Відгуки МІКСЕР.store | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин МІКСЕР.store

Вибрані 17 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 9 червня 2022 р.

Однозначно можу порекомендувати даний магазин. Ввічливі менеджери, які порекомендували і порахували вартість доставки різними поштовими операторами. Товар відправили фактично в день оплати. На наступний день ТВ уже висів в мене на стіні )))
По якості претензії відсутні.
Єдине, що можу порекомендувати - покращити співпрацю з Укрпоштою. Вартість доставки там все ж менша )).

Телевізор Hisense 55U7QF

• 18 квітня 2022 р.

Хуже отношения не встречал. Приняли заказ, ждите Новой почтой. Ждал неделю, потом позвонил - ответ убил. "Ой, там шось нахомутали, його не буде..."

Відповідь представника «МІКСЕР.store»

Доброго дня. Нам дуже прикро, якщо така ситуація мала місце. На жаль, ми змушені були перевезти наші склади на безпечні території, і не виключаємо, що в процесі переїзду частина товару могла бути втрачена, хоча й залишається доступною до замовлень в інтернет-магазині. Будь ласка, надайте більш детальну інформацію по Вашому замовленню: номер замовлення, дата, на чиє їм'я/номер телефону було зроблено. В ідеалі було б добре отримати принт-скрін листа-підтвердження замовлення, який надсилається на розгорнути

GORENJE T 900 LBW

• 21 лютого 2022 р.

Заказывала чашу для мультиварки Редмонд. Понравилось, что у данного продавца расписана, какая чаша подходит для какой модели. Во время заказа получила еще неожиданно скидку 5 грн. (мелочь, а приятно). После заказа перезвонили быстро, еще раз уточнили модель мультиварки, подтвердили наличие товара. Отправили на следующий день после оплаты. Покупкой и обслуживанием довольна.

чаша для мультиварки

• 11 лютого 2022 р.

Покупку в данном магазине сделала впервые. Приобрела электрочайник MPM MCZ-71. Качеством услуг и товара довольна Рекомендую.

Електрочайник MPM MCZ-71

• 14 січня 2022 р.

Отправили вовремя. Быстро связались. Упаковка пришла целая. Всем доволен. Рекомендую.

ЕЛЕКТРОДУХОВКА MPM MPE-06T

• 13 січня 2022 р.

Товар відповідає заявленому

Міксер МРМ MMR-12

• 12 січня 2022 р.

Вперше зробили замовлення тут, і щиро задоволені роботою магазину. Все оперативно оформили, прийняли оплату, і миттю відправили. міксер MPM MMR-12 доїхав НП цілий, якраз до свят встигли отримати, та пройти випробування. Задоволені, бо звільняються руки в приготуванні, є звичайно свої нюанси в роботі, які на результат не впливають. Тому щиро рекомендую магазин до співпраці!!!

Міксер MPM MMR-12

• 22 грудня 2021 р.

Вперше робила замовлення в цьому інтернет магазині.Якістю обслуговування дуже задоволена.Оперативно за'язадись зі мною і допомогли у виборі товару.Доставка відбулась оперативно і буду ще замовляти і рекомендувати іншим

Чаша для мультиварки

• 21 грудня 2021 р.

Заказывал обогреватель-конвектор Rotex RCH16-X. https://hotline.ua/bt-obogrevateli/rotex-rch16-x/
Менеджмент отреагировал быстро, внимательно отнеслись к моим требованиям, вникли в детали. Чуть больше времени, правда, заняло выполнение требования о целостности заводской упаковки, но это, как и сообщил менеджер, оттого, что пришлось отгружать еще один экземпляр со склада. После оплаты на карту оперативно прислали номер декларации Новой почты, получил посылку в местном отделении в целости и розгорнути

обогреватель Rotex RCH16-X

• 16 грудня 2021 р.

Мультиварка недорога, але працює нлрмально. Сподобалось, як детально мене поінформували, щоб допомогти з вибором. Також вдячна за швидку доставку. Рекомендую Mіксер.store.

Мультиварка Redmond