miron рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (MQKW3), Замовлення №1

Все пройшло все чудово. Зранку подзвонили до магазину, уточнили наявність. У той же день забрали ноутбук. Рекомендуємо!
Mickle рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 64GB Silver (MPQ03), Замовлення №1263

Замовив ipad тут через найнижчу ціну на hotline. Через пів години зв?язався менеджер і запропонував доставку на наступний день, доставка по Києву безкоштовна. Умови доставки та ціна такі, як і на сайті. Сервісом задоволений
Макс Сиряченко рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver Late 2023 (MUW73), Замовлення №1266

Придбавши MacBook в цьому інтернет-магазині, я залишився вражений якістю обслуговування та швидкістю доставки. Раджу цей магазин та продукцію Apple всім, хто шукає надійність і якість!
Глеб Моисеев рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX33), Замовлення №1268

Заказал Макбук ПРО в Киеве и привезли как и обещали в течении 3 часов прямо домой. Ребята молодцы, отлично сработано и еще в подарок переходник дали
Саня Стрелец рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Макбук, Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX43), Замовлення №1256

Быстро ответили и доставили мой макбук, качеством обслуживания доволен
Татьяна Кузьмук рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Gbl tune 510 навушники, Замовлення №1261

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Замовила навушники,відразу прийшло підтвердження замовлення на електронну пошту та зв'язок з менеджером. Якість обслуговування відмінна,всё чітко та оперативно. Рекомендую магазин
Дмитро не рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Хотів купити: Пошуковий брелок Apple AirTag (MX532)

При переході на сайт товар дорожчий
Відповідь представника «Buy-Plus»
Доброго вечора! Всі ціни на наші товари прив'язані до курсу долара. Зараз під час нестабільної ситуації з курсом валюти, наші працівники вимушені оновлювати та перераховувати ціни на товар по декілька разів на день. На жаль ви потрапили в той момент, коли наші працівники оновлювали ціни на сайті та ще не оновили прайс на сервісі Hotline. Оновлювання цін займає від 10 до 20 хвилин. Наразі ціни оновлені та всі ціні на сайті відповідають цінам на сервісі Hotline. Просити вибачення за доставлені незручності.
Hesher378 рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Вібратор-яйце Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №1140

Oleg Kozel не рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)

Vlad рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №994

Майже моментальна доставка, адекватна консультація та адекватна ціна. Рекомендую.