Соловей Андрей рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Довгофокусний об'єктив Samyang 135mm f/2,0 ED UMC, Замовлення №65137

Задоволен повністю замовленням! Товар приїхав дуже швидко. Отримав те що очікував.
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Дякуємо за покупку в нашому магазині. Приємного вам користування! З повагою, команда Роббі.
Егоров Олег рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 12/256GB Wi-Fi Graphite (SM-X910NZAA), Замовлення №65114

Хороший магазин, ціна нижче ніж в більшості магазинів, зі мною зв'язались зробили підбірки наявних товарів, разом обрали підхідну модель, доставили все швидко. Магазин рекомендую!
Савик Реут рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fb1013dx (845A2UA), Замовлення №65093

Отличное обслуживание. Быстро связались, отправка в день оплаты. Всё прошло без нареканий. Рад был опыту покупки, рекомендую магазин)
Відповідь представника «Robby»
Добрый день. Благодарим за покупку в нашем магазине. Приятного вам пользования! С Уважением, команда Робби.
Илья Мельников не рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Хотів купити: Монітор HP OMEN 32q (780K0E9)

Хотів придбати монітор, менеджер по телефону сказав що товар в Україні і в казав термін відвантаження до 7 днів. Сервісний відділ магазину відповів на 8й день що товар їде із за кордону і що не відомо коли він буде в Україні. Вирішив повернути кошти(завдаток) .
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Ваш монітор приїхав зі складу дистриб'ютора 30.01.2024 ввечері, тобто позавчора. І що найцікавіше, в той же день тільки раніше, Вам сервіс нашого магазину написав про запізнення і просив або дочекатися його або повернути завдаток. Шкода, що прийшов він пізно і ми наступного дня отримали відповідь про його прихід. Ви вибрали - повернути завдаток. Ми виконаємо це. Ось до речі монітор: https://ibb.co/v4ChN1G Очікує свого наступного клієнта. Всього доброго.
Давидюк Руслан рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Black Onyx (SM-R177NZTA), Замовлення №65066

Замовив навушники в Robby і того ж дня отримав замовлення в точці видачі. Товар новий, упаковка непошкоджена, є гарантія. Швидка доставка, ввічливий і компетентний персонал. Я задоволений.
Tema рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009UPB), Замовлення №64892

Сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Ноут прислали, гарантією є, гравіровку класна. Але один мінус, що дуууже довго Я міняю свою думку про цей магазин. Перепрошую Robby за минулий відгук Якщо ви не проти почекати відвантаження то я цей магазин рекоменду
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Бачимо, що ви змінили свій початковий відгук, але ми відповімо вам на вашу фразу про "дуууже довго": 1. Згадайте свою першу телефонну розмову з вашим менеджером. Він сказав, що цей ноутбук є на двох складах, у двох дистриб'юторів, і терміни відвантаження в одного - день в день, а в іншого потрібно чекати від трьох до семи робочих днів. Різниця в ціні (не сильна) і термінах. Що ви вибрали? Правильно: чекати. Сказано - зроблено: ми замовили його для Вас Важливо знати! Інші продавці за тими самими термінами замовляють товари, на які потрібно чекати, і ми впевнені, що ви дзвонили не тільки нам, і скрізь вам повідомляли про очікування його. Причина: вони купують товар там же де і ми. Тобто терміни у всіх +- однакові. 2. Ноутбук приїхав. Чітко в строк. Поїхав на наш склад для послуги гравіювання 3. Ми зробили гравіювання Чітко в строк. Ті що вказані на сайті. 4. Відвантажили на пошту Підсумок: відвантаження зі складу дистриб'ютора зайняло терміни, які ми і повідомляли. Ви самі вибрали варіант: у вас був вибір. Терміни, за якими ноутбук приїхав за фактом, не великі: у всіх на даний момент терміни такі і вони вважаються адекватними. Послуга гравіювання не робиться по клацанню пальця: ноутбук їде до нас (час) + сама послугу займає час. Тому, все з вашим замовленням пройшло рівно і гладко. Є замовлення, де з різних причин, що не залежать від нас, товар не встигає прийти вчасно, і ми вирішуємо ці проблеми, але ваше замовлення пройшло відмінно, і гріх скаржитися. Всього доброго.
Serhii_777 не рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Хотів купити: Philips 27M1F5500P/00, Монітор Philips 27M1F5500P/00

Добрый день! Заказал и оплатил аванс 580 грн. 13.01.2024 на данную модель. Получение аванса подтвердили 15.01.2024. Подтвердили наличие в магазине - сказали ждать до 10 дней. Набрал 27.01.2024 в магазин... сказали мол, не знают, наверное будет возврат! Я так понимаю, главное взять аванс на 10 дней 8-)))) Смех и грех! Не рекомендую! P.S. Для справедливости, скажу, я набирал в магазин через 5 дней, 8 дней - говорили все Ок - ждите... Не советую! Удачи всем!
Відповідь представника «Robby»
Добрый день. Забегая наперёд - скажем: монитор этот хоть и опоздал на 1 рабочий день со склада дистрибьютора - но приезжает сегодня вечером вместе с другими товарами. Поэтому никаких "смехов и грехов" - нет. Так как товар опоздал, то мы будучи адекватным продавцом - предложили вам вернуть задаток сделанный вами, а именно 580 грн + указали что с вами свяжется отдел сервиса, который сегодня вам напишет в первый рабочий полноценный день (понедельник) Ожидайте сообщение от менеджера сервиса - он решит вашу проблему. Можете не переживать. Всего доброго.
Представник магазину «Robby»
Обновление: 1. Клиенту написал сервис отдел Указал что так как товар опоздал - требуется вернуть задаток 2. Монитор - ПРИЕХАЛ Вместе с другими заказами. То есть по сути опоздал на 1 рабочий день. Указали про это так-же 3. Клиент дал реквизиты на возврат Вернём задаток Клиент вновь закажет этот монитор и вновь будет его ждать как минимум неделю, но это уже совсем другая история, так как заниматься заказом будет другой продавец на выбор клиента. Интересный факт: клиент в телефонном разговоре упомянул что монитор этот нигде найти не может. Так что со своей стороны пожелаем ему успешных поисков и по адекватной (самое главное) цене. По \"не адекватным\" ценам этот монитор можно купить прямо сегодня, что явно не вариант клиента. Факт переписки менеджера с клиентом: https://ibb.co/2WxgK4P Удачи и всего доброго.
Serhii_777 відповів на коментар Robby
Да, сегодня пришло сообщение, что товара нет... Написали вернем задаток. Задаток вернули... тут все ок! Но потом писать, что он же сегодня приехал! Если бы он сегодня приехал, то уверен, что набрали и я бы забрал его, про что и писал в сообщении.... Скажите честно, как есть... Тем более, мое мнение не изменилось! Все добра
29 січня 2024 Відповісти
Да, заметьте, пишут про оценку клиента... \"Интересный факт: клиент в телефонном разговоре упомянул что монитор этот нигде найти не может. Так что со своей стороны пожелаем ему успешных поисков и по адекватной (самое главное) цене. По \"не адекватным\" ценам этот монитор можно купить прямо сегодня, что явно не вариант клиента\"...... Монитор купил.... сделайте поиск данного товара в \"Хотлайне\" и увидите кучу вариантов по такой цене (https://hotline.ua/ua/computer-monitory/philips-27m1f5500p00/). Если бы бала возможность выложил бы фото переписки в Вайбере... Тем более, не рекомендую!
Наумова Елена рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz (F4-3600C17D-16GTZKW), Замовлення №65007

Магазин чудовий. Все чітко розповіли, порадили, нічого зайвого , як в інших магазинах. Спасибі!
LaProfessional рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Монітор Alienware AW2724HF (210-BHTM), Замовлення №64902

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не подошел монитор, отправил его обратно и уже третий день меня игнорит сервисный отдел, из-за этого не успею вовремя подарить на день рождения подарок
Відповідь представника «Robby»
Добрый день. Хотим сообщить что вы написали не правду указав что вас "игнорируют". Сервис отдел с вами общался и давал ответ 25.01, в котором сообщил вам, что забираем мы товар на сервис 1 раз в неделю и ваш монитор будет забран нами на диагностику в понедельник, 29.01.2024. Факт: https://ibb.co/LtWjxpt После того как мы получим - он будет проверен и если он новый и не использованный то будет произведён возврат средств или замена на другой выбранный монитор. Сервис отдел будет его осматривать в понедельник и даст ответ в тот же день или на следующий. Ожидайте.
Кондратюк Коля рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Монітор GIGABYTE AORUS FV43U, Замовлення №65020

Замовив на сайті Robby монітор. Все швидко отримав та головне ВЧАСНО! Все сподобалось, все працює. Топчик!