tata7171 не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Хотів купити: MPM MMR-16Z миксер, Кухонна машина MMR-16Z

Не рекомендую этот магазин. Продавцы не заинтересованы в покупателе. Я им в пятницу сделал полную предоплату (в 14 часов) и очень попросила как можно быстрее отправить товар. Они товар не отправили в тот же день, а суббота и воскресенье, оказывается, у них выходной, поэтому, свою посылку, в лучшем случае, я бы получила во вторник. Вернула деньги и оформила заказ в другом магазине и на следующий же день получила свой миксер. Не рекомендую этого продавца
Відповідь представника «МІКСЕР.store»
Нам дуже шкода, що в жодному з двох Ваших замовлень ми не змогли Вам допомогти. Вперше Ви просто відмовились від отримання Міксера MPM MMR-20Z на своєму відділенні Нової Пошти 11.03.23 (замовлення 17701) і ми змушені були своїм коштом повертати його з Нових Петрівців. Вдруге - ми не змогли протягом 4 годин відправити Ваше замовлення 20302 - даруйте, але ми цього не гарантували. Насправді ми цінуємо кожного нашого клієнта та відвідувача інтернет-магазину, і намагаємось бути максимально чесними з ними. Тому й вказуємо на сторінці кожного товару реальні терміни його відправки (див.доданий файл). Хоча й намагаємось кожне замовлення відправити чим-швидше. В графіку роботи інтернет-магазину вгорі сайту вказані робочі дні: "Пн-Пт", тобто Сб-Нд - вихідні, і відправки в ці дні не здійснюються. Але, дякуємо за зауваження, цей момент пропишемо детальніше, щоб в подальшому уникнути таких непорозумінь з особливо вимогливими клієнтами. Сподіваємось, що кошти, які ми повернули Вам протягом 30хв. з моменту Вашого звернення в суботу, надійшли Вам своєчасно, в повному обсязі і не зірвали Вашу термінову покупку.
yana buglak рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Мультиварка RMC-M05B, Замовлення №19156

Швидко і зручно!!!
Oleksandr рекомендує цей магазин
9 вересня 2023

Купив: Соковитискач для цитрусових (цитрус-прес) CJ40W, Замовлення №Відсутній

Найнижча ціна і якісне обслуговування! Рекомендую даний магазин!
Олексій Востоков рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Rotex REPC57-B, МУЛЬТИВАРКА ROTEX REPC57-B, Замовлення №98558

Роман Лучко рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Телевізор Hisense 55U7QF, Замовлення №14919

Однозначно можу порекомендувати даний магазин. Ввічливі менеджери, які порекомендували і порахували вартість доставки різними поштовими операторами. Товар відправили фактично в день оплати. На наступний день ТВ уже висів в мене на стіні ))) По якості претензії відсутні. Єдине, що можу порекомендувати - покращити співпрацю з Укрпоштою. Вартість доставки там все ж менша )).
vik27 не рекомендує цей магазин
18 квітня 2022

Хотів купити: GORENJE T 900 LBW

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Хуже отношения не встречал. Приняли заказ, ждите Новой почтой. Ждал неделю, потом позвонил - ответ убил. "Ой, там шось нахомутали, його не буде..."
Відповідь представника «МІКСЕР.store»
Доброго дня. Нам дуже прикро, якщо така ситуація мала місце. На жаль, ми змушені були перевезти наші склади на безпечні території, і не виключаємо, що в процесі переїзду частина товару могла бути втрачена, хоча й залишається доступною до замовлень в інтернет-магазині. Будь ласка, надайте більш детальну інформацію по Вашому замовленню: номер замовлення, дата, на чиє їм'я/номер телефону було зроблено. В ідеалі було б добре отримати принт-скрін листа-підтвердження замовлення, який надсилається на електронну пошту покупця після розміщення замовлення через кошик нашого сайту. Ця інформація дозволила б нам краще розібратись в ситуації, та провести відповідну роботу серед нового персоналу для покращення якості обслуговування наших клієнтів.
Li_Svet_Lana рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: чаша для мультиварки, Замовлення №14133

Заказывала чашу для мультиварки Редмонд. Понравилось, что у данного продавца расписана, какая чаша подходит для какой модели. Во время заказа получила еще неожиданно скидку 5 грн. (мелочь, а приятно). После заказа перезвонили быстро, еще раз уточнили модель мультиварки, подтвердили наличие товара. Отправили на следующий день после оплаты. Покупкой и обслуживанием довольна.
Светлана Бойчук рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Електрочайник MPM MCZ-71, Замовлення №14043

Покупку в данном магазине сделала впервые. Приобрела электрочайник MPM MCZ-71. Качеством услуг и товара довольна Рекомендую.
Mays рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Купив: ЕЛЕКТРОДУХОВКА MPM MPE-06T, Замовлення №630674

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Отправили вовремя. Быстро связались. Упаковка пришла целая. Всем доволен. Рекомендую.
Lydmilka Lydmilka рекомендує цей магазин
13 січня 2022