатуру ASUS TUF GAMING K1 у магазині Ашан. Прийшла сьогодні(09.11.2013) коробка з усіма комплектуючими, але БЕЗ самої клавіатури. Звернувся у кол центр та чекаю вирішення питання, буду доповнювати відгук. UPD. Продавець знайшов її та відправив за свій рахунок. 10.11.2023 вона вже у мене. Дякую Ашану за швидке вирішення питання.
Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і за те, що обираєте нас. Будемо раді бачити Вас у нашому магазині. З повагою, команда Ашан.
Виталий Вязовский не рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Хотів купити: Крапельна кавоварка Saturn ST-CM7079

Кавоварка Saturn ST-CM7079 На хотлайні вказана одна ціна, а на сайті ашану інша... І так з більшістю товарів на сайті ашану...
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Замовлення на сайті Ашан можна зробити за ціною яка вказана на сторінці товару на час замовлення. Ціни в інтернет магазині і в фізичних магазинах Ашан можуть відрізнятись, адже акції можуть бути лише для онлайн покупок або лише в фізичних магазинах. Дякуємо за відгук
Андрей Господенко не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Хотів купити: Зимові шини WINTERRI WOLF ENERGY (215/65R16 102T) 1 999 грн

Зимові шини WINTERRI WOLF ENERGY (215/65R16 102T) Кілька днів назад була ціна по акції 1999 грн. На хотлайн ще досі видає таку ціна. Захожу на сайт і вже 2500...
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Дійсно, ціни на товари можуть змінитися після закінчення терміну дії акції або якщо закінчився акційний товар. Вибачте за незручності.
strang__ua не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Eurogold ALUMINIUM STEP 3223, Замовлення №2801363433

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

замовляв 3 рази. Спілкувався з оператором, товар ніби то в наявності, а по факту не відправляють. Всі 3!!! замовленння не були доставлені. В одному випадку довелося чекати кілька тижнів повернення грошей. Негативні відгуки на сайті не проходять модерацію та не публікуються
Відповідь представника «Ашан»
потойбічний не рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Хотів купити: Телевізор Xiaomi Mi TV P1E 43, Телевізор Xiaomi Mi TV P1E 43"

Продавець продає іншу модель з нижчою роздільністю матриці екрану. А ще на сайті Ашан технічні характеристики зазначені російською мовою в українській версії сайту... - Це порушення прав користувачів!!!
Відповідь представника «Ашан»
Шановний клієнт! Дуже дякуємо Вам, що обрали саме наш сервіс! Нам дуже шкода, що ви мали неприємний досвід при замовленні на нашому сайті. При отриманні замовлення Ви можете оглянути товар та відмовитись від отримання, якщо товар не відповідає заявленим характеристикам чи має пошкодження. Також можете звернутись на Гарячу лінію Ашан для вирішення питання. Щодо сайту передали інформацію до відповідального підрозділу. Дякуємо що робите нас кращими