Давид Сагиров рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон ASUS Zenfone 10 8/256GB Midnight Black, Замовлення №65682

Магазин дуже хороший,мені сподобалося як працює. Оператори чудово розуміють про що йде мова,чемні,терплячі. Смартфоном задоволений, швидкість доставки на високому рівні. Рекомендую цей магазин!
Шавкута Ян рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU), Замовлення №65447

Дякую, працівникам магазину Robby, замовлення опрацьовано та доставлено вчасно, товар був в наявності вартість на конкурентному рівні. Рекомендую, в майбутньому планую продовжити співпрацю.
Stealth222 рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Блок живлення SeaSonic Prime Fanless TX-700 (SSR-700TL), Замовлення №62884

Товар везли под заказ из ЕС. Уведомили о задержке на таможне, но сейчас это нормально в текущей ситуации. Товар в отличном состоянии. Всё работает. Магазином доволен. Рекомендую.
Відповідь представника «Robby»
Добрый день. На данное время и это не удивительно (как Вы так-же написали) могут быть задержки логистики. Страдают все и особенно крупные компании, теряя в день огромное количество средств. По нашей статистике, в срок не успевает приезжать около 10% товаров под заказы клиентов. Если такое происходит - мы сообщаем клиенту про задержку и решаем с ним данную проблему. В 90% случаев, если товар опаздывает - клиенты ждут и получают заказанное, хоть и немного позже. Вы - один из них. Благодарим за ожидание и желаем всего наилучшего. С Уважением, команда Робби.
Oleg не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Хотів купити: SSD накопичувач Lexar NM620 2 TB (LNM620X002T-RNNNG)

Неактуальна інформація про товар
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Для відповіді на ваш відгук нам потрібно зрозуміти кому повинні відповідати. Просимо вказати такі дані для ідентифікації вас як клієнта: 1. Номер замовлення 2. Справжнє ім'я та прізвище 3. Телефон Ми перевіримо дані, зберемо інформацію і дамо відповідь. Очікуємо.
Замовлення 63561. Там є вся необхідна вам інформація.
16 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «Robby» відповів на коментар Oleg
Добрий день. Перевірили і даємо відповідь. Вона вельми проста: при замовленні вами цього замовлення ми зробили запит постачальнику про наявність цього товару. У прайс-листі він значився як 1 шт. Відповідь отримали. А саме що цей ССД у резерві під іншого продавця. Виходячи з цього факту ми вислали вам СМС з текстом, що не зможемо відвантажити вам цей товар і замінили цей самий товар з прайс-листа іншого постачальника, у якого ця модель є в кількості 4 шт. і її ми можемо замовити. Бачимо, що схожий відгук ви залишили на одного з наших колег, у якого ціна так само змінилася через заміну наявності постачальників. На жаль - такі випадки бути можуть. Сподіваємося - ви зрозуміли що ми написали. Всього доброго.
16 лютого 2024 Відповісти
Zemanova Lera рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P (NX.KDEEP.008), Замовлення №65337

Перший раз замовляла в цьому магазині. Знайшла магазин на хотлайн. Тут гарна ціна та відгуки. Товар відправили в той же день, як і було обіцяно. Отримала вчасно, все добре. Буду замовляти ще :)
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Дякуємо за покупку в нашому магазині. Приємного вам користування! З повагою, команда Роббі.
ПархоменкоОльга рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto E22 4/64GB Astro Black (PAVC0001), Замовлення №65203

Купувався телефон для мами. Вибір припав на моторолу, оскільки багато років їх купуємо і проблем з ними немає. Дуже хороші телефони. Спасибі продавцеві за швидку відправку!
Давшан Ярослав рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8G (GV-R66EAGLE-8GD), Замовлення №65107

Задоволений магазином. Замовляв відеокарту. Вислали наступного дня. Все чудово.
Відповідь представника «Robby»
Alex не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 лютого 2024

Хотів купити: Принтер HP LaserJet M140

Зробили замовлення, оплатили. Менеджер повідомив, що треба буде зачекати 5-7 днів, бо товар на складі постачальника. Через вказаний термін перестав виходити на зв'язок. Телефони, що вказані на сайті, мовчать.
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Ми завжди на зв'язку і якщо до нас важко додзвониться через навантаження на лінію - ми передзвонюємо в порядку черги. На скільки я бачу - принтер цей вам поїхав поштою і, найімовірніше, Ви його вже отримали. Приємного користування. З Повагою, команда Роббі.
Талызин Иван рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE Aero 14 OLED BMF (BMF-72EEBB4SO), Замовлення №65195

Дякую за сервіс, все на найвищому рівні. Ноут прям те що я потребував. Рекомендую магазин, тут зрозуміють Вас з півслова!
Az3Dip рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Монітор AOC U34G3XM/EU, Монітор AOC U34G3XM/EU, Замовлення №64608

Хоч на сайті заявлено що монітор був на складі, коли я оформив замовлення мені сказали що він на складі десь в ЕС. І буде протягом тижня у мене. І треба було сплати завдаток 2%. Але оскільки були страйки на Польському кордоні, то запропонували дочекатись або відмовитись і повернути завдаток. Я дочекався. В результаті замовив 10-го числа, отримав 4-го. Товаром повністю задоволений.
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Напис "на складі" означає, що товар знаходиться на складі дистриб'юторів і постачальників. Це прописано у нас на сайті. На жаль, на нашому рідному складі не може бути 15000+ товарів. Це не можливо ні фізично, ні економічно, і такого асортименту не може бути в жодного продавця. Товари купуються на оптових складах і продаються роздрібному клієнту. Так працює торгівля і ніяк інакше. З приводу монітора: він затримався не з нашої вини і ми повідомили про затримку і попросили почекати або повернути завдаток. Ви вибрали почекати - монітор доїхав - ми його відвантажили. Правильне рішення. Приємного Вам користування) З Повагою, команда Роббі.