Булавинцева Оля рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Samsung Jet 75 premium VS20T7538T5, Замовлення №7221

Замовила товар вперше. В цьому магазині на момент замовлення була сама низька ціна. Менеджер зі мною швидко зв'язався, уточнив всі нюанси доставки. Мене все влаштовувало і я погодилась з умовами. Я очікувала пилосос недовго. Отримала на пошті, пломби на коробці не пошкоджені, гарантійний талон теж поклали. Все супер. Дякую Вам!
Іван Ігнатов рекомендує цей магазин
16 квітня 2024 На модерації

Купив: Миша Acer AMR010 BT Mouse Black (GP.MCE11.00Z), Ноутбук Acer Aspire Vero AV14-51 (NX.KBMEP.001), Замовлення №7088

Вигідна ціна, все ціле та добре запаковане, є гарантія на товар. Чудовий магазин, можу порекомендувати.
Юрий Андреевич рекомендує цей магазин
16 квітня 2024 На модерації

Купив: Веб-камера ASUS C3 (90YH0340-B2UA00), Замовлення №7003

Купив веб-камеру в цьому магазині, користуюсь вже пару тижнів, нарікань нема. Ніяких проблем з доставкою чи спілкуванням з продавцем не виникало. Магазин хороший, ціни на товари чудові, тут кращі пропозиції на ринку.
KateSkob не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova 3 Black (61631), Замовлення №59930

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовила товар, продавець зв'язався для здійснення передоплати, бо товар доступний тільки під замовлення. Надіслала передоплату, товар не відправили, перестали відповідати на мої повідомлення та дзвінки. Написала заяву в поліцію, оскільки впродовж довгого часу зі мною ніхто не зв'язався, не відправив товар і не повернув кошти. Але поліція також нічого не зробила)
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Перевірили ваше замовлення і даємо відповідь. 1. Ваше замовлення датоване 20.11.2023 13:19 2. 20.11.2023 16:00 Ми запросили завдаток для замовлення товару у дистриб'ютора і подальшого відвантаження 3. Завдаток не прийшов Його немає у нас станом навіть на 2024 рік Як підсумок, для підтвердження того, що ви написали - нам потрібне підтвердження платежу. Для цього - покажіть нам факт звершення оплати з банку. Якщо з якихось причин платіж ми не побачили, або він помилково банку не дійшов - ми розберемося в цьому. Ми не займаємося шахрайством. Але на даний момент - від вас нам нічого не надходило. Очікуємо від вас факти здійснення платежу.
Представник магазину «Robby»
Оновлення інформації: знайшли платіж Причина того що не побачили його: не вірно вказаний номер ID замовлення Правильний ID: 62166 Зазначений у примітці оплати: 59930 Важливо знати! У нас процес прийняття платежів автоматизований! Важливо ВІРНО вказувати номер ID вказані в СМС на оплату! Це прописано на сайті так-же! Якщо клієнт пише НЕ вірний ID - платіж може бути загублений! Ми пошукали платежі вручну за той час і знайшли його. Повернули назад 150 грн. Підсумок: перед тим як ходити по поліціям і думаючи, що вас обдурили на "150" гривень - розберіться! Можливо, проблема саме у вас, а не в продавцеві. Бо, чесно кажучи, займатися шахрайством, будучи юридично завіреною особою (ФОП), не вигідно як мінімум.
15 квітня 2024 Відповісти
KateSkob відповів на коментар Robby
Перед тим як "ходити по поліціям", я вам писала в телеграм, вайбер, на пошту, дзвонила, надсилала квитанцію і номер замовлення, але у відповідь був повний ігнор. Телефонувала в банк, де мені підтвердили зарахування коштів на ваш рахунок. Ви не відповідали мені в жодному месенджері, про що я прикріпила скріншоти. Номер замовлення, який в мене відображає в електронному листі 59930, що також видно на скріншоті. А розбиратись потрібно вам, як "юридично завірені особі" чому ваші менеджери не відповідають на повідомлення і не можуть знайти оплату, стосовно якої я телефонувала безліч разів. Важливо зовсім не 150 грн, а ваша безвідповідальність, мій витрачений час на очікування замовлення, яке мало бути на подарунок, і час на спроби довести вам, що я оплатила замовлення.
15 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Robby» відповів на коментар KateSkob
Добрий день. У нашій базі є 2 поняття: - Номер заявки - Номер замовлення Так влаштована наша система. Тому ми, коли висилаємо клієнту СМС з реквізитами IBAN ФОП - пишемо чітко номер замовлення (ID) Цей ID і треба вказати! Це прописано що в СМС, що на сайті. Прочитайте: "Будь ласка, зверніть увагу! Для максимально точної та ефективної ідентифікації платежів - просимо оплачувати рівно ту суму, яка вказана вам у повідомленні, а також вказувати в призначенні платежу ваш номер замовлення - IDxxxxx, який вказаний у смс. В іншому випадку, якщо вказати призначення платежу не можливе і сума може не сходиться з надісланою Вам - зателефонуйте та повідомте про оплату замовлення для його ідентифікації. Це дуже важливо." Ви ж оплатили не за вірним номером і ваш платіж загубився. Його НЕ підв'язала система. Дзвінок від вас останній був 08.12.2023, де з вами спілкувався менеджер. Листування знайти ми не можемо. Вчора, ми дали завдання бухгалтерії знайти вручну цю оплату і знайшли її за невірним номером. Повернули 150 грн. Вибачаємося, що так вийшло, але не вважаємо себе винними. Спочатку помилка була покупця, оскільки він не вірно вказав примітку платежу. Всього доброго.
16 квітня 2024 Відповісти
Шония Кирило рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №6850

Швидше, ніж я очікував. Ціна адекватна, все чітко та по ділу без зайвих розмов. Товар відповідає заявленим характеристикам.
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Дякуємо за покупку в нашому магазині. Приємного вам користування! З повагою, команда Роббі.
Вика Митрошина рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 11th Gen, Замовлення №6559

Все пройшло добре. На моє замовлення відреагували одразу, нічого зайвого не пропонували, розповіли про нюанси доставки. Товар чудовий, нарікань немає.
Кот Ольга рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2 - Standard Edition Graphite (010-02626-10), Замовлення №6351

Купувала у цьому магазині. Швидко доставили моє замовлення і допомогли розібратися з товаром. Задоволена! Дякую!
Чупенко Инна рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Samsung Jet 75 premium VS20T7538T5, Замовлення №6120

Хороший магазин, передзвонили відразу після замовлення. Доставка йшла не довго, все у межі договірних термінів. Товаром дуже задоволена, працює чудово.
Паршутин Дима рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 12/256GB White, Замовлення №6104

Все пройшло добре, продавець відповідав на питання, товар відправили швидко, телефон працює чудово.
Відповідь представника «Robby»
Сергей Слюсарь не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 квітня 2024

Хотів купити: Корпус Fractal Design Terra Jade (FD-C-TER1N-03)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

жахлива якість обслуговування, ціна на товар виросла майже на 25% з нічого. не рекомедую мати нічого спільного з даним магазином
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Не знаємо навіщо ви про нас це написали, адже ваш товар не подорожчав на 25%. І ви це знаєте. Була лише помилка менеджера який повідомив не вірну вартість, переплутавши товарні позиції. Вказав вам про це. Запитав відвантажувати вам товар чи ні. Ви сказали: так. При цьому нам приходить цей відгук.
Окей, давайте відтворювати хронологію. 28/03/24 17:18 - я оформлюю замовлення на корпус вартістю 8640 грн і роблю переказ передоплати, погоджуюсь на 10 робочих днів доставки. 8/04/24 12:17 - я зв'язуюсь з вашим представником стосовно замовлення, він повідомляє, що пройшло тільки 7 днів і все гаразд, замовлення буде вчасно. 8/04/24 17:17 - приходить повідомлення від вашого магазину про те, що страйкарі заважають доставити товар і невідомо коли він буде, але несказанна вдача і інші дистриб'ютори доставили корпус, але із-за дефіциту підняли ціни до 10720 грн, з залишковою кількістю 1 шт. Або я купую по новій ціні, або відмовляюсь. 8/04/24 17:28 - я відмовляюсь від замовлення і пишу негативний відгук на цьому ресурсі 8/04/24 17:45 - приходить повідомлення про те, що переплутали моделі товару і на складі в Україні моя модель буде коштувати 9170, з доставкою в два дні. знову вдача? 8/04/24 17:50 - я погоджуюсь 8/04/24 18:23 - ознайомившись з іншими відгуками, я змінюю своє рішення і відмовляюсь від замовлення, про що повідомляю в телеграм переписці, але ви ж працюєте до 18:00 8/04/24 20:10 - мій відгук проходить модерацію Hotline і публікується. Ось навіщо я про вас це написав. 8640 + 25% = 10800 - ось звідки 25%.
9 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Robby» відповів на коментар Сергей Слюсарь
Добрий день. Ви знову пишете не вірну інформацію. Просимо перечитати уважно листування. Коротко: 1. Удача була. Для вас. Але більше її немає. Цей корпус є в єдиному екземплярі безпосередньо на складі нашої країни в одного з наших дистриб'юторів. Він з'явився в прайс-листі 05.04.2024 2 Через неможливість вчасно відвантажити вам спочатку ваше замовлення - ми написали вам про це і запропонували варіанти вирішення. Ними були: - повернути завдаток - купити для вас товар в іншого постачальника 3) Менеджер сервісу, який писав вам про це, переплутав ціни на товар і вказав невірну ціну. Помилився. Нічого страшного тут немає. 4. Зазначив що помилився і написав правильну ціну Різниця між постачальниками склала близько 400 грн. А не 25%. 400 грн. = 10 у.о. 5. О 18:22 ви написали що передумали Ми відмовилися від товару - повернемо вам завдаток Бажаємо удачі знову в очікуванні цього товару, але вже від іншого продавця. Сподіваємося, що на той час, як він буде на шляху до вас, кордон нашої країни буде в кращій ситуації. Всього доброго.
10 квітня 2024 Відповісти
Перечитайте, будь ласка, мій коментар ще раз, і вкажіть в чому саме я надаю невірну інформацію? Єдиним варіантом вдачі - це було б не мати нічого спільного з вашим магазином і не втрачати час. Врешті-решт відколи це стало нормальною практикою продавати товар за більшою ціної, ніж вона була на момент замовлення? І надавати два варіанти "або купуй або відмовляйся".
10 квітня 2024 Відповісти