Квик Анна рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: FeiyuTech Vimble 3, Замовлення №63470

Хороший магазин. Сподобалася ціна. Запаковано все як слід, ніде ніяких пошкоджень немає. Все відправлено та доставлено вчасно. Рекомендую!
Ищенко Татьяна рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Моноблочна акустична система Edifier D12 Brown, Замовлення №20450881788300

Придбала цю акустичну систему. Обіцяли доставку до 5-ти днів, але одержала через добу після замовлення. Товар відповідав заявленим критеріям
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Дякуємо за покупку в нашому магазині. Приємного вам користування! З повагою, команда Роббі.
Экзархо Влада рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU), Замовлення №63238

По інтернет-магазину нарікань не маю, по сервісу нічого не можу сказати, тому що товар, який я купив, працює добре.
Давид Мурадян рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Фітнес-браслет HUAWEI Band 8 Sakura Pink (55020ANQ), Замовлення №63127

Придбали фітнес-браслет дитині в даному магазині. Товар прибув на відділення НП точно у термін, вказаний менеджером магазину. Залишились повністю задоволені товаром та послугами! Рекомендуємо Robby)
Відповідь представника «Robby»
Roman_El не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Хотів купити: ASUS ROG Strix Helios GX601 White Edition (90DC0023-B39000)

Інформація на сайті не відповідає дійсності. Незважаючи на статус "На складі", пропонують доставку під замовлення протягом 10 робочих днів
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Для відповіді на цей відгук ми повинні ідентифікувати вас як клієнта, зібрати факти і відповісти. Просимо для ідентифікації вас вказати такі дані: 1. Номер замовлення Якщо робили 2. Номер телефону Якщо дзвонили 3. Справжні ПІБ Ми перевіримо дані. Прослухаємо дзвінки. Переглянемо історію замовлення і на базі отриманих даних - дамо відповідь. Очікуємо від вас дані.
Добрий день. Можете перевірити. Додзвонитися вам можливості не було,тому 1. Замовлення не відбулось 2. Номер подивіться в історії дзвінків, виклик з вашого номеру надійшов о 15:39 01.03.2024 3. На якій підставі Вам потрібні ці дані, враховуючи, що замовлення не відбулось? Ваш оператор перетелефонував самостійно 01.03.2024 о 15:39 з Вашого номера 38095 505 50** Збирайте, будь ласка факти: https://imgur.com/a/eBjMlGk До речі, цей товар у Вас досі в стані \"на складі\". Як Ви прокоментуєте це? https://robby.com.ua/komp-yuternaya-periferiya-ua/korpusa-ua/asus-rog-strix-helios-gx601-bilii https://imgur.com/a/Z5rS30N
2 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Robby» відповів на коментар Roman_El
Друга частина. Відповідь вам буде вкрай проста, логічна й адекватна. Відповідь: 1. Що таке поняття на "складі" Враховуючи, що наш сайт має близько 20000 найменувань товарів на сайті - тримати кожну позицію навіть по 1 штуці - НЕ можливо ні фінансово, ні фізично. Це логічно й адекватно. Тому напис "на складі" означає, що товар знаходиться на складі дистриб'ютора або постачальника, а саме на різних складах. Їх дуже багато і на всіх різна техніка. При цьому у нас є свій склад так само, де є різні, найбільш популярні товари. На цьому складі лежить не тільки товар, а й працюють люди, які займаються прийомом товарів від дистриб'юторів для їх майбутнього відвантаження. Це так-же логічно й адекватно. Вельми зрозуміло, що ми як і всі десь товари купуємо. Ми не є дистриб'юторами і щоб продати - треба купити. Є поняття "опт" і є поняття "роздріб". Ми - роздріб. При цьому - так працюють усі: від зовсім дрібних продавців то великих. Усі купують і всі продають. Цікавий факт: коли ви приходите в роздрібний магазин типу "Комфі" і хочете подивитися, наприклад, монітори, ви підходите до стелажів і бачите максимум 15 моніторів. Хоча, моніторів на ринку за фактом близько 700 шт. та й на сайті Комфі їх набагато більше. Питання: де "Комфі" бере залишок, а саме сотні моніторів? Відповідь: на складах дистриб'юторів. Купили - продали. Як і всі інші продавці. 2. Що таке поняття на "складі" прописано також у нас на сайті. Але ви не читали цього. Звичайно ж. "А навіщо"? Факт: https://robby.com.ua/index.php?route=extension/module/faq Ознайомтеся. Там написано максимально вірна інформація для клієнтів і можна отримати відповіді на всі важливі питання. Підсумок: ми повною мірою відповіли на ваші коментарі. Розклали все по полицях. Прописали в мініатюрі як працюють продавці. Питання: як ви можете це все прокоментувати?
2 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Robby»
Добрий день. Дали вам відповідь на ваші коментарі із зазначенням фактів: як ви і просили. Але, не бачимо відповідей з вашого боку. Хоча минуло достатньо днів для роздумів. Коли нам очікувати відповідь?
4 березня 2024 Відповісти
Сапарина Яна рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite Kids 11th Gen. 2021 Robot Dreams cover, Замовлення №63014

Чудовий магазин, користуюся його послугами давно. Все супер! Ніколи не підводили!
crane_33 рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Смартфон HUAWEI P60 Pro 8/256GB Black, Замовлення №63523

Ігор Ш. рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Монитор Philips, Монітор Philips 34E1C5600HE, Замовлення №62638

Купил в этом интернет-магазине монитор Philips 34E1C5600HE по очень выгодной цене (16420 грн), что было значительно дешевле других магазинов (на 20-30%). Отправили товар через 8 дней (предупреждали), с монитором всё в порядке, ни каких проблем не замечено.
Відповідь представника «Robby»
Добрый день. Благодарим за покупку в нашем магазине. Приятного вам пользования! С Уважением, команда Робби.
Давид Сагиров рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон ASUS Zenfone 10 8/256GB Midnight Black, Замовлення №65682

Магазин дуже хороший,мені сподобалося як працює. Оператори чудово розуміють про що йде мова,чемні,терплячі. Смартфоном задоволений, швидкість доставки на високому рівні. Рекомендую цей магазин!
Шавкута Ян рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU), Замовлення №65447

Дякую, працівникам магазину Robby, замовлення опрацьовано та доставлено вчасно, товар був в наявності вартість на конкурентному рівні. Рекомендую, в майбутньому планую продовжити співпрацю.