Светлов Леша рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск ADATA DashDrive Durable HD710 Pro 5 TB Black (AHD710P-5TU31-CBK), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Pro Digital Display 10000mAh 20W Black (PPBD040201), Замовлення №60093

Було приємно мати справу з цим магазином. Зателефонував їм, менеджер проконсультував. Як і було заявлено, товари були не у магазині, а на складі. Домовились про доставку та приблизну дату доставки, і після надходження замовлення до магазину мені передзвонили. Всі обіцяні продавцем пункти виконали. Я отримав своє замовлення в оговорений термін. Товарами задоволений. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Дякуємо за покупку в нашому магазині. Приємного вам користування! З повагою, команда Роббі.
Бутина Светлана рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 4/64GB Green, Замовлення №60011

Від замовлення товару на сайті магазину і до отримання поштою все пройшло гладко. Дякуємо вашій команді за такий сервіс, і бажаю більше вам хороших покупців!
Дудник Руслан рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-58P-59H7 (NX.KHJEM.006), Замовлення №69904

Все чудово. Задоволений отриманим замовленням. Доставили в оговорений час та день. Менеджмент і обслуговування в магазині чудові. Рекомендую.
Давшан Юля рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606F 4/64GB Wi-Fi Iron Grey (ZA5T0230PL), Замовлення №69517

Магазином задоволені, рекомендуємо, зв'язалися з нами швидко. Все було запаковано як слід. Товар ідеальний.
Бахтеев Славик рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 11th Gen. 32GB Black, Замовлення №69070

Дуже задоволений і вдячний магазину за швидку доставку. Ввічливий персонал. Рекомендую!
Відповідь представника «Robby»
Nazar не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Монітор Corsair XENEON 32UHD144-A 4K (CM-9020006-PE), Замовлення №63260

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

StarFlux не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 (82YA006TPB), Замовлення №61798

30.03, Суббота, магазин працює 10:00 - 14:00, зі мною все ще не зв'язалися
30 березня 2024 Відповісти
1.04, графік роботи магазину 10:00 - 18:00, мене все ще ігнорують, не написали та не подзвонили
1 квітня 2024 Відповісти
2.04, 3.04 - мені не відповіли, тотальне ігнорування, але представники магазину звичайно знаходять час відповісти на позитивні відгуки викладені пізніше мого. Якщо у вас проблема - на вас все одно, оперативна робота тільки у випадку коли ви хочете дати гроші за товар та пишете гарні відгуки, найгірший магазин з яким доводилось працювати
3 квітня 2024 Відповісти
Tyler Durden не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 березня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space One Jet Black (A3035G11)

Відповідь представника «Robby»
Добрий день. На жаль, ви пишете свідомо не правду: ми вам відповіли. Але, перед відповіддю хочемо повідомити вам насамперед наперед: ваші навушники приїхали зі складу дистриб'ютора вчора - 28.03.2023 - увечері близько 18:40. Відвантажувати вже не було можливості, бо пізно. Ми сьогодні це мали зробити. Але - головне: ви написали що хочете повернути завдаток. Вам відповіли. І запросили реквізити на повернення завдатку. Вказали вам, що автоповернення банківська система у вашому випадку не дає зробити і попросили вказати реквізити на повернення. Зробили це о 17:48. Факти вказані в повному листуванні: https://ibb.co/fxmpkLt Зараз - 18.23 - відповіді - немає. Підсумок: просимо свідомо не писати не правду. Ми вам відповідали. Ми всім відповідаємо. Робимо це в порядку черги. Ви у нас не один клієнт. Дайте відповідь у Телеграм менеджеру сервісу. Всього доброго.
Ммм, давайте будемо відверті,сервіс у вас 0. Я постійно перший вам писав з будь-якого приводу це типу норм??? Ви не справилися з вказаними термінами і ви мене попередили про це? Прочитавши і не відповідати на смс протягом 3х годин також норм??? Якщо ж ви вказуєте,що відвантажили товар в 18:40 28.03.2024 то чому ви мені про це не написали вранці 29.03.2024,а написала про це вже коли ми вирішували питання з поверненням??? 29.04.2024 о 18:16 ви написали,що товар прибув... 18:26 я відповів,що ок, відправляйте у відповідь що? Правильно,тиша! Єдине,за що я обрав цей магазин це була ціна,але вже тричі пожалкував! \"Всього доброго\"
2 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Robby» відповів на коментар Tyler Durden
Добрий день. Вельми дивні речі ви пишете про нас. Ми, після 18:00 не працюємо зовсім. Кінець робочого дня. При цьому з вами менеджер спілкувався довше ніж 18:00 і запитав вас відвантажувати товар чи ні. Ви відповіли: ТАК. Ми його і відвантажили на пошту, попередньо зробивши закупівлю у постачальника. Вислали вам СМС з ТТН. Тому нам не ясно, що ви хотіли від нас ще почути після 18:26, якщо ви дали відповідь і ми відвантажили товар. Тому правильно ви пишете: "тиша" Ми прийняли від вас інформацію і виконали її. Тихо і спокійно. Без зайвих слів. Відвантажили товар. Підсумок: почитайте до якого ми часу працюємо. Почитайте уважно листування. Ми повною мірою відповіли вам і відвантажили товар. Всього доброго.
5 квітня 2024 Відповісти
Tyler Durden відповів на коментар Robby
Ганна спроба Я ставлю чітке запитання!!! Чому я маю вам писати перший, коли ви не виконуєте умови про які ми домовилися? Чому ви не написали мені зранку,коли ваш робочий час,що товар відвантажили??? Читаю ваші коменти,буду відвертий, хочеться зовсім інше про вас написати,але модернізацію всеодно не пройде. Я писав в 12:39 про повернення коштів, смс прочатали і все,а відписали ви мені коли я знову вам написав в 15:10,а відповідь від вас була 15:29. То це знову не робочий час був???!!!!
6 квітня 2024 Відповісти
Иванов Данил рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony ZV-E10 body Black (ILCZVE10B.CEC), Замовлення №68860

Замовлення і доставка були виконанні в обговоренні терміни, ціна дуже класна у порівнянні з іншими магазинами. Я знав яку модель камери я хочу, тому мої очікування виправдались. Все супер, дякую.
Sergey рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 Chrome 15IJL6 (82N4003GPB), Замовлення №68117

Купив ноутбук для мами. Довго обирав у якому магазині замовити. Звернувся сюди, не помилився. Ціни хороші, але потрібно чекати товар (мене це не лякає). Обслуговування нормальне, все продумано до дрібниць. Буду замовляти собі ноут через Роббі теж.